Video 2w2

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SametBabaa tarafından 23 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

Arkadaşlar 2w2 başvurularımız açılmıştır tbl x7 player farketmez kendine güvenen arkadaşlar baivurabilir videolu videosuz zevkine şevkine çarına intiharına farketmez başvuran arkadaşlara hayatlarının deneyimini yaşatıcağımı düşünüyorum ben ve priesftlerim bu eşsiz maceraya hazırız pm Escanor iyi günler iyi forumlar

2. IAusar

IAusar Oyuncu

Beyazkediyle hayat dersi

3. SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Beyazkediyle hayat dersi
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bu gün dün gibi aklımda üzülerek söylemeliyim ki vs de ben yokum zaten ben olsam vs 4-1 mi ne bitmezdi hasan ve Muhsin’le attığınız bir ws ben o günün akşamı gelip size vs söyledim gelmemiştiniz hatta neyse ilk attığınız videoyu up lıyım da kimi kestiğinizi hatırlayın oyundayım belki bana meydan okursanız pm IESCAN0R o harfiyle değil sayı ile yazılmış bir şekilde malum çok fakem dolanıyor ortalıkta taklitler aslını yaşatır beklerim

• IAusar

IAusar Oyuncu

Ws de kestiklerimizi beyazaslantr pm si ile oynarken ws ye çağırdık ss atabilirim boş yapma 4-1 kesiliyodun town attın tebrik et
    Ws devam etseydi çok fark olcağını sende biliyodun

• SametBabaa

SametBabaa Aktif Oyuncu

Kardeşim ws bana ait değil o gün bizimkilerle ts de de konuşmuşsunuz Benim olmadığımı zaten biliyorsun asasta neyi kanıtlamaya çalışıyorsun zaten ausar arkadaşım sen bana oldun olası bir kinlisin bak ben o arkadaşları o günde çağırdım ws hala da çağırırım gelip gelmemek size kalmış ama bu yok ben seni kestiğime dönecekse beni kesmediğinizi söylemek zorundayım oynamadığım bir vs de beni kesmiş olmuyorsunuz

• Bu Sayfayı Paylaş