Video 4GrimJow denen döl israfı

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda K-E-R-E-M-B--E--Y tarafından 14 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. AMK EVLADI BURAYI TERK ET

yukat11 bunu beğendi.
  2. Gizli moruk izlenmiyor

3. yukat11

yukat11 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Gizli moruk izlenmiyor
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Düzenledim kardo

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

4oğlanjow

yukat11 ve testament23 bunu beğendi.
  • salamur

salamur Yeni Oyuncu

bu orospu evladı kendı kasındı aq ısrafı senı dunyada daha evrımın tamamlanmamıs millete laf yapıyor kalk sıktır gıt burdan gozum gormesın aq evladı

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Lan gotunun killarini cimbiz tek tek koparttigim yavsak daha bi kac ay oncesine kadar layra iboya bende tbl var diye ts de konusmuyormuydun simdi gecip burda ses kaydi mi aliyon senin de amina cakarim claninin da tek basima yeterim size royalmi ney yaramsa dizilin arenaya hepiniz butun kollarinizi toplayacam birbirinize sokacam tamam mi

yukat11 ve salamur bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Lan gotunun killarini cimbiz tek tek koparttigim yavsak daha bi kac ay oncesine kadar layra iboya bende tbl var diye ts de konusmuyormuydun simdi gecip burda ses kaydi mi aliyon senin de amina cakarim claninin da tek basima yeterim size royalmi ney yaramsa dizilin arenaya hepiniz butun kollarinizi toplayacam birbirinize sokacam tamam mi
    Nasıl bir küfür kahaha attım

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

noldu la kerem ne bok oldgn cikti ortaya mk kolsuz pici

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Nasıl bir küfür kahaha attım
    Lan iyide gardas etmeyim drdikce hakediyo gavatlar yav milletin gotunu yalauanlar adam olduk diyo aq

• yukat11

yukat11 Oyuncu

noldu la kerem ne bok oldgn cikti ortaya mk kolsuz pici
    Yaw senin de ırzını sikerim amk evlatları o vidio dada söyledim Burda’da söylüyorum eskiden kullandığımı ben inkar etmiyorum ama şüan legal senide o Ahmet götününde video lu catır catır sikerim ben sizede ağlamak düşer

• yukat11

yukat11 Oyuncu

bu orospu evladı kendı kasındı aq ısrafı senı dunyada daha evrımın tamamlanmamıs millete laf yapıyor kalk sıktır gıt burdan gozum gormesın aq evladı
    Ali bu Oguz dün ağlamıyor muydu telefonda kerem bizi sikiyor video alıp foruma atıyor diye sana ondan sebeb 8w8 gelmiyor bizimkiler diye

salamur bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Lan iyide gardas etmeyim drdikce hakediyo gavatlar yav milletin gotunu yalauanlar adam olduk diyo aq
    oguz sende mk kendini bi sikten sanionya gotleri savunan gotsun snide siktgm gunleri unuttn

• Kahrolsun616

Ali bu Oguz dün ağlamıyor muydu telefonda kerem bizi sikiyor video alıp foruma atıyor diye sana ondan sebeb 8w8 gelmiyor bizimkiler diye
    hahha kolsuz oldugnz ortaya cikti mk kendini avutmayi seven bos insan ':) beni bole keserek sevin tmm mi keremin kopegi

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

oguz sende mk kendini bi sikten sanionya gotleri savunan gotsun snide siktgm gunleri unuttn
    Sen beni ne zaman sikebildin oguzcuk ulan sen bi kisiyi 1ws1 de kesebildin mi 8ws8 de anlasmali seninle hic ws atamadik her zaman toplama pt ile oynandi ayrica sen de kullandin claninda bak ben sana kufur etmiyorum ha kufur edeceksen ver numarani arayim oyle et veya bulusalim yuz yuze edelim olur mu

• Kahrolsun616

Sen beni ne zaman sikebildin oguzcuk ulan sen bi kisiyi 1ws1 de kesebildin mi 8ws8 de anlasmali seninle hic ws atamadik her zaman toplama pt ile oynandi ayrica sen de kullandin claninda bak ben sana kufur etmiyorum ha kufur edeceksen ver numarani arayim oyle et veya bulusalim yuz yuze edelim olur mu
    sen bnmle bulusmaya gotun tutmz ayrica burda bos muhbt ypma hala dha su itleri savunuyn yazk sanada

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

sen bnmle bulusmaya gotun tutmz ayrica burda bos muhbt ypma hala dha su itleri savunuyn yazk sanada
    Sen kafani yorma oguz sen tel ver konusuruz o mevzulari onlar kolay da
    Ayrica savunuyorum adam eskiden kullandim diyo inkar etmiyo ki sen ws de kesilip tbl diye laf kiviriyon swninle attigi ws de tbl kullandiysa onun ben amina koyum ama yok kullanmamis ben yalan yanlis konusmam kendi clanimda olsa soylerim tbl kullaniyo diye eskiden kullanmis zaten

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Oğuz klanindaki herkese söyle arena inmesin sakin

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Yav varya benim anlamadigim 2 gun once yasine tbl diyordu tbl kullandiginda hk_phantaydi nicki
    Ediz tbl den banlandi acildi bida banlandi tagi hk ydi ve buna benzet kac kisi boyle aralari acilinca adamin tbl kullandigini soyleyip ana avrat sovuyo eee senin claninda iken sikinti yoktu emire de aynisini diyorsun oda senin claninda kullanmis simdi sen dersin ki tbl olduklarini anlayinca siktir ettim diyecen demi o_Oo_O

• yukat11

yukat11 Oyuncu

"

"

Ağla amk kolsuzları

• Kahrolsun616

Sen kafani yorma oguz sen tel ver konusuruz o mevzulari onlar kolay da
    Ayrica savunuyorum adam eskiden kullandim diyo inkar etmiyo ki sen ws de kesilip tbl diye laf kiviriyon swninle attigi ws de tbl kullandiysa onun ben amina koyum ama yok kullanmamis ben yalan yanlis konusmam kendi clanimda olsa soylerim tbl kullaniyo diye eskiden kullanmis zaten
    lan hpsi kulandi biz ilk kez oynamioz okdr seri sikil hangi kolsuz atablr sn git bu oyunu clanindakilere anlt bu swda elle oynuyn bnm clani kmse kesemz acik net

• Bu Sayfayı Paylaş