DOOOOOZEEEEER

Oyuncu
5 Eylül 2019
70
36
18
32
tbleyle anca öle oynarsınız :D sankı vs de kesmıs :D:D:D benı hıc bırınız kesemezsınız
ULAN SEN NE GÖT Bİ ADAMSIN LAN ULAN AZICIK GOTUN VARSA ARENAYA GELİRSIN LAN GERİZEKALI BENDE MACRO BILE YOK SKILL BARIMA BI BAK ONDAN SONRA YORUM AT AMA SU BI GERCEK SİKİLCEK GÖT YARRAGA YAKIN GEZER SENI ÖYLE Bİ SIKICEM KI SENDE ANLAMICAKSIN BEN YOKKEN BENI CHARI KESMISSIN AZICIK DELİKANLIYSAN GELIRSIN OYUN BIRAKMACASINA AZICIK O GOTUN YERSE GELİRSIN

qwertyyy

Yeni Oyuncu
23 Temmuz 2019
10
0
3
121
kesilince tbl diyenlerden biri daha işte admin çekmiş nasıl tbl oluyor bu amk gerizekalısıı:D

fetihan acar

Aktif Oyuncu
5 Ekim 2018
150
113
43
19
Full warrior parti ile 8v8 atıp kesincede övünüyormusunuz la :D olum gerçekten bu oyundan anlamıyorsunuz hayır bide kendileride oyamıyor warrioru makro oynuyor

qwertyyy

Yeni Oyuncu
23 Temmuz 2019
10
0
3
121
Full warrior parti ile 8v8 atıp kesincede övünüyormusunuz la :D olum gerçekten bu oyundan anlamıyorsunuz hayır bide kendileride oyamıyor warrioru makro oynuyor
Daha demin tbl diyordun şimdi fll warrior parti makro felan demeye başladın bahane deiştin ahaha:Dkarşı tarafta aynı ama yine çaktın :s şimdi farklı bi bahane bul aq

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Benim pc senin bir arkadaşın seninkine benim arkadaş tw ile bağlansın hiçbir kullanmadan oyun bırakmasına ws atalım diyorum karı gibi kıvırtıyorsun sen arafta kalmış varlığı ile yokluğu belli olmayan sıradan bir oyuncusun dikkat çekmek gündeme gelmek için böyle şeyler yapıyorsun herkeste bunun farkında yazık sana ama amacına ulaştın üstümüzden prim yapıp gündeme geldin artık herkes seni tanıyor tatmin oldun mu ?

• Like
Reactions: EMREEEEEEE

qwertyyy

Yeni Oyuncu
23 Temmuz 2019
10
0
3
121
Siktirin gidin siz kaça kaça kaça tekleme oynayın 8 kişi asas npt olun kaçarak 1 tanede adam kesince sevinin amk ahahah ;)böyle pt kuramazsınız kapasiteniz yetmez ezklerr kursanızda yatalak olursunuz amk he bu arada kimsenin parti kuruşuna lafımız yok vslerdede karışmayız kimsenin ptsine bizene aq ama siz npt olunca ağlıyonz hep " ama siz wörriör ptsinzz ıyaa " die ;):D

Son düzenleme:

Grimmjow

Oyuncu
16 Eylül 2019
123
9
18
30
Benim pc senin bir arkadaşın seninkine benim arkadaş tw ile bağlansın hiçbir kullanmadan oyun bırakmasına ws atalım diyorum karı gibi kıvırtıyorsun sen arafta kalmış varlığı ile yokluğu belli olmayan sıradan bir oyuncusun dikkat çekmek gündeme gelmek için böyle şeyler yapıyorsun herkeste bunun farkında yazık sana ama amacına ulaştın üstümüzden prim yapıp gündeme geldin artık herkes seni tanıyor tatmin oldun mu ?
:D:D:D sen tbl ye devam et aksam güm güm güm xd