Video 4GrimmJow Denen Yatalak İyi İzle ADMİN Çekmesiylede YATALAK OLDUN SAĞDA SOLDA BİZ KESTIK DEMİCEN...

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda DOOOOOZEEEEER tarafından 18 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

esco ve qwertyyy bunu beğendi.
  2. emrozturkk

emrozturkk Yeni Oyuncu

HEPİNİZ ADAMSINIZ BEYLER

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

tbleyle anca öle oynarsınız :D sankı vs de kesmıs :D:D:D benı hıc bırınız kesemezsınız

4. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

tbleyle anca öle oynarsınız :D sankı vs de kesmıs :D:D:D benı hıc bırınız kesemezsınız
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ULAN SEN NE GÖT Bİ ADAMSIN LAN ULAN AZICIK GOTUN VARSA ARENAYA GELİRSIN LAN GERİZEKALI BENDE MACRO BILE YOK SKILL BARIMA BI BAK ONDAN SONRA YORUM AT AMA SU BI GERCEK SİKİLCEK GÖT YARRAGA YAKIN GEZER SENI ÖYLE Bİ SIKICEM KI SENDE ANLAMICAKSIN BEN YOKKEN BENI CHARI KESMISSIN AZICIK DELİKANLIYSAN GELIRSIN OYUN BIRAKMACASINA AZICIK O GOTUN YERSE GELİRSIN

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

• qwertyyy

qwertyyy Yeni Oyuncu

kesilince tbl diyenlerden biri daha işte admin çekmiş nasıl tbl oluyor bu amk gerizekalısıı:D

• fetihan acar

fetihan acar Aktif Oyuncu

Full warrior parti ile 8v8 atıp kesincede övünüyormusunuz la :D olum gerçekten bu oyundan anlamıyorsunuz hayır bide kendileride oyamıyor warrioru makro oynuyor

• qwertyyy

qwertyyy Yeni Oyuncu

Full warrior parti ile 8v8 atıp kesincede övünüyormusunuz la :D olum gerçekten bu oyundan anlamıyorsunuz hayır bide kendileride oyamıyor warrioru makro oynuyor
    Daha demin tbl diyordun şimdi fll warrior parti makro felan demeye başladın bahane deiştin ahaha:Dkarşı tarafta aynı ama yine çaktın :s şimdi farklı bi bahane bul aq

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

BAK BAKIYIM SKIL BARIMA MACROMU ULAN SEN KIMIN KOPEĞİSİN BİLMİYORUM AMA SENIDE COK SIKMISSIZ BELLİ

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

BAK BAKIYIM SKIL BARIMA MACROMU ULAN SEN KIMIN KOPEĞİSİN BİLMİYORUM AMA SENIDE COK SIKMISSIZ BELLİ
    macro deil RR3 pedal and tbl xD

• DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

macro deil RR3 pedal and tbl xD
    HAY SENIN TA AMINA KOYUYIM NASIL BI OROSPU COCUGU CIKTIN SEN YA SENI KIM YOLLADIYSA KIMIN KOPEĞİYSEN ANANI AVRADINI SIKIYIM

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Benim pc senin bir arkadaşın seninkine benim arkadaş tw ile bağlansın hiçbir kullanmadan oyun bırakmasına ws atalım diyorum karı gibi kıvırtıyorsun sen arafta kalmış varlığı ile yokluğu belli olmayan sıradan bir oyuncusun dikkat çekmek gündeme gelmek için böyle şeyler yapıyorsun herkeste bunun farkında yazık sana ama amacına ulaştın üstümüzden prim yapıp gündeme geldin artık herkes seni tanıyor tatmin oldun mu ?

EMREEEEEEE bunu beğendi.
  • qwertyyy

qwertyyy Yeni Oyuncu

Siktirin gidin siz kaça kaça kaça tekleme oynayın 8 kişi asas npt olun kaçarak 1 tanede adam kesince sevinin amk ahahah ;)böyle pt kuramazsınız kapasiteniz yetmez ezklerr kursanızda yatalak olursunuz amk he bu arada kimsenin parti kuruşuna lafımız yok vslerdede karışmayız kimsenin ptsine bizene aq ama siz npt olunca ağlıyonz hep " ama siz wörriör ptsinzz ıyaa " die ;):D

Son düzenleme: 18 Eylül 2019
  • Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Benim pc senin bir arkadaşın seninkine benim arkadaş tw ile bağlansın hiçbir kullanmadan oyun bırakmasına ws atalım diyorum karı gibi kıvırtıyorsun sen arafta kalmış varlığı ile yokluğu belli olmayan sıradan bir oyuncusun dikkat çekmek gündeme gelmek için böyle şeyler yapıyorsun herkeste bunun farkında yazık sana ama amacına ulaştın üstümüzden prim yapıp gündeme geldin artık herkes seni tanıyor tatmin oldun mu ?
    :D:D:D sen tbl ye devam et aksam güm güm güm xd

• 1alimark1

1alimark1 Yeni Oyuncu

Royalin heal priesti eroin tbl ile oynamış dikkatli bakarsanız yürürken heal atıyor ^^

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Royalin heal priesti eroin tbl ile oynamış dikkatli bakarsanız yürürken heal atıyor ^^
    Orosbu cocugu oldugu icindir o :D:D amina soktugumun kenani

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Efsane movie ne yapmıssınız lan adamlara oyle aq :)

DOOOOOZEEEEER ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş