CEVATPAŞALI_

Oyuncu
7 Eylül 2019
48
25
18
25
Sen şimdi damage vurduğun anda priestle db atmayı denesene atıyor mu? Atamaz. Ama damage yiyor sikiyim ekranını da bugunu da anasını da avradını da oyunun amına el birliğiyle koydunuz siktiğim zımparaları

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
valla hocam kendi çapınca betimleyip buralara upluyosun da buradakilerin oyun bilgisi %1 boş bi video bu yani yorma kendini bu arada sound u duyunca bi hüzünlendim be

• Like
Reactions: FxxxxxxxxxxK

TheGeneral

Yeni Oyuncu
12 Ağustos 2019
13
4
3
32
Furkan eyw tamam sen temizsin de tbl olan diğer ibneler bu videonun arkasına saklanacak öylesi var ki hiç sekmiyor geriden vuruyor sonra ekran bugu diyor

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Videoyu izlediysen adamı yakaladıktan sonra sekmeyi bıraktım o sıra yanımda birisi olsa onda sekmediğim halde uzaktan vuruyormuşum gibi görünücek ve dead mahc fire skili sekince sekme efekti görünmüyor onlar aklınızı karıştırabilir ama şüphe ettin varsa şikayet et hile varsa ban yer zaten boşuna millete pm atıp tartışma çıkarmayın.

• Like
Reactions: elektra34

FUUUUUUUUUUUUUUU

Yeni Oyuncu
5 Ekim 2019
8
6
3
28
Oyunu bilen adam kimin tbl kimin player olduğunu biliyor zaten 60 gaymaya tbl alan serverde King oluyor polemiğe gerek yok oyun bu kesersinde kesilirsinde. Şu zamana kadar hiç bir iddam olmadı canım sıkılır girerim pk mi atar çıkarım kesmisim kesilmisim beni bağlamaz keyif almaya bakın

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Oyunu bilen adam kimin tbl kimin player olduğunu biliyor zaten 60 gaymaya tbl alan serverde King oluyor polemiğe gerek yok oyun bu kesersinde kesilirsinde. Şu zamana kadar hiç bir iddam olmadı canım sıkılır girerim pk mi atar çıkarım kesmisim kesilmisim beni bağlamaz keyif almaya bakın
Bende bunca yıllık oyun gecmisimde senin gibi skil bekletip ks Atani görmedim ozeniyorum bazen :D :D ( MALKOCOGLUUUUUUUU)