Video 50 METRE UZAKTAN VURMA -- EKRAN BUGU 2

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 19 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

İlk çektiğim videoda ki mesafeden tatmin olmayan arkadaşlar için hazırlanmıştur, sonuna kadar izlerseniz sevinirim.

2. CEVATPAŞALI_

CEVATPAŞALI_ Oyuncu

Sen şimdi damage vurduğun anda priestle db atmayı denesene atıyor mu? Atamaz. Ama damage yiyor sikiyim ekranını da bugunu da anasını da avradını da oyunun amına el birliğiyle koydunuz siktiğim zımparaları

3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

valla hocam kendi çapınca betimleyip buralara upluyosun da buradakilerin oyun bilgisi %1 boş bi video bu yani yorma kendini bu arada sound u duyunca bi hüzünlendim be

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  4. Naylon59

Naylon59 Yeni Oyuncu

Su videoyu izleyip hala hile diyenler geri zekalidir.

5. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

İlk çektiğim videoda ki mesafeden tatmin olmayan arkadaşlar için hazırlanmıştur, sonuna kadar izlerseniz sevinirim.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    2 taraftan çektigin mantıklı olmuş temiz güzel bir oyun !

• TheGeneral

TheGeneral Yeni Oyuncu

Furkan eyw tamam sen temizsin de tbl olan diğer ibneler bu videonun arkasına saklanacak öylesi var ki hiç sekmiyor geriden vuruyor sonra ekran bugu diyor

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Videoyu izlediysen adamı yakaladıktan sonra sekmeyi bıraktım o sıra yanımda birisi olsa onda sekmediğim halde uzaktan vuruyormuşum gibi görünücek ve dead mahc fire skili sekince sekme efekti görünmüyor onlar aklınızı karıştırabilir ama şüphe ettin varsa şikayet et hile varsa ban yer zaten boşuna millete pm atıp tartışma çıkarmayın.

elektra34 bunu beğendi.
  • Penisin boyu 987667 cm towna kadar uzatmış

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Penisin boyu 987667 cm towna kadar uzatmış
    Aahahahahahha :D

• FUUUUUUUUUUUUUUU

FUUUUUUUUUUUUUUU Yeni Oyuncu

Oyunu bilen adam kimin tbl kimin player olduğunu biliyor zaten 60 gaymaya tbl alan serverde King oluyor polemiğe gerek yok oyun bu kesersinde kesilirsinde. Şu zamana kadar hiç bir iddam olmadı canım sıkılır girerim pk mi atar çıkarım kesmisim kesilmisim beni bağlamaz keyif almaya bakın

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Oyunu bilen adam kimin tbl kimin player olduğunu biliyor zaten 60 gaymaya tbl alan serverde King oluyor polemiğe gerek yok oyun bu kesersinde kesilirsinde. Şu zamana kadar hiç bir iddam olmadı canım sıkılır girerim pk mi atar çıkarım kesmisim kesilmisim beni bağlamaz keyif almaya bakın
    Bende bunca yıllık oyun gecmisimde senin gibi skil bekletip ks Atani görmedim ozeniyorum bazen :D :D ( MALKOCOGLUUUUUUUU)

FUUUUUUUUUUUUUUU ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  • FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Bende bunca yıllık oyun gecmisimde senin gibi skil bekletip ks Atani görmedim ozeniyorum bazen :D :D ( MALKOCOGLUUUUUUUU)
    sdfgasdfa sd :D ama gerçekten çok güzel ks oynuyor adam

FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  • IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Talha konuşma len :)

FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  • FUUUUUUUUUUUUUUU

Kuzen valla el alışkanlığı Farkında olmadan monuya flanda atıyorum huyum pis alttan alin

• FUUUUUUUUUUUUUUU

Talha konuşma len :)
    Oğlum sen nerelerdesin gündüz Pksinda görüşemiyoruz özledim mk

• Bu Sayfayı Paylaş