Video 8ws8

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Forumda hesabım olmadığı için furkinin hesaptan paylaşıyorum tsde gelip küfür eden ezikler siz bizim dengimiz değilsiniz T_R_A_K_Y_A_L_I

2. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

Adamsin topragamm nice video arkadaslarimin eline saglik ben daha uzun surdu sanmistim ama o da bi basari

emrozturkk ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Bende orada olmak isterdim güzel oynamışsınız iki wsde bir dakika içinde bitmiş elinize sağlık hepinizin, fedai videoyu paylaşıp çıktı bi daha foruma girmez o yüzden kimse onun hakkında aptalca yorum yapmasın

emrozturkk bunu beğendi.
  4. VESTEL

VESTEL Yeni Oyuncu

Sakin trakyalı seni kim kızdırdı

emrozturkk bunu beğendi.
  5. ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

BURDAN MURATIN CEBİNE KOYAYIM.

emrozturkk ve testament23 bunu beğendi.
  6. emrozturkk

emrozturkk Yeni Oyuncu

Exxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxk IS BACK

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  7. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

BURDAN MURATIN CEBİNE KOYAYIM.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hainnnnn

• ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

Hainnnnn
    :( :( :( :( :( :(

• Emir (SquRaL) in ts de bize mage kesmesiz diyip daha vs başlar başlamaz mageyi kesmeniz ayrı bi salaklık ts gelip 8vs8 diye adam yolluyorsunuz zevkine diye sonrada kesmişiz havalarına bürünüyorsunuz :D ayriyetten sizinle vs atılmaz mageniz ölse bile hepinizde tp scroolunuz var ve partide 4 tane warior var kendinizi böyle avutmayın :D Yinede elinize Sağlık :D :D

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Guzel ws olmus tebrikler

Ah ah kaptan hasan ah :D:D o guzel avratli kenan ayibogan eddy kenan siktigimin zurnasi seni kurtaramiyo mu tecavuze ugramissin hassaaaannnn :D:D

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Güzel ws de ezilen tek bir taraf olunca olmuyo be :) brnle hurdacı siz hepinşz :) hahaha

• ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

Emir (SquRaL) in ts de bize mage kesmesiz diyip daha vs başlar başlamaz mageyi kesmeniz ayrı bi salaklık ts gelip 8vs8 diye adam yolluyorsunuz zevkine diye sonrada kesmişiz havalarına bürünüyorsunuz :D ayriyetten sizinle vs atılmaz mageniz ölse bile hepinizde tp scroolunuz var ve partide 4 tane warior var kendinizi böyle avutmayın :D Yinede elinize Sağlık :D :D
    Adamsın Moruk...

H_U_R_D_A_C_I_ bunu beğendi.
  • H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Güzel ws de ezilen tek bir taraf olunca olmuyo be :) brnle hurdacı siz hepinşz :) hahaha
    :D:D:D

• yukat11

yukat11 Oyuncu

Emir (SquRaL) in ts de bize mage kesmesiz diyip daha vs başlar başlamaz mageyi kesmeniz ayrı bi salaklık ts gelip 8vs8 diye adam yolluyorsunuz zevkine diye sonrada kesmişiz havalarına bürünüyorsunuz :D ayriyetten sizinle vs atılmaz mageniz ölse bile hepinizde tp scroolunuz var ve partide 4 tane warior var kendinizi böyle avutmayın :D Yinede elinize Sağlık :D :D
    Kardo komutu veren bendim avutmalık bi durum yok ts gelip o küfürü etmeseydin bu olaylar olmazdı benim mageyi kestiklerinden bile haberim yoktu amacım atmak değildi videoyu fakat o küfür olayı yaşandı diye attım yoksa kimseyle bir problemim yok evet şartlar joblat eşit değildi (K E R E M B E Y)

• Benimde kimseyle problemim yok ts geldiğimdede söyledim kimse üstüne alınmasın diye her neyse salihle konustuk zaten sorun yok :)

DOOOOOZEEEEER ve ISquRaLI bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

tolgaaaa kosss anani sikmisler gene hajhhhh mk yatalki

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

tolgaaaa kosss anani sikmisler gene hajhhhh mk yatalki
    Ulan Oç senin ananın amını ablana yalatırım babanla ikinizde peçetici yaparım

testament23 bunu beğendi.
  • Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

Ulan Oç senin ananın amını ablana yalatırım babanla ikinizde peçetici yaparım
    sulalen miletn kucagnda amin cocu :):)

• Bu Sayfayı Paylaş