FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Bende orada olmak isterdim güzel oynamışsınız iki wsde bir dakika içinde bitmiş elinize sağlık hepinizin, fedai videoyu paylaşıp çıktı bi daha foruma girmez o yüzden kimse onun hakkında aptalca yorum yapmasın

• Like
Reactions: emrozturkk
13 Ağustos 2019
98
18
8
27
Emir (SquRaL) in ts de bize mage kesmesiz diyip daha vs başlar başlamaz mageyi kesmeniz ayrı bi salaklık ts gelip 8vs8 diye adam yolluyorsunuz zevkine diye sonrada kesmişiz havalarına bürünüyorsunuz :D ayriyetten sizinle vs atılmaz mageniz ölse bile hepinizde tp scroolunuz var ve partide 4 tane warior var kendinizi böyle avutmayın :D Yinede elinize Sağlık :D :D

oguz1453

Aktif Oyuncu
12 Ağustos 2019
450
128
43
29
Guzel ws olmus tebrikler

Ah ah kaptan hasan ah :D:D o guzel avratli kenan ayibogan eddy kenan siktigimin zurnasi seni kurtaramiyo mu tecavuze ugramissin hassaaaannnn :D:D

ISquRaLI

Oyuncu
29 Mayıs 2019
72
68
18
İstanbul
Emir (SquRaL) in ts de bize mage kesmesiz diyip daha vs başlar başlamaz mageyi kesmeniz ayrı bi salaklık ts gelip 8vs8 diye adam yolluyorsunuz zevkine diye sonrada kesmişiz havalarına bürünüyorsunuz :D ayriyetten sizinle vs atılmaz mageniz ölse bile hepinizde tp scroolunuz var ve partide 4 tane warior var kendinizi böyle avutmayın :D Yinede elinize Sağlık :D :D
Adamsın Moruk...

• Like
Reactions: H_U_R_D_A_C_I_

yukat11

Oyuncu
23 Eylül 2019
57
8
8
23
Kardo komutu veren bendim avutmalık bi durum yok ts gelip o küfürü etmeseydin bu olaylar olmazdı benim mageyi kestiklerinden bile haberim yoktu amacım atmak değildi videoyu fakat o küfür olayı yaşandı diye attım yoksa kimseyle bir problemim yok evet şartlar joblat eşit değildi (K E R E M B E Y)

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
tolgaaaa kosss anani sikmisler gene hajhhhh mk yatalki