Video _A_Z_A_D_ Tbl O.Ç. ÖLÜ ÇARA HALA R ATIYOR

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda HAZIMMMMMM tarafından 7 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

?

https://m.youtube.com/watch?v=q7nXkbi-0QI

Bu anket 11 Eylül 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. https://m.youtube.com/watch?v=q7nXkbi-0QI

0 oy
    0.0%
  2. https://m.youtube.com/watch?v=q7nXkbi-0QI

100.0%
  1. HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

testament23 bunu beğendi.
  2. yokum

yokum Yeni Oyuncu

senin attacağın videoyu sikeyim knk telefonla video cekıp hilediyen
    tek senı gordum aq :D

3. yokum

yokum Yeni Oyuncu

ben karışmıcam banlıcaksa banlar sesimi çıkarırsam adam degilim net :D aynı videoyu cekıp buraya atacağım ama emin ol D:

4. yokum

yokum Yeni Oyuncu

kesildikten sonra modemınızı kapatın sadece başka birşey söylemeyeceğim bu arkadaş bu wsden once benı 3-4 kere kesti pc kasıo dedim merdivenli çağırdım kestim onada söyledim team wewar var bağlansın ıstedıgın oyle ws atalım dedim video aldım dedi her neyse kesilin modem kapatın aynısnı çekmezsenız birşey demiyorum :D

5. yokum

yokum Yeni Oyuncu

6. yokum

yokum Yeni Oyuncu

cevabı burda kardesm loglara bakar kac kere kesmıssın bır kere kestıkten sonra bunları yapman komık :D

7. yokum

yokum Yeni Oyuncu

HERKESE SENİN YAPTIGIN VIDEOYU ATABİLİRİM BEN İYİ GECELER HERKESE

8. yokum

yokum Yeni Oyuncu

YAPTIGINI YAPTIGIMDA SERVERDA ADAM KALMAZ BOT YADA SENIN GIBI KENDINI ZEKI SANANLAR YÜZÜNDEN

9. yokum

yokum Yeni Oyuncu

SON OLARAK HALA R ATIYORUM TBL VAR VE HALA CANIM SABİT KALIYOR ANLAMIYORUM NEYSE BEN AÇIKLAMAMI YAPTIM HERKESE İYİ FORUMLAR...

10. yokum

yokum Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    ŞİMDİ ZEKİ ARKADAŞLAR DC YEDİN DİYECEK AMA İSTERSEM KESERDİM DC YEDIGIM YERI AMA BİLEREK KESMEDİM HER NEYSE İYİ FORUMLAR HERKESE....

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

kesildikten sonra modemınızı kapatın sadece başka birşey söylemeyeceğim bu arkadaş bu wsden once benı 3-4 kere kesti pc kasıo dedim merdivenli çağırdım kestim onada söyledim team wewar var bağlansın ıstedıgın oyle ws atalım dedim video aldım dedi her neyse kesilin modem kapatın aynısnı çekmezsenız birşey demiyorum :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    LAN OGLUM GÜLDÜRME BİZİ CAPSLOCK ACIK BIRAKMIŞSSIN SONRA MODEM DİYOSUN MODEÖ GİTTİYSE NASIL YAZI YAZIYORDUN KALK GEL FALANFİLAN KAC KİŞİ WAR ORDA SS ALDI
    MERDİVENLİ YERDE SKİL ATIYORDUN MERDİVEN KÖŞESİNDE SKİL ATILMIYOR SEN HALA NASIŞ SKİL ATABİLİYIRDUN 3. Cüsü SEN NASIL WS BAŞLION. MK ÖYLE Bİ PLAYERLİK YOK BANA DİYOSUN HAZIRMJSIN 3 2 1 Başla diyosun hamgi ara ctlr taktın hangi ara yüzde atıp başlıyorsın geç bu boş muhabbetleri ban yemessen sikerim öyle onu.

• Dakika 08.30 hazOç sıfır çara kesiliyor ful çar ile. Baban geldi evlat

• Bu Sayfayı Paylaş