DK_

Yeni Oyuncu
21 Ağustos 2019
2
0
3
27
Bu arkadaş sıkıntılı zaten, kesiyorum her seferinde bir bahane buluyor. En son arka arkada pierce vurdun demişti :D

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
valla farklı yakıstırmalarda bulundu cok konustu yoksa işim olmaz büyük konustu diye attım videoyu

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Sen şimdi Adam Gibi Dürüst ol burdada Sen Rrrr2r2r2r2r2r2r2r dıe kac defa yakaladım Özür Diledin benden hattta ? Olm Amk pc sinde video alamıorm oynanmıor kasıor sen kendın demedınmı hep pot basıorsn ws lerde hemde erkeklık yapıorsn burda konusan arkadaslar eyvallah hepinize adamsınız sızlede atalım sızde atın movie mi ama benım bır kısılıgım Bır adım var Burda konusan arkadasların hepsının yangını bılıorm :) MALKOCOGLU tebrık ederım genede Sende Burda attıgın Pm lerde ne soyledıgını anlatırsan adamsın sonucta pot basıp wslerde yok diyipte ifşa olan ben degılım hepinzle atarım ws Allah karakterden ödün vermesin

Aleme Nizam _ Sabahlara kadar Keserdım senı neyse senı de severdım ama artık mesafe olur aramızde kesmek kesılmek muhım degıl ;)

DK_ senı tanmıorm olabılır Sende movie alsaydın keske burda yorum yapacagına kadar bızde senın arka arka pierce vurmadıgına ıkna olurduk ASALAK ya ;)

MALKOCOGLU SON OLARAK MACRO kullkanıorm Dedın Her ws de pot bastın Adamsın ya hani de ozaman burdada Seri R kullanıorm Diye . Benım ECNEBI yle bır sıkıntım yok o adamın kısılıgını sevıorm oyunda bazı seyler yasamıs olabılırz ama oyun olarak kaldı. Sen bu adamı savunmustun bana Zamanında seni ifşa ettı aynı savundun adam . dürüst olmanı beklmem yanlış ama bır umut ADAMSAN BURDADA O WS YI ATTIGIMIZ ZAMAN ATTIGIN PM Yi MACRO OLDUGUNU SOYLEDIGIMDE RR2R2R2R2R2R2R2R2RRR2R22R2 DIE 3 DEFA ALLY CHATTEN VEYA PM DEN YAKALADIGIMDA " ÖZÜR DİLEERİM " dedıgını Ve İnkar etmedıgını de soylersın

HERZAMAN ATARIM WS HERKES LE HİÇ FARKETMEZ KENDIME GUVENCIM TAM EŞİT ŞARTLARDA BURDA YORUM YAPAN ARKADASLARIN HIC BIRININ GOZUMDE ONEMİ YOK KESILIRSEM TEBRIK EDERIM SIZIN GIBI GOTUMU BASIMI SALLAMAMMM . BU OYUNA MÜPTEZELİM AMA KISILIGIMDEN ÖDÜN VERMEM -KURDUGUM ORTAMLAR DAHA ON PLANDA OYUNDA .OYUNDA KURDUGUM ARKADASLARIMIN DOSTLARIMIN HEPSİ BENI İYİ TANIR HEPSİNE SELAMLAR. MALKOÇ ADAM DEĞİLSN !

KRALIYLA WS ATARIM OYUNDUR BU KESILEBILIRIM ADAM OLSUN TEBRIK EDERIM

PM

AcitmadaaNNNN_
Yazdığından bir bok anlayan yoktur kesinlikle :D :D

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Sen sizofrensin valla bu wsde macro olduğunu iddaa eden senin gibi maldir. Sen azıcık insan olsan bu emeğe sana olan saygıya böyle konuşmaz tebrik eder geçersin kim sana video ywpmissa küfür içerikli yapmış ne müzik koydum ne editleme az saygılı ol efendi gibi dogrulaei konuş hastasın sen hasta

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Al chatten yazdığın şeylere bak scler eşit amma oyunculuğunun adil değil bunu o kafana sok ecnebi konusuna gelirsek onu daha serverda red blue yokken kestim istediğini atsın az gerizekali olmazsaniz server ful macro pedal TBL ben el emeğiyle oynayıp SC basmisim omu gözünüze batiyor ve hata bende seni videolayip keneimi küçük düşürüyorum

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
fazla boş yapıyorsunuz haberiniz olsun boş konunuza adımı geçirmeyin icraate geleceksek gelin ko-59'a göreyim boyunuzun ölçüsünü bu postun altındaki herkese söylüyorum orada sc veya red basıp inkar edemezsiniz envanterinizi görebiliyoruz hadi k.g
Bugün senin için gelicem bu yaptığın saçma sapan videoya da son verelim

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Veledi zina bak bakalım kim geçirmiş ve yapan konuşma 10. 7 bitti daha takılar bile ful değildi ozamanlar en son forumdan gelir dayak atarim dediğinde dayak yiyip gittiğini de şöyle

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Anladığın gibi anla akşam sana terziden bir kıyafet diktireyimde bidaha forumdan boyundan büyük konuşma neymiş gelir dayak atarim gelir boyununuzun ölçüsünü alırım bunları akşam detaylı bir şekilde anlaticam