Resim ACITMADANNNN istek üzerine atılmıstır polemik yok arkadas iftira atmayı cok iyi beceriyor.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 28 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

2. DK_

DK_ Yeni Oyuncu

Bu arkadaş sıkıntılı zaten, kesiyorum her seferinde bir bahane buluyor. En son arka arkada pierce vurdun demişti :D

3. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

valla farklı yakıstırmalarda bulundu cok konustu yoksa işim olmaz büyük konustu diye attım videoyu

4. IALemeNizam

IALemeNizam Yeni Oyuncu

Burak bi ws de de kestiğini göreyim lan

irfan12 bunu beğendi.
  5. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Malkoc tbl :D:D:D videoda seri mana basiyo oooo :D:D:D oha 4 tane spiek vurdu :D:D

6. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Malkoc tbl :D:D:D videoda seri mana basiyo oooo :D:D:D oha 4 tane spiek vurdu :D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Seri r yi unuttun

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

He la bide o vardi hic utanmiyon leee tbl ile oyun oynamaya :D:D:D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

He la bide o vardi hic utanmiyon leee tbl ile oyun oynamaya :D:D:D
    Daha tatmin edici sanki :D :D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Burak bi ws de de kestiğini göreyim lan
    İyi çocuk ama çok iddialı konuştu

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

ooo acimisss mk ezigi :))

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Sen şimdi Adam Gibi Dürüst ol burdada Sen Rrrr2r2r2r2r2r2r2r dıe kac defa yakaladım Özür Diledin benden hattta ? Olm Amk pc sinde video alamıorm oynanmıor kasıor sen kendın demedınmı hep pot basıorsn ws lerde hemde erkeklık yapıorsn burda konusan arkadaslar eyvallah hepinize adamsınız sızlede atalım sızde atın movie mi ama benım bır kısılıgım Bır adım var Burda konusan arkadasların hepsının yangını bılıorm :) MALKOCOGLU tebrık ederım genede Sende Burda attıgın Pm lerde ne soyledıgını anlatırsan adamsın sonucta pot basıp wslerde yok diyipte ifşa olan ben degılım hepinzle atarım ws Allah karakterden ödün vermesin

Aleme Nizam _ Sabahlara kadar Keserdım senı neyse senı de severdım ama artık mesafe olur aramızde kesmek kesılmek muhım degıl ;)

DK_ senı tanmıorm olabılır Sende movie alsaydın keske burda yorum yapacagına kadar bızde senın arka arka pierce vurmadıgına ıkna olurduk ASALAK ya ;)

MALKOCOGLU SON OLARAK MACRO kullkanıorm Dedın Her ws de pot bastın Adamsın ya hani de ozaman burdada Seri R kullanıorm Diye . Benım ECNEBI yle bır sıkıntım yok o adamın kısılıgını sevıorm oyunda bazı seyler yasamıs olabılırz ama oyun olarak kaldı. Sen bu adamı savunmustun bana Zamanında seni ifşa ettı aynı savundun adam . dürüst olmanı beklmem yanlış ama bır umut ADAMSAN BURDADA O WS YI ATTIGIMIZ ZAMAN ATTIGIN PM Yi MACRO OLDUGUNU SOYLEDIGIMDE RR2R2R2R2R2R2R2R2RRR2R22R2 DIE 3 DEFA ALLY CHATTEN VEYA PM DEN YAKALADIGIMDA " ÖZÜR DİLEERİM " dedıgını Ve İnkar etmedıgını de soylersın

HERZAMAN ATARIM WS HERKES LE HİÇ FARKETMEZ KENDIME GUVENCIM TAM EŞİT ŞARTLARDA BURDA YORUM YAPAN ARKADASLARIN HIC BIRININ GOZUMDE ONEMİ YOK KESILIRSEM TEBRIK EDERIM SIZIN GIBI GOTUMU BASIMI SALLAMAMMM . BU OYUNA MÜPTEZELİM AMA KISILIGIMDEN ÖDÜN VERMEM -KURDUGUM ORTAMLAR DAHA ON PLANDA OYUNDA .OYUNDA KURDUGUM ARKADASLARIMIN DOSTLARIMIN HEPSİ BENI İYİ TANIR HEPSİNE SELAMLAR. MALKOÇ ADAM DEĞİLSN !

KRALIYLA WS ATARIM OYUNDUR BU KESILEBILIRIM ADAM OLSUN TEBRIK EDERIM

PM

AcitmadaaNNNN_
    Yazdığından bir bok anlayan yoktur kesinlikle :D :D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Sen sizofrensin valla bu wsde macro olduğunu iddaa eden senin gibi maldir. Sen azıcık insan olsan bu emeğe sana olan saygıya böyle konuşmaz tebrik eder geçersin kim sana video ywpmissa küfür içerikli yapmış ne müzik koydum ne editleme az saygılı ol efendi gibi dogrulaei konuş hastasın sen hasta

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Al chatten yazdığın şeylere bak scler eşit amma oyunculuğunun adil değil bunu o kafana sok ecnebi konusuna gelirsek onu daha serverda red blue yokken kestim istediğini atsın az gerizekali olmazsaniz server ful macro pedal TBL ben el emeğiyle oynayıp SC basmisim omu gözünüze batiyor ve hata bende seni videolayip keneimi küçük düşürüyorum

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

fazla boş yapıyorsunuz haberiniz olsun boş konunuza adımı geçirmeyin icraate geleceksek gelin ko-59'a göreyim boyunuzun ölçüsünü bu postun altındaki herkese söylüyorum orada sc veya red basıp inkar edemezsiniz envanterinizi görebiliyoruz hadi k.g
    Bugün senin için gelicem bu yaptığın saçma sapan videoya da son verelim

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Veledi zina bak bakalım kim geçirmiş ve yapan konuşma 10. 7 bitti daha takılar bile ful değildi ozamanlar en son forumdan gelir dayak atarim dediğinde dayak yiyip gittiğini de şöyle

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Çok laf yapıyorsan gelirim ko59 istediğin sartlarda atarız hadi eyvallah

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

irfan12 veledi zina oruspu çocugu demek sana küfür etmedim madem seviyeyi sen belirledin senin seviyene inerim sıkıntı yok gel ko-59 akşam
    Gelicem ve o kelimenin anlamını iyi araştır

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Gelicem ve o kelimenin anlamını iyi araştır
    İçi fırsatlar için senin dediğin anlamı taşır pic demektir içi fesat olmayan insanlar için

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Burdan mesaj bekle benden uzatma

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Anladığın gibi anla akşam sana terziden bir kıyafet diktireyimde bidaha forumdan boyundan büyük konuşma neymiş gelir dayak atarim gelir boyununuzun ölçüsünü alırım bunları akşam detaylı bir şekilde anlaticam

• Bu Sayfayı Paylaş