Resim AFYOK BEBESİ

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda hakankoc02 tarafından 14 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

[​IMG] Bu bebe her kesildiği adama tbl diyor kesincede tbl ile eline verdim diyor ben sikmekten bıktım birazda siz sikin

2. coler

coler Aktif Oyuncu

abisi hayla aynı poksun hiç deişmiceksin mutlu bıraz oyle kestgn ıcın :)

3. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

Hhahahaha ağla bakalım pmlerine cevap bile vermiyorum yıkıık herif senin seviyenemi düşim

4. coler

coler Aktif Oyuncu

programa oynattgın zaman bile 5 2 kestim seni simdi parana kıymıssın zed almıssın mananı kısaltmıssın burda kelıme oyunu yapıorsun birde bedavadan senın ne bebe olduqunu eskıler bılır clan ıcın aglıordun amk smdi aga paşa kesildin he :D

mesela ben senin yerınde olsam ksc alacagına video çekip atardın he derdim tamam kardes sende birşey yok eline saglık ksc ile götünü başını oynatma bence :D

5. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

HAHAHA 5 2 kesildiğim vslerde bile seni tebrik ettim o kadar yıkık bi piçsinki kesildiğin vslerde her zaman tbl dedin veled seni git şimdi kumda oyna forumda üstünden geçmeyewn kalmadı ağlak velet :D merak etme 1 2 günede videon forumda diğer videolarda yatalak olduğun gibi asfqwfqwqgwqg

6. coler

coler Aktif Oyuncu

neyse uzatmıcam babasınınn qülüüüü mutlu edebıldıysem senı ne mutlu bana hadi hayırlı gunler :)

7. coler

coler Aktif Oyuncu

o cektiqin video erkek olda at buraya hadi usmurbolanteeee :)

8. dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Kardeş kestiğin adam altı üstü afyok neden muhattap oluyorsun ki...? Biz onu ezik olduğu için clandan attık bu kadar kötü bir oyuncu:D:D

9. coler

coler Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeş kestiğin adam altı üstü afyok neden muhattap oluyorsun ki...? Biz onu ezik olduğu için clandan attık bu kadar kötü bir oyuncu:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    siz mi attınız yalancının anasını sıkeyım mı ? ben kendım cıktım alayınız tbl diye burda aglama bosuna

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Yarak kafalı bebe clana gelmek için ağladın baktık bok gibi oynuyon siktir ettik tsden banladık ağlamaya devam edip tag bile silmedin gurursuz ibne:D:D:D

• coler

coler Aktif Oyuncu

benmi :D ya sen harbiden milletin dedigi gibi saf orospu çocugusun cidden :D

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

[​IMG] [​IMG]

ananı nasıl siktiğimi hatırladın mı? illa arşivleri çıkarttıracaksın orospu evladı şimdi kalk siktir git full hp yemişsin:D:D

• coler

coler Aktif Oyuncu

sadece diyecegim kelime kolsuz orospu cocugusun baska bir şey deqilsin

• Semo14341

Semo14341 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    Olm sen neden heryerdesin sen kimsin yeni bitme

• Bu Sayfayı Paylaş