Video Aktif pk atan herkes bi baksın.

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 22 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Sürekli uzaktan vuruyorsun hile falan diyen arkadaşlardan sıkıldığım için çekmiş olduğum bir video umarım o arkadaşlar tatmin olmuştur, 2 aşamalı bir video sonuna kadar izlerseniz sevinirim saygılarla.

2. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Hocam bunu söyleyenler haklı fakat oyunda ekran buğu var hile kullananlar bile bunu bahane edip sıyrılıyorlar ama senin hile kullanacağını sanmam iyi geceler

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Şunu da ekleyeyim bayağı oldu şu serverda oynuyorum 3-5 kişi dışında hepsi lümpen

4. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

İzledimde kardeş pk da daha hızlı vuruyon ass durmasa vuramıcan düşün pk da kaçan asasa vuruyon veya kovaladıgın asasa o asas bu gibi durmuyo mantıklı düşünürsen burda adama sen durdu zamn vurabiliyon ama koşarkeb vuramıyon ?

5. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

2 acidan bakarsan asas tarafından çekilmis kisimda bile mesafe uzak gösteriyor ama yinede vuruyor kendi tarafından cekilmiste asas durduğu anda tam dibinde gözüküyor

6. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Bak yavrum her zaman şöyle bi teklifim vardır herkese tw veririm saatlerce birlikte pk atarız izlersin her hangi bir performans eksikliği olmaksızın aynı oyunumu görürsünüz sekme uzunluğu arttıkça ekran bugu artar burada daire çizildiği için mesafe seni tatmin etmemiş olabilir ve pk anındaki psikoloji buradaki gibi değildir komut dinlemek cc almak arkadaşına minör tutmak bunları yaparken deli gibi koşmuyor ara ara yavaşlıyor en önemlisi light feet kaçırıyor buda benim bir asası yakalamam için yeterli oluyor ben yıllardır bu swdeyim neden senin iddaa ettiğin şeyi kullanarak kendi ismimi kirleteyim millet cakal pkda normal oynuyor wsde hilesini acıyor o tür insanlar ban yemiyor lakin pkda da hilesini devam ettiren kişi elinde sonunda banını yiyor simdi seninde bu forumda ws atarken hile olduğunu iddaa eden videolar var ben hiç bir zaman kalkıp onlara yorum atmadım çünkü sende kendini savunacak videolar öne koyabiliyorsun şimdi senin burada beni ekarte etmeye calışman ne kadar doğru ne kadar etik bir hareket düşünmeni isterim.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2019
  7. testament23

testament23 Usta Oyuncu

Çok güzel özetlemişsin fxx

8. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Çok güzel özetlemişsin fxx
    Hepsini görmek için tıklayın...
    teşekkür ederim memo sen dürüst bir insansın.

elektra34 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

teşekkür ederim memo sen dürüst bir insansın.
    Arada sinirlerimle oynuyorlar ana bacı sövüyorum forumda kusura bakmayın normalde öyle bi kişiligim yok sadece anlık psikoloji : )

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Furkan gardas bu olayi cift el ve raptor ile gostersen daha iyi belli olurdu raptor ve cift el biraz daha uzaktan vurur

D_A_D_A_L_O_G_L_U

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Furkan gardas bu olayi cift el ve raptor ile gostersen daha iyi belli olurdu raptor ve cift el biraz daha uzaktan vurur

D_A_D_A_L_O_G_L_U
    Çok doğru diyorsun fakat ben hep avedonla oynadığım için bu şekilde daha sağlıklı olacağını düşündüm, biliyorsunuz insanların aklında hep bi soru işareti oluyor onu en aza indirmek istedim.

elektra34 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Kullananlar var gardas millette hakli bi yonden ama herkese de tbl denmez uzaktan vuruyo gibisinden ben evden izliyorum 2 pc den ben uzaktan vuruyo gorunuyo diger pc den bakinca dibinde adamin

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Bak yavrum her zaman şöyle bi teklifim vardır herkese tw veririm saatlerce birlikte pk atarız izlersin her hangi bir performans eksikliği olmaksızın aynı oyunumu görürsünüz sekme uzunluğu arttıkça ekran bugu artar burada daire çizildiği için mesafe seni tatmin etmemiş olabilir ve pk anındaki psikoloji buradaki gibi değildir komut dinlemek cc almak arkadaşına minör tutmak bunları yaparken deli gibi koşmuyor ara ara yavaşlıyor en önemlisi light feet kaçırıyor buda benim bir asası yakalamam için yeterli oluyor ben yıllardır bu swdeyim neden senin iddaa ettiğin şeyi kullanarak kendi ismimi kirleteyim millet cakal pkda normal oynuyor wsde hilesini acıyor o tür insanlar ban yemiyor lakin pkda da hilesini devam ettiren kişi elinde sonunda banını yiyor simdi seninde bu forumda ws atarken hile olduğunu iddaa eden videolar var ben hiç bir zaman kalkıp onlara yorum atmadım çünkü sende kendini savunacak videolar öne koyabiliyorsun şimdi senin burada beni ekarte etmeye calışman ne kadar doğru ne kadar etik bir hareket düşünmeni isterim.
    Sadece düşence bu karalama veya birşey degil

• TheGeneral

TheGeneral Yeni Oyuncu

Lan Furkan oyunculuğun gibi cümlelerinde öldürücü :cool: kral adamsın ;)

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

:)

elektra34 bunu beğendi.
  • Hero34

Hero34 Yeni Oyuncu

+1

• Hero34

Hero34 Yeni Oyuncu

Saçma salak küfürler yüzünden eski konuları upluyorum yanlış anlaşılmasn

• Bu Sayfayı Paylaş