s3z3rr21

Oyuncu
8 Temmuz 2019
85
8
18
30
TP MAGE HİC OYNMAYI BILMEDIGI HALDE TP BİLMİYO BİZİMKİLER TOWUNDAN YURUYEREK GELDIGI HALDE 10 DK SIKIŞ

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
tolga senden bi sik olmaz 2.cisi serbela kardesim bu video alarak kendini rezil etmisn cunku sen nasil komutcusun kardes z basip sadece db ation insan gider karsi tarafin z sini alir bise yapar direk db ation adamlar vuruo sen komutu ogrenememisn kardes kusura bakmada

• Like
Reactions: qwertyyy

s3z3rr21

Oyuncu
8 Temmuz 2019
85
8
18
30
tolga senden bi sik olmaz 2.cisi serbela kardesim bu video alarak kendini rezil etmisn cunku sen nasil komutcusun kardes z basip sadece db ation insan gider karsi tarafin z sini alir bise yapar direk db ation adamlar vuruo sen komutu ogrenememisn kardes kusura bakmada
yf he he sensın boş yapma sen sana da ayrı fantazilerim var :D

ILisaCastro_

Aktif Oyuncu
1 Mart 2019
263
79
28
27
Sen kimseyi satmdın mı olm sen ne konuştuğunu biliyon dimi amk bız clandsn cıktık karusa gectık kımse seni ptye almıyor dıye haber vermeden clandan cıkıp gitmedin mi ben sana ıstedıgınn clana gir ama yılmazın clanına girme dedim sen bana ne dedin sikerim olm yılmazın clanında ne ısım var dedın sımdı ne degişti siktin mi yılmazı

s3z3rr21

Oyuncu
8 Temmuz 2019
85
8
18
30
Ben oyunumu oynuyorum zaten ananı sikenleri clana alıyorsun belli oldu şimdi :p:p:p :p
süzme orospu evladısın o kufurlerın tek tek sana geri iade ediyom gereksiz adam karakter yoki cvp yazim aglaa annesi kaşar senı anan dogurmamış sıcmış ki senın gibi göt veren pezvenk meydana gelmiş Gevşek seni

Son düzenleme:

ILisaCastro_

Aktif Oyuncu
1 Mart 2019
263
79
28
27
Cevap vermiyom diyene bak nasılda yazıyor alttan millet kız kardeşini sikiyor sen hala burda bana küfür ediyon amk yılmaz koş bacını :p:p:cool: :p

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
SERBELA SENI BN 10 KEZ SIKTIM 15 KISSIYLE GEL KES BENI PAYLAS ONUDA OLM GERCKTN KOMUTU OGREN ILK NEKDR EGOLUSUN MK SANA INSAN GIBI BISE ANLATIOZ AMACIM VIDEO DGL DOSTM VERDIGIN KOMUTU KOR BIRI VERIR AMA NASIL ANLARSAN ANLA TOLGA SANA GELINCE 2 GUN ONCE GOTUMU YALIODUN HERKESI YALA KARDES SN SERFSZSN