Video (ANDREAM.TR)YATALAK TÜRKİYENEFERİAN CLANI SONUNDA DAYANAMADI TAŞIN İCİNE GİRDİ KARI GİBİSİNİZ

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda s3z3rr21 tarafından 14 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Son düzenleme: 14 Ağustos 2019
  2. alsunu123

alsunu123 Yeni Oyuncu

Güzel Güzell

3. s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Dayanamadı enson karı gibi taşın icine girdi cıkamadı ya laaa :D

4. Hayır yazmıyim yazmıyim diyomda Mission Complated!!!;) Paranoyak ettim mk beyin özürlü cahilinii her postunda Turkey Neferian Clanı geçiyor ehehe:cool: yatıyor kalkıyor Turkey Neferian;)Sana demiştim ama swyi bırakma sakın seni dellendiricem, senin gibisini bu swde çok gördüm ben die demii amk karaktersiz malı;):cool: A:::T:::A

5. Olm sen valla kafayı yemişsin ahaha:cool: bi kere movie atıyonda bunlar 8w8 deil anlaşmalı bi durum yok tek düze pk esnasında karşılaşma aq 7 kişiyiz 6 kişiyiz dışardan elemanlar var ben pri basınca asas geçiyon direkt mk ws çağırıyoz gelmiyon korkuyon ırkla dolaşıyon. Lan admin çekti amk adminn 8w8 attık yalan oldun geçen ne deişik bi elemansın aq benim repliklerimi çalmış yatalak yaw tam mk atrosu ts gelip bu swde bi ATA'nın komutu benden iyidir beni o keser dediğin kişi yazıyor şu anda ustan A:::T:::A:cool: yalansa yalan de mk;)

6. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hayır yazmıyim yazmıyim diyomda Mission Complated!!!;) Paranoyak ettim mk beyin özürlü cahilinii her postunda Turkey Neferian Clanı geçiyor ehehe:cool: yatıyor kalkıyor Turkey Neferian;)Sana demiştim ama swyi bırakma sakın seni dellendiricem, senin gibisini bu swde çok gördüm ben die demii amk karaktersiz malı;):cool: A:::T:::A
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bırak kudursun elinde olan tek sey bos bos yazmak cok acı vermişisizki böyle davranıyor acılarına acı katlamaya devam atrosssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss yılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

System0fCombo1ATA2 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

yönetim bunları okuyorsa zaten turkey neferian ve atrosköpekleri wssini söyler yatalak oluyonuz ws cagırırsın 2 pt gelirsin karektersiz ibne babalarının konusuyor ayaga kalk lan hergele destur it oğlu ittt

• Movie çekmeninde bi adabı vardır kardo bu tam rezil çıktı la tsde de güldük bu mala valla bak varmıydın hatırlamıyom gece tbl bunlar die foruma atar bu gerizekalı dediler ondan bekledik taşın içinde valla bak bende onu yazıyodum al chatten izleyen görür moviede :cool:;)

• He amk yönetim 8ws8 çekti yatalak oldular daha burda yatalaklar felan yazıyor amk otistiği buna bitiyom bende kendide çok iyi biliyor yatalak oldugunu Yonetim 8w8 diom yatalakkkkkk yonetım 8w8w8w8w8w8w8w8w8w8w8w8e8e8e

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

memo ben bunun ne kadar ibne oldugunu bilmiyommu hergün peşimize bir köpeğini takıyor videomuzu ceksin diye nasıl koyduysak öyle acıtmıski it oğlu itin gecesi gündüzü olmusuz lan atross serbela bülent ersoy tekrar adam olur sen olmazsın

• Ahahahaah valla dellendirdik mk bebesini ahahah bu ezmede olmasa kimle eğlencez mk senin rüyalarına bile girmiyosak bende neyim sayıklıyodur bu rüyasında TURKEY NEFERİAN TURKEY NEFERİAN TURKIYE NEFERİAN TURKIYE NEFERİAN die :D:D:D:D:D

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

yılmaz köpeği kosssssss :D hadi iyi geceler :D

• s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

AGLA AGLA SABAHA KaDAR SENİ SİKLEYEN OLMAZ LAF VAR İCRATINIZ YOK BOŞ SUNUZ BOŞ SİZİ KAYDE ALIP TA SIKLEYEN YOK TIRNAK KADAR DEGERİNİZ YOK SIKIM KAFALARI KARI GIBISINIZ ANCA AGLARSINIZ :D

• İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR,,, ürümek senin işin haylazzzz kaybol ,,, bilinç altına nasıl girdiysem artık oyunda sana yazdıklarımın aynısı yazmaya çalışıyon bee yeni yetme yatalak ezme seni ;):)

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

yılmaz köpeği kosssssss :D hadi iyi geceler :D
    Ahahahah:):):)

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

AGLA AGLA SABAHA KaDAR SENİ SİKLEYEN OLMAZ LAF VAR İCRATINIZ YOK BOŞ SUNUZ BOŞ SİZİ KAYDE ALIP TA SIKLEYEN YOK TIRNAK KADAR DEGERİNİZ YOK SIKIM KAFALARI KARI GIBISINIZ ANCA AGLARSINIZ :D
    Hayır 8w8 atarız anlaşmalı kesersin eline saglık der geçeriz ama sen bu naifliği hakedecek karakterde değilsin biz triplere giren adamlar deiliz alt tarafı oyun ama senin zekan ve kopilliğin işte böyle piyasaya çıkıyor yazdıklarınla amın oğlu seni

s3z3rr21 bunu beğendi.
  • s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

BOŞSUN AGLAMA ..

• s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

ZORUNA NSIL GİDİYO AMA GÖR REZİLİGİNİ GÖR TAŞIN ICINE SIKIŞ KALDIN GOT KORKUSUNDAN AQ PEZEVENGİ AGLAAAA :D

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Bizim Oyuncumuz

Saglam koymuşunuz yılmaz başarılar!!!

s3z3rr21 bunu beğendi.
  • s3z3rr21

s3z3rr21 Kral Oyuncu

Movie çekmeninde bi adabı vardır kardo bu tam rezil çıktı la tsde de güldük bu mala valla bak varmıydın hatırlamıyom gece tbl bunlar die foruma atar bu gerizekalı dediler ondan bekledik taşın içinde valla bak bende onu yazıyodum al chatten izleyen görür moviede :cool:;)
    OKADR SALAKSINIZ Kİ ELLE OYNAMYI BILMEZ SİNİZ

Banned aq

banned k0xprleri

• Bu Sayfayı Paylaş