Durum
Yanıtlara kapalı.

MuratALVER

Administrator
Site Yetkilisi
20 Ocak 2017
391
187
170
Kurallar ve Uyarılar
Uyarıları dikkate almanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.


BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN !
Hiçbir oyuncu Admin'in arkadaşı/eşi/dostu değildir, Herkeze olan mesafemiz aynıdır, Kimki size bunun aksini sölüyor ise size yalan söylüyor demektir. Seni banlatırım arkadaşım admin/gm gibi konuşmalar yapan kişileri bizlere bildirin gereği yapılacaktır.Oyun içerisinde Oyun'u yönetmek sizlere yardımcı olmakla görevli insanlara " ERGEN AĞZIYLA ATARLI GİDERLİ, EMRİVAKİ , TEHTİTKAR " Konuşmak sorgusuz sualsiz BANLANMA sebebidir.

Gizli Soru / POKE :
Gizli sorunuzu veya Hesap bilgilerinizi Arkadaşınız veya Poke tabiriyle yardımcı oyuncularla paylaştığınız taktirde sizin Bu konuda yardım isteme hakkınız elinden gitmiş demektir, Hesaplarınızı paylaşıyorsanız hertürlü sorumluluk size aittir bizim tarafımızdan alabileceğiniz bir yardım yoktur.

Herkese İnanmak :
Bilindiği gibi sektordeki en büyük pvp serverlerden biriyiz, birçok rakimibiz çekemeyenimiz var, günde onlarca oyuncu oyuna başlıyor/bırakıyor doğal olarak herkezi memnun edemeyiz, bize hoşnut olmayan çekemeyen insanlar herzaman çamur atacaktır konu ne olursa olsun bir yetkiliye danışmadan ortaya atılmış her söze itimat etmeyiniz.

Özelliklede:
Pus itemleri biz bunu satmak zorundayız, her ay sunucu giderleri, event programlarının lisans ücretleri, anticheat güncelleme ücretleri derken büyük miktarlarda para harcıyoruz, bunları karşılamak adına ITEM satışı olmaktadır, gönül isterdiki ücretsiz olsun.

Genel Kurallar
NP Aktarimi, Item Aktarımı, NP Birleşimi, ITEM Birleşimi Yoktur.

Her Türlü Bilinen Ya da Bilinmeyen Hile Türü (Program, Yöntem) Yasaktır.

Para, Kontör, Takas ya da Herhangi Bir değer taşıyan 'şey' karşılığında alış veriş, hediye, bağışlam,a kiralama hiçbir suretle oyun içi ticari yada özel işlem kullanıcılar arasında yapılamaz.

Web sitesi, oyun sunucusu yada ait diğer serverlerde işlediğiniz herhangi bir suç sunucularda loglanır ve hakkınızda yasal işlem yapma hakkımız tarafımızca gizli tutulur.

Karakter (Alım, satım, takas) gibi konularda Admin veya GMler eşlik edemez. Yasaktır.

BDW, Juraid Mountain gibi eventlerde karşı ırkın bölgesine gitmek yasaktır.

Karşılıklı, oyun içerisinde herkesin görebileceği (all chat) dan küfürlü konuşmalar yasaktır.

Diğer serverların isimlerinin geçmesi bile reklama girmektedir. Yasaktır; Ban SEBEBİDİR.

Bu Kurallara uymayan oyuncuları gerekirse cezaladırma hakkına sahiptir.
 
Durum
Yanıtlara kapalı.