Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Bana neden PK cikmiyorsun diyorlar böyle insanlar varken PK mi çıkılır AMK tiplerek bak. İnsanlarda utanmada kalmamis hile kullaniyorsun ve video çekiyorsun bir de bunu legalmis gibi foruma atıyorsun. Yazık lan hepinize bu söylemim tüm clanlar için geçerli kotusunuz o yüzden hileye baş vuruyorsunuz.

CEVATPAŞALI_

Oyuncu
7 Eylül 2019
48
25
18
25
Amına kodumun evladı bana birde diyor ki tbl olsunlar kredi kartımda 90bin TL var yeni item alırım. Ananın amına sokayım pezevenk Götveren. Karın gibi savunduğun adama bak saniyede 3 tp yapıyor. Birde bana denk görüyor bu mageyi. Yazık sana. Hatta bu videoyu izleyip o orospu çocuğunu serverda tutan admine de yazık

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Amına kodumun evladı bana birde diyor ki tbl olsunlar kredi kartımda 90bin TL var yeni item alırım. Ananın amına sokayım pezevenk Götveren. Karın gibi savunduğun adama bak saniyede 3 tp yapıyor. Birde bana denk görüyor bu mageyi. Yazık sana. Hatta bu videoyu izleyip o orospu çocuğunu serverda tutan admine de yazık
Sana denk olan tek şey yarrağım kanka annenin amina çakayım

Ruiss

Oyuncu
1 Ekim 2019
87
14
8
28
Adres ver lan Schizoooooo bu adam kesir siker ananı hee götün yiyorsa bunada ver bakayım