Resim AndreamTr yi sarsacak flash KeleshMACHNE açıklaması (mutlaka oku) çok sasiracaksin

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda KeleshMACHNE tarafından 2 Mart 2020 tarihinde açılan konu

?

Açıklamalar faydalı oldu mu

1. EVET

0 oy
    0.0%
  2. FAZLASİYLA EVET

5 oy
    100.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. KeleshMACHNE

KeleshMACHNE Aktif Oyuncu

Öncelikle selamün aleyküm. Son zamanlarda andreamtr de user eksilmesinin sebebinin muhattabini kendim olarak görüyorum ve bu süreçte bizi tanıyıp seven insanlar karşı ırkta oldukları zaman pm atmaları yeterli olacaktır bunu belirtmek istiyorum ve sözlerime tekrardan selamün aleyküm diyerek başlamak istiyorum.
    Bu serverde değerli asas oyuncuları var yani (çıraklarim) burdan güzel insanlara selam olsun gözlerinizden öpüyorum ve söze şu şekilde devam ediyorun. Üst düzey araştırmalarım sonucunda direkmen servera 3 gün boyunca ara vereceğim duyurusunu andreamtr ye duyurmak istiyorum bu 3 günlük üzücü süreçte ortalığın cakallara kalacağını bilmek beni derin yaralıyor ve acı bı sekilde üzüyor ve bu serverin delaleti feragati bekâsi ve bereketi için 3 günlük süreci iptal edip yarın oyuna bu saatlerde döneceğim değerli andreamtr oyuncularına duyrulur !11! Ve sözlerime tekrardan selamün aleyküm diyerek devam etmek istiyorum bu arada bize yeni dusmanlar lazım çünkü ; eskileri hayranımiz oldu bize hayranlık besleyen ne kadar beşer şaşar insan varsa burdan hepsinin gözlerinden oper sözlerime devam etmek isterim ve düşündüğüm zaman konuşacak bir şey kalmadiginin farkına varıyorum sizleri Allah'a emanet ediyor esenlikler diliyorum. Bu arada (7+2)x3-15 ve bu akıl yakan sorunun cevabi 12 olup KeleshMACHNE nin 12 yıllık asas userliginin kutlu olması dileğiyle esenlikle huzur ve güven içinde kalin... İyi pklar yarin bu saatlere kadar...

KeleshMACHNE

Start22, irfan12, testament23 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Merdonunbabaannesi

Merdonunbabaannesi Yeni Oyuncu

Çok gerekli ve yerinde bir açıklama olmuş

KeleshMACHNE bunu beğendi.
  3. testament23

testament23 Usta Oyuncu

benliğini gerçeklikle ve kendiyle olan baglantısını kaybedip kendine alternatif bir gerçeklik matrixi yaratmış eleman xd

4. KeleshMACHNE

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

benliğini gerçeklikle ve kendiyle olan baglantısını kaybedip kendine alternatif bir gerçeklik matrixi yaratmış eleman xd
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Başkanım diye hitap edersen sevinirim

testament23 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Başkanım diye hitap edersen sevinirim
    Özür dilerim başkanım

• KeleshMACHNE

Özür dilerim başkanım
    Sorun yok pk aktif devam

testament23 bunu beğendi.
  • H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Sonuna kadar destekcinim başkanım :cool::D:D

bahadrgms54 ve KeleshMACHNE bunu beğendi.
  • sector07

sector07 Oyuncu

Kolay gelsin kardeşim burdan başvurarak asaslığının patentini alabilirsin aynı zamanda senin gibi mükemmel asasları korumak ve kollamak için en altta bulacağın adreste güvenli bir ortam oluşturulmuştur oraya başvur kaydını yapsınlar senin gibi mükemmel asasların gözetilmesini ve korunmasını sağlayan bu kuruluşa tüm andreamtr adına teşekkür ediyorum :):)

H_U_R_D_A_C_I_ ve KeleshMACHNE bunu beğendi.
  • SymbolXNXX

SymbolXNXX Aktif Oyuncu

sağolsun matematik işleminide bize çözdürmemiş kral adam..

• KeleshMACHNE

sağolsun matematik işleminide bize çözdürmemiş kral adam..
    Sizler için bu göreve soyunmak benim boynumun borcudur size daha iyi bir oyun imkanı sunup geliştirmek benim en büyük vazifemdir sevgiler.

KeleshMACHNE

• KeleshMACHNE

Kolay gelsin kardeşim burdan başvurarak asaslığının patentini alabilirsin aynı zamanda senin gibi mükemmel asasları korumak ve kollamak için en altta bulacağın adreste güvenli bir ortam oluşturulmuştur oraya başvur kaydını yapsınlar senin gibi mükemmel asasların gözetilmesini ve korunmasını sağlayan bu kuruluşa tüm andreamtr adına teşekkür ediyorum :):)
    Sizleri seviyorum öğrencilerim gozlerimi yasartiyor bu yolda devam

Asas Kralı: KeleshMACHNE

• KeleshMACHNE

Sonuna kadar destekcinim başkanım :cool::D:D
    Sevgilerle...

KeleshMACHNE

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Senii doguran ananıyı gotunden sıkmek lazım oruspunun cocugu merak ediyorum nasıl bi insansın aq he sunuda soylemek ıstıyorum annenden cok ozur dilerim senın gıbı salak yüzünden küfürleri haketmıyor oyuzden tekrar ananı sıkeyım senin:p:p:p:p

• Merdonunbabaannesi

Merdonunbabaannesi Yeni Oyuncu

Senii doguran ananıyı gotunden sıkmek lazım oruspunun cocugu merak ediyorum nasıl bi insansın aq he sunuda soylemek ıstıyorum annenden cok ozur dilerim senın gıbı salak yüzünden küfürleri haketmıyor oyuzden tekrar ananı sıkeyım senin:p:p:p:p
    Yüksek arastirmalar sonucumda senin orusbu cocugu olduğun kanısina vardım ve andreamtr tarihinin en büyük asasi KELESHMACHNE'YE bok atmani kuyruk acısından dolayı görüyor ve KELESHMACHNEYE BİAAT ETMEYE DAVET EDİYORUM SENİ BİRE GAFLETE DUSMUS ORUSBU COCUGU

• KeleshMACHNE

Yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Forza falan hikaye bu daha ayrı bir mal biz toplum arasında bunlara Uber geri zekalı diyoruz vasıfsız pic bir de matematik işlemi yapiyo ufacık beyniyle

sector07 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Forza falan hikaye bu daha ayrı bir mal biz toplum arasında bunlara Uber geri zekalı diyoruz vasıfsız pic bir de matematik işlemi yapiyo ufacık beyniyle
    gerizekalı olabilmek için,önce az da olsa bir zekaya sahip olmak lazım ki ileri ya da geri olma durumu sözkonusu olabilsin sjsjjdhfjfjfjd

• KeleshMACHNE

Geldi soktugumun kırma kolu

• Start22

Start22 Oyuncu

Öncelikle selamün aleyküm. Son zamanlarda andreamtr de user eksilmesinin sebebinin muhattabini kendim olarak görüyorum ve bu süreçte bizi tanıyıp seven insanlar karşı ırkta oldukları zaman pm atmaları yeterli olacaktır bunu belirtmek istiyorum ve sözlerime tekrardan selamün aleyküm diyerek başlamak istiyorum.
    Bu serverde değerli asas oyuncuları var yani (çıraklarim) burdan güzel insanlara selam olsun gözlerinizden öpüyorum ve söze şu şekilde devam ediyorun. Üst düzey araştırmalarım sonucunda direkmen servera 3 gün boyunca ara vereceğim duyurusunu andreamtr ye duyurmak istiyorum bu 3 günlük üzücü süreçte ortalığın cakallara kalacağını bilmek beni derin yaralıyor ve acı bı sekilde üzüyor ve bu serverin delaleti feragati bekâsi ve bereketi için 3 günlük süreci iptal edip yarın oyuna bu saatlerde döneceğim değerli andreamtr oyuncularına duyrulur !11! Ve sözlerime tekrardan selamün aleyküm diyerek devam etmek istiyorum bu arada bize yeni dusmanlar lazım çünkü ; eskileri hayranımiz oldu bize hayranlık besleyen ne kadar beşer şaşar insan varsa burdan hepsinin gözlerinden oper sözlerime devam etmek isterim ve düşündüğüm zaman konuşacak bir şey kalmadiginin farkına varıyorum sizleri Allah'a emanet ediyor esenlikler diliyorum. Bu arada (7+2)x3-15 ve bu akıl yakan sorunun cevabi 12 olup KeleshMACHNE nin 12 yıllık asas userliginin kutlu olması dileğiyle esenlikle huzur ve güven içinde kalin... İyi pklar yarin bu saatlere kadar...

KeleshMACHNE
    Qdamsn reis izindeyizz

• Bu Sayfayı Paylaş