Video ANILs Ben Koxp Kullanmam Kullanan Bnm Charı Başka Birisi

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ANILs tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. ANILs

ANILs Oyuncu

Beni Bilen Biliyor Reis RahatOl :D

2. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

arenada yakaladığın oynamayı bilmeyen adamlarla ws atıp movie almışsın akıl var mantık var 13 yaşındaki çocukları kandırırsın anca başkası vardı diye charda. BRAVO sen böyle yorumlar atmaya devam et kendinle uğraştırırsın gaz kesme

3. ANILs

ANILs Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

arenada yakaladığın oynamayı bilmeyen adamlarla ws atıp movie almışsın akıl var mantık var 13 yaşındaki çocukları kandırırsın anca başkası vardı diye charda. BRAVO sen böyle yorumlar atmaya devam et kendinle uğraştırırsın gaz kesme
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeşim oynamasını bilsin bilmesin ben sadece bu şekilde oynadığımı göstermek istedim çharı ben birine vermiştim bırakmak zorunda kaldıgım için giremicektim adam ver dedi ben para verip item alamam ara sıra girer np kasar vs atar çıkarım demişti bende tamam olur demiştim ben koxp kullanacağını tahmin etmemiştim Zaten Ugurda bilir kullanmicagımı o yüzden başlamamış ben onada msj atıp bizzat dedim kullanmışsa char banla yani olay bu çoluk çocuk muhabbeti yapma ben sadece bu şekilde oynuyorum anlatabildimmi

• lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

LAN UTAN UTAN AMK YALAN SÖYLEME BARİ SENLE WS ATMADAN ÖNCE PM DEN BEN BİLEREK SANA YAZIYORDUM ÇAR SAHİBİYDİN RESMEN AMK OYNAYAN ADAM BEN ANIL DEYİLİM BİLE DEMEDİ YALANINI SİKİM SENİN BEN EMİ senle ws atarken yanımızda 15 tane adam wardıla onları kandırma bari küçülme daha fazla milletin gözünde hani ben sana dedimya askerden yeni geldim ben apo usta sen demiştin biz kestiklerimizi hatırlamayız bende sana demiştim sen FAZLA egolusun dikkat et başın yanar diye BAK NASIL ORTALIK ORUSPUSU ETTİM SENİ güzellikle konustum senle anlamadın artistlik yaptın keserken sendin ama kesilince arkadasın oldu anlamadm amk :D

• ANILs

ANILs Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

LAN UTAN UTAN AMK YALAN SÖYLEME BARİ SENLE WS ATMADAN ÖNCE PM DEN BEN BİLEREK SANA YAZIYORDUM ÇAR SAHİBİYDİN RESMEN AMK OYNAYAN ADAM BEN ANIL DEYİLİM BİLE DEMEDİ YALANINI SİKİM SENİN BEN EMİ senle ws atarken yanımızda 15 tane adam wardıla onları kandırma bari küçülme daha fazla milletin gözünde hani ben sana dedimya askerden yeni geldim ben apo usta sen demiştin biz kestiklerimizi hatırlamayız bende sana demiştim sen FAZLA egolusun dikkat et başın yanar diye BAK NASIL ORTALIK ORUSPUSU ETTİM SENİ güzellikle konustum senle anlamadın artistlik yaptın keserken sendin ama kesilince arkadasın oldu anlamadm amk :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Tamam Sizin dediginiz gibi Olsun Bakalım.

• Bu Sayfayı Paylaş