Video APO _USTA WS LRBxxmRundeaths BANA TBL DİYEN ADAMA BAKALIM :D ifşayı izleyin ;)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kralll tarafından 3 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Kralll

Kralll Oyuncu

2. IBeyazAsLanTR

IBeyazAsLanTR Yeni Oyuncu

herkes bıze tbl dıyo kımse kendıne bakmıyo apo :DDD

3. Kralll

Kralll Oyuncu

Ama yıkılmadık ayaktayız knk Siker atarız böyle foruma :D ANCAK NCS atıp gelirler daha cok gelsinler inşş sonları bitmesin :D

4. SEDATPEKERRRR

SEDATPEKERRRR Oyuncu

Hahahhaha birşey sorabilirmiyim :D :D Tbl oldugunu kendın videoda ifşalamıssın mananı neden göstermıosun wsde :D sen söyleme ben söliyim manan dönmüyor seri mana oldugu ıcın . Minörünü neden f1 f2 koymuosn video basında yalandan gösterıosn minörün dönmedigi iicn :D amk salak aposu

5. SEDATPEKERRRR

SEDATPEKERRRR Oyuncu

Allahını seviyosan videoda mananı kırpmadan bi ws atta video ceksenee cekebilirsin tabiiii :D amk salakkk aposuuuu bütün skil barı gösterior nedense beyfendii manayı göstermıor anlamıcak kadar salak burdakı yorum atanlarda :D d

6. Kralll

Kralll Oyuncu

Minoru Sagtık f4 E koydugum İçin Olmasın o Geri Zekalı arkadasım Bakarsan Videonun baslangıcına F4 8.Cİ kutucukta sag tık tıklı deyilmi VİDEONUN BASINDA :D sen Önce bi İçten videolu Ws atıyoduk Ona gel burdan klavye erkekliyi yapma tamam diyip Pk atmaya gidip göt gibi kacmaya benzemez geliyorsan gel icten movieli ful KARSILIKLI ? :D

7. SEDATPEKERRRR

SEDATPEKERRRR Oyuncu

Hahaha Amına Kodumun Dümbük Apo su ben sana f4 dede yok felan demedim neden f1 f2 koymuosn boş skill barın var f1 f2 de ya sen minöre takmaaa o mana nie gözkmuor dönmedigi icinmi amına kodumun malıııı Niye Seri mana var Dönmüyormu mana ondanmı 1 2 gözkmuor vıdeoda :D tesadüfe bak videoda ona göre kesilmiş sen milleti kandır amına kodumuın cocuu seni ben sikicemmm merak etmeeeee

8. SEDATPEKERRRR

SEDATPEKERRRR Oyuncu

Ve arkadaşlar izleyin mana efecklerini takip edin normalden daha hızlı basıyo videoki iki şerefsiz sokak itleride tbl bunlar ban yemez işte :) İzleyin manalar nasıl basıyor sokak itleriii

9. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Ak mal.sedat pedekeri sag alttan minor hizi ve mana gosteri takip.edebilirsin ak yataalak gavatlari burda soz sahipleri oluyo oyunda goruncede abinayagina yatiyolar

10. Kralll

Kralll Oyuncu

Ya bırak bu amına kodugumun cocuguyla muhatap olma ben diyom ws de ölen kesen eden yok Seri skili göstermek amaç o Mana diyo LAN SALAK HADİ MANAYSA GEL İÇTEN VİDEOLU WS ATALIM SANA DİYORUM EŞŞEKMİSİN YOKSA ANANI EŞŞEKMİ SİKTİDE BÖYLE OLDUN AMK YA KONUSMA YADA WS YE GEL İÇTEN VİDEOLU WARİOR ASAS FARK ETME KARSILIKLI GÖT GİBİ KACMAYA BENZEMEZ GECENKİ GİBİ AMK BADBOYS CLANININ YÜZ KARASI SENİ :D EŞŞEKLA BU OLM SAG TIK YAPIYOSAN F10 A BİLE KOY MAL NE ALAKASI WAR F1 F2 YE KOYUP KOYMAMAMLA İSTERKOYARIM İSTER KOYMAM AMK sag tıkta f10 a bile koysan basar salak sınla sen tam neyse seni yakalarım ben merak etme kork benden bundan böyle elbet yakaalrım bu foruma senide atacam izle bak :D

11. mRundeaths

mRundeaths Yeni Oyuncu

yani bir insan bu kadar aptal olabilirdi tebrikler.
    dangalak benim nickimi yazmışsın ortada benim nicklimle atılıpta tbl diye milletin önüne koyabileceğin bir video veyahut o çarın benim çarım olduguna daier en ufak bi kanıtın var mı tabiki olamaz.kendini kandırmaktan başka bir halt yapamayan acizin tekisin.
    senin tbl kullandıgı gün gibi zaten ortada ..

12. Kralll

Kralll Oyuncu

Sen Hiç Canını Sıkma Kimsenin Bilmesine Gerek Yok Biz 6 Kişi biliyoz yeter :DSana TW WERDİM pc ye baglandın TEMİZ DEDİN BENDE BAKTIM SANA DEDİMKİ BULAMADIM BEN KARISIK ANLAMADIM SENİN PC Yİ DEDİM VİDEOYU ACIYOM DEDİM TAMAM DEDİN AHA ORTADA İŞTE TBL DEMEDEN ÖNCE BİLGİSAYARIMA BAGLANIP HER YERE BAKMADINMI AMK SALAGI SENİ :D Neyseee... Korkun Benden Size arena Yok artık Göreceksiniz :D

13. mRundeaths

mRundeaths Yeni Oyuncu

la olm sen harbi şizofrenmisin ? :D benimle diye kimlerle irtibaat kuruyorsun ruh hastası. :D

14. SEDATPEKERRRR

SEDATPEKERRRR Oyuncu

SEXYANGEL SENIN O BACINI BI SIKERM KIMSIN SEN ABİ AYAGI CEKIOSN DİYOSN AMCIK

15. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SEXYANGEL SENIN O BACINI BI SIKERM KIMSIN SEN ABİ AYAGI CEKIOSN DİYOSN AMCIK
    Hepsini görmek için tıklayın...
    o bir melek kardeş tanrı onu bana indirdi senin gibi piçleri sikmem için :)

Bu Sayfayı Paylaş