Kralll

Yeni Oyuncu
3 Mart 2018
23
6
3
31
SANA MSJ ATTIM OKUMADINMI FORUMDA ;) İÇTEN VİDEOLU KARSILIKLI TEKRAR ATICAZ 2 MİZİN DEDİYİ OLMUYOSA MADEM SEN DEDE YOKMUS MADEM BİŞEY O YÜZDEN ? ;)

Atzen

Yeni Oyuncu
7 Şubat 2018
14
0
1
37
Daha oyun hakkında bilgisi olmayan insanlar gelip burda tbl diye konu açıyor çok komik.
Soacs'ın son güncellemesini oku; görüntü bugu diye bir şey var. Üstelik server'da herkes sizden ala koxper olmadığını biliyor ve 7 tane videon elimde bu akşam hepsini tek tek izlersin :)

Kralll

Yeni Oyuncu
3 Mart 2018
23
6
3
31
YA CANIM BENİM SEN SIKMA CANINI UZULME SOACSIN SON SURUMUNE SOKAM OKU BAKALIM NE KADAR UZAKTAN VURUYO BU EKRAN BUGU ;) Daha önceden bilgin oldugu belli seninde video yukarda gören görüyo SOAC IN SON SURUMU VİDEODA İŞTE ;)

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Normalde ekran bugu diye birşey var eyvallah ona da. Adam uzaktan vuruyor hadi tamam 1 tane vurursun 2. vurursun adam koştukça yetişebilmesi ccabası bir de kaçırmadan R ile vurması cabası adamda %500 bot var böyle orospu evlatları yüzünden andreama çıkamıyoruz.

heroes

Yeni Oyuncu
28 Ocak 2017
13
2
3
28
L_E_A_D_E_R_K_I_N_G %100 TBL baska acıklaması yok bu kadar uzaktan ekran bugu olamaz kardesim hadi eyvallah

Sexyanqell06

Oyuncu
11 Aralık 2017
81
8
8
25
Lan ak kasari seni aglicaksan oynana tamam seni iyinsikmisiz belli
Daha oyun hakkında bilgisi olmayan insanlar gelip burda tbl diye konu açıyor çok komik.
Soacs'ın son güncellemesini oku; görüntü bugu diye bir şey var. Üstelik server'da herkes sizden ala koxper olmadığını biliyor ve 7 tane videon elimde bu akşam hepsini tek tek izlersin :)

Kralll

Yeni Oyuncu
3 Mart 2018
23
6
3
31
Sıkıntı etmeyin beyler millet bizim ilkkez oynadıgımızı zannediyo ekran bugu diyerek kandırmaya calısıyo bırakın kandırdıklarını düşünerek avunsunlar bundan sonra benim oldugum yerde Kullananı Atarım buraya burdan ugrassınlar benle :D

Atzen

Yeni Oyuncu
7 Şubat 2018
14
0
1
37
20 parça inv ile ölmedin ama yanlış anlama baban gelse beni kesemezsin düz elle sen aptal

Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
apoo kursad da kullanıyo sanırım %80 i kullanıyo o clanın baba lost diye bi varıor geldi sana varıor oynamasını ogretecem dedi hiç kill alamadı sonra kursad geldi ilk kesildi town attı ne yaptıysa geldi büyük bi farkla kesti bunlarda admının online olmadıgın da gerceklesti

Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
Beni bilirsin apo ben ws de kolay kolay kesilmem cok kolay kesenden şüphe ederim bak kesilmem demiyom ama kolayda kesilmem

Dadaloglu38

Yeni Oyuncu
18 Mart 2018
26
3
3
29
Hilesiz varıoru geldi galiba 6 ws filan attık lost ile kill alamadı benden ama hileli varıoru kursad cok kolay kesti bide pegastron var tabi ınw li ws de 7100 can var diyo hangi varıorun full ınw de 7100 canı olur bi söyle de bilsin düdükler aq 1500 buff ıle 7900 civarı oluyo varıorun

Kralll

Yeni Oyuncu
3 Mart 2018
23
6
3
31
sıkıntı etme kanka ;) Wariorda Sword auranın dönüş hızı 75 mili saniye kanka 3 sword aura 2.25 ms eder unutma kırmızı potun ki de 2.25 saniye eyer kırmızı pot aralıgında sana 3 skilden fazla vurursa olayı anla en iyi macro ile bile sana 1 pot aralıgında 4 skil atamaz kimse ;) bu bilgi bilmeyenlerede gelsin bilenler sussun :D

Kralll

Yeni Oyuncu
3 Mart 2018
23
6
3
31
haso bi siktir git :D senin neyinden duyam götey macron olsa bilirsin zaten hepsinin saniyesini sanki zor bişey bunları bilmek :D