Video APO_USTA...İLK ACEMİ VİDEOMUZ VİDEONUN SONUNU OKUYUN LÜTFEN ;)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda lorenzo023 tarafından 14 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

2. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Layk'ı verdim apocum ellerine sağlık haberim olsaydı movie'de yer almak isterdim kullandıgın bar da domino taşları gibi herkes kullanmaya başlamış bayaa tuttu bu bar ilk gökhan sonra ben vs... :)

lorenzo023 bunu beğendi.
  3. lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

saol knk allah razı olsun yaptık bişeyler işte .d kanka 5 yıldır bu sw deyim kullanmadıgım bar kalmadı düz bar ters bar hepsini kullandık ama herkez olay barda bitiyor sanıyor bırak öyle sansınlar kralına legal kanka en kralıda warsa baska legal gelsin onlada atarız düz barla :D

ECNEBI bunu beğendi.
  4. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

saol knk allah razı olsun yaptık bişeyler işte .d kanka 5 yıldır bu sw deyim kullanmadıgım bar kalmadı düz bar ters bar hepsini kullandık ama herkez olay barda bitiyor sanıyor bırak öyle sansınlar kralına legal kanka en kralıda warsa baska legal gelsin onlada atarız düz barla :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bayaa idda oldu bak nedenini de biliyom seni göreyim bi süre daha giremicem yurt dısına cıkıyorum takipteyim başarılar o piç'i gördügün yerde zımparalı dildoyla sik kanka biliyon kim oldugunu ncs bastırdım ona en son :D

• lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

ooo kanka yolun acık olsun adamın dibisin unutma :Dsaol knk boşvermişim yerse götü yazar siktiret artık onu :D

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

ooo kanka yolun acık olsun adamın dibisin unutma :Dsaol knk boşvermişim yerse götü yazar siktiret artık onu :D
    Yerseeeee ;) eyv sagolasın iyi oyunlar :)

lorenzo023 bunu beğendi.
  • testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Başarılı elne saqlıkk

lorenzo023 bunu beğendi.
  • lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

saol kardesim allah razı olsun :)

• Dadaloglu

Dadaloglu Oyuncu

Varol ulem apo oynuyon bu oyunu harbi

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Başarılı eline sağlık birader ecnebi barı apodan görmedim la ben :D ayrıca benim bardan hafif farklı oynuyo adam

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Başarılı eline sağlık birader ecnebi barı apodan görmedim la ben :D ayrıca benim bardan hafif farklı oynuyo adam
    La yok ilk sen oynuyodun ya barı söylemiştin hatırlarsan, bi kaç movie aldıktan sonra patlama yaptı valla hangi server'a girsem barı dizilimini istiyolar :D

lorenzo023 bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

ForzaScarrow Bizim Oyuncumuz

Sizin bu ilk barı o oynuyordu bu oynuyordu dediğiniz bar kac sene öncesinden beri var pvp de körler sağırlar birbirlerini ağırlıyor işte hep aynı 3 lü .
    Bilmeyende sizi mucit zannedecek .
    Siktiğim 3 kişi bir olmuş birbirlerinin kuyruklarını tutuyorlar dua edin bana iyi ki kesip movie yapmısım sizden yoksa böyle sağlam bi arkadaşlık bulamazdınız başka yerde .
    Alın izleyin oynadığınız skill bar var 3 sene öncesinden atılan bir videoda mevcut .
    Devam edin birbirinize ip atıp tutmaya .

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

La forza beni kesip movie mi attın hani göstersene :D

lorenzo023 bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ya kodumun veleti ben 12 senelik asas oyunusuyum sen ananın amındayken ben bar çeviriyodum gelmiş yeni öğrenmişiz gibi konuşuyo mal piç

lorenzo023 ve ECNEBI bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

Bak veletlere nasılda 2 dakkada toplandılar bunlardan biri pc basında olmasın hemen öbürünü arıyor gel forumdan bana destek cık diye . Ben tek sabit bir skill barla oynamıyorum benim oynadığım skill bar kişiye göre değişiyor sizin movielerimi izlemeye yüzünüz olmadığı için bu konudan habersizsiniz sizi değil sizin ipinizi tutanı sikiyim .
    Akın üstündende bana gelme kimin ne olduğunu ben sizden daha iyi biliyorum kuyruk acınız var gecmeyecek .
    Akınıda sikiyim sizide sikiyim oldu mu ;)

Buda yediremeyip ugura şikayet ettiğinizin kanıtı videolarımı sildirmeyi bıraktınız artık açtığım konuların başlıklarına taktınız kafayı nasıl bir acıdır ki hiç geçmiyor .

fenercan bunu beğendi.
  • lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

SAOLUN ARKADASLAR ALLAH RAZI OLSUN İŞTE MİLLETİN ZORUNA BÖYLE GİDİYOM DİYE ÜSTÜNDE DURMUYOM VİDEO EDİTLEMENİN :D

• lorenzo023

lorenzo023 Oyuncu

Varol ulem apo oynuyon bu oyunu harbi
    saol abim benim allah razı olsun yaptık bişeyler walla :)

• ForzaScarrow

Bana kendi charının ncs ile ws at demenizde ki tek amacta kesemeyeceğinizi anlayıp bot açıp gelmenizin tamamıyla gerçeğidir.
    Çünkü ne zaman ncs li charla geldiysem hepiniz yatıp yatıp kalktınız .
    Ayrıca oyun içini geçtim siz daha cesaret edip kendi isminizle değil forumda illegal nicklerle alehime küfür ediyorsunuz .
    Ncs bastığım için player değil diyorsunuz al sana bi tane video linki atıcam adamın adını herkes büyük bir ihtimalle biliyor
    bak bakalım ilk 2 seneden sonra adam kendi nickle pk atmısmı vs lere girmiş mi ?
    Nitekimde bu adam usko turnuva birincisi simdi bu adamda kendi nickini kullanmadığı için buda mı player değil ?

Kendi charının ismi ELANİAPOLİS ilk 2 seneden sonra bak bakalım bu nickle oynamış mı ve bunun gibi bir çok örnek .

BUDA PLAYER DEĞİL NCSLİ CHARLA OYNADIĞI İÇİN ( SİZİN GÖZÜNÜZDE )

Knight anlayışınızı sikiyim boşuna oynamıssınız bilmem kac senedir bu oyunu .

sen akşam ezanında eve giderken ben eski maradonda Volcanic rock kesiyordum siz bilmezsiniz o zamanlar volcanic rock maradondaydı bana kimse bu oyunu öğretmesin .

fenercan bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

Bunlar bu 3 lüye son cevap verişim ve yazışım. Kimse kusura bakmasın burası askeriye değil aslanı kediye kimse boğduramaz sizin o ufak beyninizle anca birbirinizi kandırırsınız yok zedbot açma sağ tık 10 k minor alma x 7 ler falan bunlar sizin bildiğiniz işler ben videolarda ne sansür ne edit yapıyor mouse imleçime klavye seslerine kadar ne varsa ortada oynuyorum unutmayın arenada birbirinize tbl bot dediğiniz günleri sen önce geçmişini bi gözden geçir ondan sonra bana kafa tut senin hiç haddine değil beni ws ye çağırmak . HADİ EYVALLAH

fenercan bunu beğendi.
  • ForzaScarrow

Amına kodumunu malı db malice ile mageyi babaannemde keser zaten adamlarda def yok siktir git yat yatağına .
    Feyz al biraz movie izlede nasıl db ile oynanır .

fenercan bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş