Resim ARA

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Oyunda ve forumda bir sürü çocuksu muhabbet olduğu için bi süre ara verdim sokakda abi diye gezen çava potansiyelindekilerin burda ana bacı küfür etmesi cabası, Yılan kafalı dandik kamillerin realde denk gelse kafasını kopartıcam çapsız insanların burdaki kelimelerinin sadece sanalda geçerli olğunu unutmayın
    eyvallah

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  2. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

3. By_SeCurity

By_SeCurity Oyuncu

Nekadar boş bi paylaşım başka işiniz yok sanırım milletin çokmu umrandısın böyle bi açıklamada bulunuyosun ?

4. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

tanımazsın etmezsin niye içine dert oldu böyle çatlamış gibi koşdun yazdın buraya. hem gizli hayranlık hem kibir hem çocukça bi hareket gerek yok böyle şeylere işine bak sanane chımera buraya bişey yazmışş yazmamışş :)

5. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

iyi istirahatler Bekir kardeşim :) bizde ban yedik yine biliyorsundur standart :)

6. l3uFFaLo_

l3uFFaLo_ Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Oyunda ve forumda bir sürü çocuksu muhabbet olduğu için bi süre ara verdim sokakda abi diye gezen çava potansiyelindekilerin burda ana bacı küfür etmesi cabası, Yılan kafalı dandik kamillerin realde denk gelse kafasını kopartıcam çapsız insanların burdaki kelimelerinin sadece sanalda geçerli olğunu unutmayın
    eyvallah
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Dostum bu sabah bende ban yedim. 11 mayısda lostkoda görüşmek üzere TR_MaMiNaK_TR///l3uFFaLo_ Uğur keleşde sinek avlasın

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

iyi istirahatler Bekir kardeşim :) bizde ban yedik yine biliyorsundur standart :)
    Eyvallah kardeşim inan şu foruma bile giresim yokta bizde her zaman oyun oyunculuk değil dostluk muhabbetti amaç haberim var 2 gün geçmeden banlamış gene sağlık olsun :) merte selamlar

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Dostum bu sabah bende ban yedim. 11 mayısda lostkoda görüşmek üzere TR_MaMiNaK_TR///l3uFFaLo_ Uğur keleşde sinek avlasın
    Bayrom boşver oyundur diyecemde ts de olsa bi dünya anlatırsın :D

• Bu Sayfayı Paylaş