Video Arkadan skill yememe---ışınlanma--asastan hızlı koşma

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 18 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. elektra34

elektra34 Yeni Oyuncu

sekmede kalktı hadi bakalım şimdi ne yapacaksın

2. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Kral Oyuncu

Güzel olmuş hile kullanıp uzaktan vuran skill yemeyen insanlar ekran bugunun arkasına saklanıyordu artık kimin ne olduğu daha kolay belli olacak.

TheGeneral, elektra34 ve testament23 bunu beğendi.
  3. afrazat

afrazat Oyuncu

Evet hile kullanan çok daha iyi belli oluyor ama yönetim denen zat hicbirsey yapmıyor hatta bu gün banladigini yarın açıyor. Ya hiç banlama yada acma. Gerçi çoğunu banlamiyorda göstermelik banladigi da 1 gün sürüyor.

4. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Kral Oyuncu

Ben şimdiye kadar emin olup şikayet ettiğim kim varsa 5 dakika sonra yukardan adı geçti sonrasında banı acılan olmadı fakat dediğin genel olarak bakılınca banı açılanlar oluyor oda bir nevi af gibi bir şey 2. bir şans veriyor sanırım, bu oyunu bir devlet gibi görürsen yasama yüretme yargı hepsi adminin elinden mutlak bir monarşi var o ne derse o olduğundan bu tür şeyleri konuşmak boşuna, hiçbir şeyi değiştirmez.

5. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

Furkan ben mert can kanka muratın numarası lazım jaguanettanın ozelden atarmısın

6. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

noldu la amin oglu furkan kerem ban yedi :) tek tek dokecem sizi kocum tek tek mk tblcileri

7. K-E-R-E-M-B--E--Y

K-E-R-E-M-B--E--Y Aktif Oyuncu

sevinmen kısa sürdü maradonda seni bekliyorum yarın akşam görüşürüz

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

noldu la amin oglu furkan kerem ban yedi :) tek tek dokecem sizi kocum tek tek mk tblcileri
    Hepsini görmek için tıklayın...

• Kahrolsun616

sevinmen kısa sürdü maradonda seni bekliyorum yarın akşam görüşürüz
    adminin nie wsde size acidigini smdi anladm :) sknti yk yaknda bzde birakioz sw kocum admin sizle oynsn :) 8 ws 8 dede aynsno ypti burdn brlli

• afrazat

afrazat Oyuncu

Bende onu diyorum bu yönetimin taaa a.q. pezevenk herif adamda TBL yoksa niye banliyorsun. TBL var banladiysan tükürüğünu niye yaliyon bir gün sonra açıyorsun. Madem öyle herkesin banini aç ki adil en azından adilmiş gibi görün. Sizin yapacağınız isi sikim. Beni bile küfrettirdiniz helal olsun.

• Kahrolsun616

Bende onu diyorum bu yönetimin taaa a.q. pezevenk herif adamda TBL yoksa niye banliyorsun. TBL var banladiysan tükürüğünu niye yaliyon bir gün sonra açıyorsun. Madem öyle herkesin banini aç ki adil en azından adilmiş gibi görün. Sizin yapacağınız isi sikim. Beni bile küfrettirdiniz helal olsun.
    bu tbl adami kaldiriosan tatavaa kardeside kaldircan serefsiz adi oyun yonetmicen

• K-E-R-E-M-B--E--Y

K-E-R-E-M-B--E--Y Aktif Oyuncu

bu tbl adami kaldiriosan tatavaa kardeside kaldircan serefsiz adi oyun yonetmicen
    siktir git haksız yere ban yedim göt prim yapma

• 4maticerol

4maticerol Usta Oyuncu

ne prim yaptın amq macrocusu kendını bısey sanıyor:))

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Kral Oyuncu

Aynen kanka

Son düzenleme: 27 Kasım 2019
  • Bu Sayfayı Paylaş