Artık Şu tbl lelere bir çözüm bulun. DRAGOOOON LİOOOOOOOONN MerveSİNEM bu üçlüde kına geldik.

'Genel Sohbet' forumunda cemcura1453 tarafından 15 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. cemcura1453

cemcura1453 Yeni Oyuncu

DRAGOOOON : ASAS
    LİOOOOOON : ASAS
    MerveSinem :Tp Mage

bu üçlü 7.24 karşıma çıkıyor asaslr uzakdan vuruyor tp magede yürüyerek tp yapıyor asasları herkes biliyor
    tp mage nin ise kanıdı var gün içerisinde editleyip videosunu atıcam sizden ricam oyunu oynanır hale getirin yönetim iyi günler.

2. serberry

serberry Oyuncu

Hahahaha komiksin gerçekten :D

3. Yavrusu

Yavrusu Aktif Oyuncu

kimsenin günahını almak istemem ama. bugun dragon denen asası gördüm. yani ordan taksi tutsan 100 tl yazar amk. skill vurduğu adamın arasındaki mesafeye 10 tane karus warior sığar. ayıptır günahtır. varsa gereken yapılsın. ama ekran bugu bir yere kadar bence.

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

4. Nb16

Nb16 Yeni Oyuncu

Sadece bunlar degil rashford diye bi asasta bunların içinde zaten bunları tüm sw biliyor hatta gm nin arkası oldukları için banlanmıyolar diye duydum

5. Yavrusu

Yavrusu Aktif Oyuncu

Peki sen dün _S_A_Q_Q_A_R_ ı gördünmü ? Bu orosbunun pici 100 kere ban yedi yine geldi andreamtr'nin götünü yalamaya. Dün priest açmış. Koşarak CC alıyor. Koşarak torment açıyor. Heali uçarak atıyor. Orosbu evladı en kısa zamanda ban yemesi gerekecek

Bu Sayfayı Paylaş