Video ARTIK YETER BIKTIK AMK !!! MUCO TBL İFŞA

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda sector07 tarafından 8 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. sector07

sector07 Oyuncu

BU AMINA KODUĞUMU 50 KERE ŞİKAYET ETTİM BANLANMADI YETER ARTIK YA BEN YÖNETİME ATIYORUM ADAM BANLAMIYOR EN AZINDAN SİZDE GÖRÜN. BEN BU SV DE BU HAFTAYA KADAR KİMSEYE SÖVMÜYORDUM AMA ARTIK KİMSE KUSURA BAKMASIN SABIR KALMADI KİMİSİ SPEED HACK AÇAR ANLAŞILMASIN DİYE İYİCE KISAR KİMİSİ UZAKTAN VURUR KİMİSİ MANA POTU CD Sİ DÜŞÜRÜR ŞU AMINA KODUĞUMUN SERVERİNDE ADAM AKILLI OYUN OYNAYACAK İNSAN CLAN YOK ELİYLE BECEREMEYİP TBL YE KOXPA PARA VEREN YIKIK KÖPEKLERLE DOLU ŞU MESAJI OKUYUPDA GİZLİ GİZLİ TBL KULLANAN ARKADAS SEN BİR YIKIK OROSPU EVLADISIN KENDİNİ EZİK GÖREN HALKIN İÇİNE ÇIKMAYA CESARETI OLMAYIP PC BASINDA KENDİNİ KANITLAMAYA ÇALISAN KOSKOCAMAN BİR YIKIKSIN. ŞU YAZIDAN DOLAYIDA HER HANGİ BİR CEZA ALMAKTA ÇOK SİKİMDE DEĞİL ZATEN FORUMU ÖYLE BİR HALE GETİRDİ Kİ BU APTAL OYUNCULAR ANALARINI KARILARINI BİRBİRLERİNİN AĞZINA SAKIZ ETTİLER ADMİNDE MUTE ATIYOR MUTE... ADAM PEYGAMBERE SÖVÜP MUTE YİYOR NEDEN Mİ ? 1 TANE PLAYER KAYBETMEMEK UGRUNA. SVDE ADAM KALMAYINCA BANLILARI AÇ BİR DAHA TBL DOLSUN SERVER DÜZGÜN TEMİZ OYNAYAN ADAM KİMİN SİKİNDE ? ZATEN BU GEVŞEK DURUŞ YÜZÜNDEN SERVERDA OYNAMAYA BAŞLAYAN 2 HAFTADA BIRAKIYOR SERVERDA KRAL OLUYORSUN VERDİĞİ TEK ŞEY KANAT SOPA İNSAN Bİ PREMIUM HEDİYE EDER Bİ KC VERİR HER HAFTA 1. BİTİREN CLAN ÜYELERİNE 5 ER KC VERİLİR İNSANLAR NİYE OYNASIN Kİ YOKSA BURDA ? NİYE NP KASALIM KANAT İÇİN Mİ SOPA İÇİN Mİ ? JR BDW EVENTİ RED POT VERİR MAGE VE PRİESTLER GÖTÜNE SOKAR DEPOYADA KONULMAZ BİR DE ÜSTÜNE KAYBEDENEDE 1000 NP VERİR MAGENİN LR 45 SKİLİ NE KİTLER. NE EL KESER NE GLACIER TUTAR NE LEG CUT İŞLER ANCA VARSA YOKSA ASASLAR RAHAT OYNASIN AMAN... SERVERİN GELİR KAYNAĞI ASASLAR OKÇU MAGE ELİ KESSİN AMA MAGE OKÇU ELİ KESMESİN HE.. ARKADASLAR İYİ OYNUYORSANIZ BU SERVERDA SİZE TBL DEDİYSEM KUSURA BAKMAYIN SERVER O KADAR TBL DOLU Kİ İYİ OYNAYANI TBL DEN AYIRT EDEMEZSİN Kİ Bİ KORUMA ÖNLEM YOK SERVERDA YANİ BEN İSTEDİĞİM ADAMI İSTEDİĞİM GİBİ TBL İLE SUÇLARIM YANİ O KADAR GÜZEL ÖĞRENMİŞLER Kİ ADAMLAR TBL KOXP AYARLARINI GÖZLE ANLAYAMIYORSUN Kİ FARKEDEMİYORSUN AMA BU PLAYERLİK DEĞİL DİYORSUN CUNKU ADAM İYİ OYNAMIYOR GÖRÜYORSUN ADAM WSYE SPİKE THURST PİERCE BASLIYOR SERVERDA İYİ ASAS OYUNCUSU DİYE ADINI DUYARSIN ZOR KESERSİN WSDE VEYA KESEMEZSİN O MÜKEMMEL OYUNCUDUR SORSAN AMA SPİKE İLE WS BAŞLAR :D ARTIK YETER BUNLARA BİR ÇÖZÜM BULUNMADIGI TAKDİRDE BİZ WE HAVE TURBULENCE KLANI OLARAK BAŞKA BİR SERVERA GEÇİŞ YAPICAZ HERKES ALLAHA EMANET OLSUN BURDAN GÜZEL OYUNCULARA SELAM OLSUN

Son düzenleme: 8 Mart 2020
    xOzeLT1Mx ve ephiry bunu beğendi.
  2. ephiry

ephiry Yeni Oyuncu

bu orospu cocukların bitirin artık gercek user oyuncularınıza sahip cıkın orospu cocuklarına degıl yeter artık cıdden yeter ben geleli 2 hafta olmadı 40 kişi tanıstım hepsıyle anlasıyorum zaten bızım klan 30 kişiyiz oyunda en cok aktıfligi olan kişileriz ama siz 1 gram umrunuzda degıl paranız cebımızde olsun lafındasınız

xOzeLT1Mx ve sector07 bunu beğendi.
  3. xOzeLT1Mx

xOzeLT1Mx Yeni Oyuncu

aynen kardeşim dediklerine katiyeen katılıyoruum artık bunlar yüzünden oyun oynanmaz hale geldi keyifle girip 3 5 saat vakit gecirelim işten sonra biraz zaman öldürelim diyoruz bunları görünce ne oynayasın kalıyor ne bi hevesin serveri alt üst etmiş durumdalar andreamtr nin bir ismi vardı ama artık kim gelirse burası tbl serveri değil mi diyorlar yazık cok yazık üzülüyorumm andreamtr bu değildi bu olmamalı...

sector07 bunu beğendi.
  4. ERSOY

ERSOY Yeni Oyuncu

AGA 2 HAFTADIR KRALIM BİRSEY VERDİGİ YOK KRAL DEDİGİNİN Bİ FARKI OLMAZSA BU PK DOLMAZ HAFTANIN ILK 10 UNA ODULLER GELICEK EN AZINDAN SURELI BILE OLSA KRAL OLANA PREMIUM VS BUNUN GİBİ HEDİYELER VERİLECEKKI MILLETIN EMEGI BOSA GİTMESIN BU MUCO KAC ZAMANDIR BU SEKILDE BAN YEMIYOR IBNENIN EVLADINI VS DE 1 KEZ KESTIK DİYE TBL ACIYOR YA SU SV YE CEKI DUZEN VERIN YADA CLANDAKI ARKADASLARLA BİRLİKTE BİZ GECİS YAPALIM GERİYE KALAN TBL USERLERDE ATROSSLARLA VS ATSINLAR

sector07 bunu beğendi.
  5. gthrowdd

gthrowdd Yeni Oyuncu

çok haklısın kardeşim oyundan tat alamıyoruz

6. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

bu orospu cocukların bitirin artık gercek user oyuncularınıza sahip cıkın orospu cocuklarına degıl yeter artık cıdden yeter ben geleli 2 hafta olmadı 40 kişi tanıstım hepsıyle anlasıyorum zaten bızım klan 30 kişiyiz oyunda en cok aktıfligi olan kişileriz ama siz 1 gram umrunuzda degıl paranız cebımızde olsun lafındasınız
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Lan MK oyunda 30 kişi zor var neyin kafasındasın

• KeleshMACHNE

KeleshMACHNE Aktif Oyuncu

Muco TBL değil ekran bugu bu

• sector07

sector07 Oyuncu

YAV SİKTİR GİT BU VİDEOYU ALMADAN ÖNCE ADAM GÖRÜNMEDİĞİ YERDEN VURUYORDU ANCA BUNA YETİŞEBİLDİM BOŞ BARİ YAPMAYIN EKRAN BUGU DİYORSUN

• sector07

sector07 Oyuncu

Lan MK oyunda 30 kişi zor var neyin kafasındasın
    BİZ OLMASAK PK DÖNMEYECEK BİZ TOPLUYORUZ 1 PT 1 PT ICB TOPLUYOR ANCA PK DÖNÜYOR YOKSA ZATEN 0

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

YAV SİKTİR GİT BU VİDEOYU ALMADAN ÖNCE ADAM GÖRÜNMEDİĞİ YERDEN VURUYORDU ANCA BUNA YETİŞEBİLDİM BOŞ BARİ YAPMAYIN EKRAN BUGU DİYORSUN
    Ona bakardan sözde bizde tblydik kesilince TBL macro demeyi bırakın artık

• ERSOY

ERSOY Yeni Oyuncu

ULAN ADAMI HARITADA GOREMIYORUM HARITADA YOK AMK NEREYE TBL DEGIL BUNA TBL DEGIL DIYEN ADAM KENDISI TBL KULLANIYORDUR AKSINI IDDIA EDEN DE TBLCIDIR

• sector07

sector07 Oyuncu

Ona bakardan sözde bizde tblydik kesilince TBL macro demeyi bırakın artık
    HERKES TEMİZ ZATEN AMK HERKES MÜKEMMEL ŞU SERVERDA BİZ OYUN OYNAMAYI BİLMİYORUZ.

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

HERKES TEMİZ ZATEN AMK HERKES MÜKEMMEL ŞU SERVERDA BİZ OYUN OYNAMAYI BİLMİYORUZ.
    Alakası yok kardeşim şu oyunu hiç kesilmicem gibi oynamayın illa kesen birileri cıkar kabullenin

• ERSOY

ERSOY Yeni Oyuncu

Alakası yok kardeşim şu oyunu hiç kesilmicem gibi oynamayın illa kesen birileri cıkar kabullenin
    kardes sana kesilmeyelım demıyoruz adamlar pk dan sogumasın oyundan cıkmasın dıye bazen bilerek ölüyoruz merak etme hep kesmek degıl derdımız ama bizi kesemeyıp gidip tbl acıp gelıp kesmek yakışık almaz

• ERSOY

ERSOY Yeni Oyuncu

bu kahpe evladının bende program olmadıgı ıcın kendım cekemedım videosunu town onunden bizim townda kesiyor pekı tbl degilse diyelımkı 1299 bugu ozaman onunda ölmesı gerekmezmı ben dogar dogmaz nasıl tekrar ıcerıde hasar yıyorum TBL OLAN HERKES BANLANACAK

• ERSOY

ERSOY Yeni Oyuncu

WS DE 2 ELİNE VERDİM DİYE TBL ACACAKSA OYNAMASIN DAHA İYİ AMK EVLADI

• qwqsercan71

qwqsercan71 Yeni Oyuncu

Ben Böyle Swninde daha birininde ta anansının amcını sikeyim böyle orospu coocgu yönetim oldugu sürece bu sw düzelmez sw de ful+ful 4 jop item dizcek itemde olsa aq Ugur Keleş giddi sw nin anası sikildi beynini sikem Murat

• Konu Durumu:
    Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş