Video artisliğe luzum yok mehmet

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda oguz1453 tarafından 26 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

2. Bu mehmet kadar artist kendini beğenmiş bir insan görmedim bu kadar egoist bir insan olamaz tabi bunun sebebi yıllarca sadece mageden baska bir job oynayamadığı için kendini ezik hissediyordu :)

O_H_H_H___C_I_L_L_I bunu beğendi.
  3. O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu mehmet kadar artist kendini beğenmiş bir insan görmedim bu kadar egoist bir insan olamaz tabi bunun sebebi yıllarca sadece mageden baska bir job oynayamadığı için kendini ezik hissediyordu :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Aynen öyle 40 kesilip 1 kesince kestim diye övünen birisi

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Albuna nie yükleniyonuz looo :)

• O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Aktif Oyuncu

Albuna nie yükleniyonuz looo :)
    egoo 20 kesersin 1 kill şansa alırsa nası kestime geliyo hemen :D

• IBeyazAslanTR hasan

egoo 20 kesersin 1 kill şansa alırsa nası kestime geliyo hemen :D
    Garipleri sevindirmek önemlidir yüklenmeyin adama :)

O_H_H_H___C_I_L_L_I bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Full gelirsem yerden kalkman filan dedi la gel sana kill vereni sikim dedim aq video acacam diye 2 kill aldiydi vay boyle dedin de simdi kendi kendini yap filan uyuz etti aq sikik

• ya fxxx furkan buna macro ayarı verdi kendini bi bok sanıyor oguzhan kaale bile alma :D

• oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Macro hikaye inw yi kim iyi atti o alir ws yi esit charlar da furkanin macrosunu bende denedim benim ki daha cok hosuma gitti kullanmadim bile bak ben furkan kadar edendi bi insan da gormedim boyle adam gelsin kessin ben kesilmekten gocunmam ama bu mal ya valla sana kill verirsem siksinler beni diyom da yanilip ekran kasti 2 defa kesti vay sen boyle dedin de kendo kendini becer hadi diyo :D:D oyun hep bebe sebe doldu

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Ben ona çokça söyledim adamları biz değil makro kesiyor mütevazi ol kendin kesmiş havalarına girme invsi makrosu senden iyi biri çıkar keser utanırsın benden ayar almadan önce warrior oynamış bir insan değil warrior nedir bilmez pksını bilmez sadece ayarlar sayesinde wsde milleti kesip ego kasıp sonra kendi egosunda boğulup yok olan birsi işte buradan ona şunu söylemek istiyorum mehmetçim dünyanın en iyi ayarları dahi sende olsa yinede hiç bir zaman insanların Z sine gelince rahatsız olacak birisi olmayacaksın partideki bir insana güven vermeyeceksin sende warrior ruhu yok mesela sendeki ayarlarla KESANLI birolu kesebilirsin fakat onun kadar iyi bir warrior olamazsın yarısı bile olamazsın ws de bir kaç kişiyi kesip kendini warrior oyuncusu zannetme senin olayın tp mage gir efendi efendi mageni oyna oyununa bak.

TheGeneral ve Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.
  • oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Kesanli

Ben ona çokça söyledim adamları biz değil makro kesiyor mütevazi ol kendin kesmiş havalarına girme invsi makrosu senden iyi biri çıkar keser utanırsın benden ayar almadan önce warrior oynamış bir insan değil warrior nedir bilmez pksını bilmez sadece ayarlar sayesinde wsde milleti kesip ego kasıp sonra kendi egosunda boğulup yok olan birsi işte buradan ona şunu söylemek istiyorum mehmetçim dünyanın en iyi ayarları dahi sende olsa yinede hiç bir zaman insanların Z sine gelince rahatsız olacak birisi olmayacaksın partideki bir insana güven vermeyeceksin sende warrior ruhu yok mesela sendeki ayarlarla KESANLI birolu kesebilirsin fakat onun kadar iyi bir warrior olamazsın yarısı bile olamazsın ws de bir kaç kişiyi kesip kendini warrior oyuncusu zannetme senin olayın tp mage gir efendi efendi mageni oyna oyununa bak.
    Kesanli kismi haric geri kalana katiliyorum kesanli gir cik oynayan bi warior pt sinde ki bp yi kucagima birakiyo z ye oturabilir ama surekli gir cik oynadigi icin anca sayfa atma kisminda ise yarar onun arkasinda bp oynamak zor hatta imkansiz bak sizin dozer ata harika onde z aliyo

• IBeyazAslanTR hasan

B

Kesanli

Kesanli kismi haric geri kalana katiliyorum kesanli gir cik oynayan bi warior pt sinde ki bp yi kucagima birakiyo z ye oturabilir ama surekli gir cik oynadigi icin anca sayfa atma kisminda ise yarar onun arkasinda bp oynamak zor hatta imkansiz bak sizin dozer ata harika onde z aliyo
    ben asasla bile ptye kafa atıyom adamlr warior geri kaçıyo :)

• ben andreamtr de cok insan tanıdım ama furkan kadar mütevazisini adam olanına cok rastlamadım inşallah bir gün beraber pk atmak nasip olur :)

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

B
    ben asasla bile ptye kafa atıyom adamlr warior geri kaçıyo :)
    sen 4 kişiyle 2 partye kafa tutuyorsun oglum sen farklısın (ADAMMM)

• IBeyazAslanTR hasan

sen 4 kişiyle 2 partye kafa tutuyorsun oglum sen farklısın (ADAMMM)
    İpnemisin la sen :)

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

İpnemisin la sen :)
    Ne ibneliğimi gördün benim :D

• Albun

Albun Oyuncu

Aynen öyle 40 kesilip 1 kesince kestim diye övünen birisi
    anca 1 video geri kesildiğin video nerde :D

• Albun

Albun Oyuncu

Full gelirsem yerden kalkman filan dedi la gel sana kill vereni sikim dedim aq video acacam diye 2 kill aldiydi vay boyle dedin de simdi kendi kendini yap filan uyuz etti aq sikik

vay ne macromuş kendi pc bağlanadı ayarları bozdu hala ben sana dedim diyo böyle bişi yok ya :D

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

yavrum sen ben onun makrosunu sildim kullanmıyorum diye naralar atarken sonra pcne bağlandığımda durmuyor muydu :) başka bir ayar verdim bozmadım şimdi benim ağzımı açtırma uğuru kesmek için daha hızlı ayarlar isteyen sen değil miydin.

• FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

TheGeneral bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş