ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Bacilarini siktiklerim videolara telif atıp kaldirdiniz zannediyorsunuzki videolar bende durmuyor birazdan reupload atacam küfür etmek için evli damgası koymuşsunuz evli değilim şüphesi olan anasını getirir nikah kiyarim böyle kız bacilarini gotten siktiklerim analarini oyunda KC GB icin siktiren orospu çocukları attığım her videonun trebaytina kadar pcde kayıtlı kanalı kapatsaniz 1 saat sonra hepsi tekrar upload . İrfan sende malzeme olmuşsun bunlara trajedi yapma seninde ananı sikerim oc senaryo ya alet olma pathoswardayim gotunuze don alacak parayı bulduktan sonra gelirsiniz AMK fakirleri 3 senedir serverda boş charla oynuyorsunuz haala ananızı sikerim kesilip kesilip ağlayan orospu çocukları sizi ben bitti demeden bitmez analarini gotten siktiklerim got korkusundan arenada vs atamiyorsunuz forumda gider yapıyorsunuz ben yapacağımı yaptım birazdan tekrar dusucek YouTube analarinizla oturup izlersiniz siyamkedisitr sende çok konuşma andreamda towndan çıkmıyorsun vsden bahsediyorsun lostkoda allcopene diye charla oynarken ananı sikmekten bıktım seri mana falan diyordun hatırla forum kasarlari sizi BU İSMİ GECEN ADAMLARİN HEPSİNİN ANASİNİ KİZ KARDESİNİ SULALESİNDEKİ KİZLARİN HEPSİNİ GOTTEN SİKEYİM

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Telifmemo'nun radarına yakalanma sakın eruhlu siktik seni hadi bb fasdfasdfasdf

• Like
Reactions: GewoonkijkenDB