M U Z O

Yeni Oyuncu
10 Haziran 2018
1
1
1
33
Eline SAĞLIK DOSTUM BUNU BUGün BİZDE GÖRDÜK AMA HİÇ BİRŞEY YOKMUŞ ARKADAŞTA NEYSE İyi Yakalamıssın Tebrikler...

• Like
Reactions: JokerONE

xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
Adam bana yetişememiş 1 tane skili bile zor vurmuş. Yaptığı muhabbete bakın. Şu videoda herhangi bir şey var mı oyun oynamasını bilen insan kalmadı mı içinizde ?
Lıght feet basmasını ben mi öğreteyim sana joker ? Sekme tuşuna bakın. Görünmezlikle sekmeye çalışıyor. Ah bir de basabilse keşke. 7 ile 8 in arasına basıyor. O skile on kere peş peşe bas işler tabi tabi devam bu şekilde.

Muzo sana da bir şey demiyorum. Pm atıyorsun yok askerden yeni geldim yok şöyledir yok böyledir ki zaten sen askere gitmeden önce kavga etmiştik.Herneyseee. Muhabbet etmeye çalışıyorsun. Ara yapmaya çalışıyorsun. Burada gelmişsin yok tbl yok şöyle yok böyle ve olmadığını da biliyorsun. Senlik bir şey yok sende haklısın bu karakter meselesi. Olmayan bir şey için de sana bir şey demiyorum. Seni suçlamıyorum.
Sen bana sürekli db malice atmaya devam et. 1 kere kestirirsin 2 kere kestirirsin. Tek başıma baş ederim ben sizinle rahat olun.

Bende hiç bir şey yoktur. Admine sorabilirsiniz. Pc'me bağlandı. Kontrol etti. Tabi siz de haklısınız. Siz çok süper oynadığınız için sizi kesen ya da bir türlü kesemediğiniz insan sizin için tbl hile kosp vs vs'dir. Bu her zaman bu şekildedir

Ben bu video da sadece jokerin beceriksizliğini gördüm. Onun dışında herhangi bir şey göremedim. Saygılar.

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: SametBabaa

SerefsizAdam

Yeni Oyuncu
17 Haziran 2018
17
5
3
16
Evet, bence de var bu adamda birşeyler. İki kişi peşinde koşuyoruz, sekiyoruz. Yok yakalanmıyor abi, adam uçuyor. Hadi ben sekmeyi bilmiyorum, yanımdaki adamda mı bilmiyor?
Başka adamları yakalayabiliyoken bu adamı neden yakalayamıyoruz, farkı arap atı olması mı?

M U Z O O

Yeni Oyuncu
17 Haziran 2018
1
0
1
31
B
Adam bana yetişememiş 1 tane skili bile zor vurmuş. Yaptığı muhabbete bakın. Şu videoda herhangi bir şey var mı oyun oynamasını bilen insan kalmadı mı içinizde ?
Lıght feet basmasını ben mi öğreteyim sana joker ? Sekme tuşuna bakın. Görünmezlikle sekmeye çalışıyor. Ah bir de basabilse keşke. 7 ile 8 in arasına basıyor. O skile on kere peş peşe bas işler tabi tabi devam bu şekilde.

Muzo sana da bir şey demiyorum. Pm atıyorsun yok askerden yeni geldim yok şöyledir yok böyledir ki zaten sen askere gitmeden önce kavga etmiştik.Herneyseee. Muhabbet etmeye çalışıyorsun. Ara yapmaya çalışıyorsun. Burada gelmişsin yok tbl yok şöyle yok böyle ve olmadığını da biliyorsun. Senlik bir şey yok sende haklısın bu karakter meselesi. Olmayan bir şey için de sana bir şey demiyorum. Seni suçlamıyorum.
Sen bana sürekli db malice atmaya devam et. 1 kere kestirirsin 2 kere kestirirsin. Tek başıma baş ederim ben sizinle rahat olun.

Bende hiç bir şey yoktur. Admine sorabilirsiniz. Pc'me bağlandı. Kontrol etti. Tabi siz de haklısınız. Siz çok süper oynadığınız için sizi kesen ya da bir türlü kesemediğiniz insan sizin için tbl hile kosp vs vs'dir. Bu her zaman bu şekildedir

Ben bu video da sadece jokerin beceriksizliğini gördüm. Onun dışında herhangi bir şey göremedim. Saygılar.

BEN KİMSEYE TBLL DEMEDİM DEDİKLERİMDE BANLANDI KLAVYEDEN GÜZEL YAZIYORSUN KARDEŞİM DE O İŞLER ÖYLE DEGİL KOMUTUMDA DA SORABİLİRSİN ÖYLESİNE ATIYORUM SENİ KESTİRME ÇABALARI YOK YANİ :D ANLADINMI BENİ BİLİRSİN ANLATMA SANA PM ATMA KONUSUNA GELİNCE SEN KİMSİN Kİ BEN SENİNLE KONUSMAYA ÇALISACAM HAYALLERE KAPILMA POLEMİK YARATMA ANLADINMI BEN KİMSEYLE KOTÜ OLMAK İSTEMİYORUM UZATMA PK ATIYORSAN AT HADİ ALLAHA EMANET SİN

JokerONE

Yeni Oyuncu
11 Mart 2018
3
2
3

MEVZU BENİM HİDEYE SERİ BASIP YADA BASAMAMAM DEĞİL MEVZU DB MALİCE YEDİKTEN SONRA SENİN SPİKE YİYİPTE 4 KERE ÜST ÜST TRUST YEMEMEN/BU ARADA WS ATTIĞIN ARKADAŞTA 2KHP 350 AC VARMIYDI