Resim Ben SIXI beni sevmeyenler burdamı

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Semo14341 tarafından 27 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Varmı sevmeyen

1. Zevkten

0 oy
    0.0%
  2. Zevkten

0 oy
    0.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Semo14341

Semo14341 Aktif Oyuncu

Cok pis vs bozarım adamıda bozarım :))

2. SerefsizAdam

SerefsizAdam Oyuncu

Şerefsiz semo

3. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

2 aptal 1 araya gelmemeliydi

4. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

Kendilerini bir bok sanan 2 veletten bahsediyoruz. Daha dün vs attım kaçtın, canını fulleyip döndün, vs attık yine kaçtın, canını fulledin döndün, vs attık yine kaçtın. Kaçarken 2. sıradaki yorum yapan salak arkadasınla ve senle 2 vs 1 attık. Oynamasını bilmiyorsanız bu oyunu oynamayın kardeşim. Herkesin itemleri eşit. Eşit olduğu halde herkesle 2 vs 1 atmak için pm atıyorsunuz. Sadece gülmekten ölüyorum size :D Bence bir asas oynamasını öğrenin sonra burada konu açabilirsiniz hadi kolay gelsin

5. Semo14341

Semo14341 Aktif Oyuncu

Hahahahahahhahahahahhhh sen çok masumsun ya bugün akşam ba

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kendilerini bir bok sanan 2 veletten bahsediyoruz. Daha dün vs attım kaçtın, canını fulleyip döndün, vs attık yine kaçtın, canını fulledin döndün, vs attık yine kaçtın. Kaçarken 2. sıradaki yorum yapan salak arkadasınla ve senle 2 vs 1 attık. Oynamasını bilmiyorsanız bu oyunu oynamayın kardeşim. Herkesin itemleri eşit. Eşit olduğu halde herkesle 2 vs 1 atmak için pm atıyorsunuz. Sadece gülmekten ölüyorum size :D Bence bir asas oynamasını öğrenin sonra burada konu açabilirsiniz hadi kolay gelsin
    Hepsini görmek için tıklayın...
    na oyunda bi pm at sen hahahah masum çocuk

• Semo14341

Semo14341 Aktif Oyuncu

Artı olarak dün oyunda değildim hayal göe

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    rmüş olabilme şansın yüzde kaç pampiş

• Bu Sayfayı Paylaş