Video Best Clan HarmoniousRaid ws TutøriaLs

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Tugra07 tarafından 30 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Tugra07

Tugra07 Oyuncu

KİMSE BİZE İYİZ DEMESİN ANCAK BİZ YOKSAK SİZ İYİSİNİZ UNUTMAYIN TİLKİNİN HÜKMÜ KURT AYAĞA KALKASIYA KADAR DIR .

2. Kahrolsun616

Kahrolsun616 Bizim Oyuncumuz

Haha tugra kinqq harmonuis siker

3. zfr2

zfr2 Oyuncu

Ws şartları eşit mi ? burdan öyle gözükmüyor :D birde kestik diye seviniorlar

4. ShekiLRQGUE

ShekiLRQGUE Yeni Oyuncu

Lan aptal adammm 3 BP 3 warior bide kestik diye video çekip atıyorsun aq şizofreni

5. Kahrolsun616

Atiginz videolri izleyn kocum sizinkiler hep esit sanki mk hee aglamaya dewam edin biraz daha buyuyun siz :) npt tutoslar

6. ShekiLRQGUE

ShekiLRQGUE Yeni Oyuncu

Tuto seni siker ama ardreamda adam kesemezsin atros riote keser np kaşarsın erkek olsaydınız pazar 8v8 gelirdiniz biraz saygınız olsun gelmediniz bile lan sözünde durmayan ortalıkta adam diye dolaşan pezevenkler :D

7. Kahrolsun616

Aglama lan bukadr emzik vercez agzna :) kudurmus bu mk ezigleri birzdaha baskalarini kesin ole gelin kocum hade hade aglama duvari degil

8. Tugra07

Tugra07 Oyuncu

Burda yazılan şey sadece söz de bizim adamlar bazı nedenlerden dolayı alisinin yanında kalmak zorunda kaldı kadir bu lafin olmadı bu bir oyun burda alyci konuşulmadı kimseyle sizde hazır olun bizde hazır olalım atalım ws şart dediğin sadece mage kesmek yok kalkan yok ister full wariyor yap ışte ful BP kimse neden demez bu şekilde 8w8 atilcaksa atalim

Kahrolsun616 bunu beğendi.
  9. sakarali

sakarali Oyuncu

Kralınız gelsin. En iyilerinizi toplayın öyle gelin. Fark etmez. İçinizden geçeriz. Önce yürek sonra bilek lazım. Daha 40 fırın ekmek yemeniz lazım.

10. sakarali

sakarali Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Tuto seni siker ama ardreamda adam kesemezsin atros riote keser np kaşarsın erkek olsaydınız pazar 8v8 gelirdiniz biraz saygınız olsun gelmediniz bile lan sözünde durmayan ortalıkta adam diye dolaşan pezevenkler :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Evladım. Düğünü derneği olan var. Sosyal yaşamı olan var. Ben şahsen pazar 4 12 işe gittim. Senin veya başkasının keyfine göre hareket edemeyiz. Biz varken denk gelirseniz itina ile paketleme yaparız.

Kahrolsun616 bunu beğendi.
  • zfr2

zfr2 Oyuncu

şimdi öncelikle tuğra sana söylüyorum ben IERzurumTRI bu arada alaycı herhangi bişey olmadığını söylüyorsun bir tsye sen mi geldin geçen kim geldi bilmiyorum artık wsden sonra sesini bile çıkaramadın yada her kimse emin değilim. + ws nin eeşit şartlarda atılmadığını gayet sende iyi biliyorsun madem bu kadar kendinizi övüyorsunuz kardeşim adam akıllı ptni çıkar eşit şartlarda atalım kimsenin ağlanıp sızlandığı yok korksak ws teklifinde bulunmayız özellikle clanındaki adam bu sakarali kimse sözlerine dikkat ederek konuşsun kralıda benim alayınada giderim emin olun buna adam akıllı wsye gelceksiniz öle 3bp 3warriör ile ws atıpta bizz bu clanı kestik diye böbürlenmiyiceksiniz.

• Tugra07

Tugra07 Oyuncu

Sizi anlamakta güçlük çekiyorum ben eşit şartlarda ws diyorsunuz iyi hoş bizim clana alınan adam 8 kişi ve bunlar en iyi oynadığı jop oynar waryor oynayan bir adama tp oyna denir mi veya assas oynayan adama heal oyna denilirmi siz kendinize guveniyorsunuz evet bizim parti bu ister full waryor ol. Ister ful BP sana kimse eskit değiliz demez duyacagin tek söz bize fark etmez derler sizinle mage kesmesiz banlanasiya kadar da atarız sorun yok bizde siz neden bu kadar eşit sartlar değil diyorsunuz anlamıyoruz gerçekten sizi

• Kahrolsun616

La tugra mal mal cocuklarla muhatap olma anlamaz bu salaklar ofkeliler abisi birak yazsinlar 8 8 ws soncta bu mk yok o 1 warior fazla yok bu bole bunlar pahane biz siktigimizi bidaha sikmekten zevk almiyoruz hadi kocum baska kapiya kirletmeyin duvari kadirmisn ne sikimsen

• sakarali

sakarali Oyuncu

şimdi öncelikle tuğra sana söylüyorum ben IERzurumTRI bu arada alaycı herhangi bişey olmadığını söylüyorsun bir tsye sen mi geldin geçen kim geldi bilmiyorum artık wsden sonra sesini bile çıkaramadın yada her kimse emin değilim. + ws nin eeşit şartlarda atılmadığını gayet sende iyi biliyorsun madem bu kadar kendinizi övüyorsunuz kardeşim adam akıllı ptni çıkar eşit şartlarda atalım kimsenin ağlanıp sızlandığı yok korksak ws teklifinde bulunmayız özellikle clanındaki adam bu sakarali kimse sözlerine dikkat ederek konuşsun kralıda benim alayınada giderim emin olun buna adam akıllı wsye gelceksiniz öle 3bp 3warriör ile ws atıpta bizz bu clanı kestik diye böbürlenmiyiceksiniz.
    Geliriz canım. Her türlü yola geliriz. Müsait bi zamanda seni de pakete koyar iadeli tahütlü towna göndeririz. Toplan gel ne varsa akıt gel.

• zfr2

zfr2 Oyuncu

aq yaş sınırın kaç ya senin :D embessil seni kro kro konuşuyor

• zfr2

zfr2 Oyuncu

Tuğra o zaman bilen adamlarlarını getirceksin wsyi boş laf yapmıyıcak adamların anladın mı ? başta saygıyı öğrenecekler öyle benim adamım şunu biliyor yok bunu bilmiyor deyipte işin ortasındn sıyrılamazsın bende diyorum ben zaten clanıma güveniyorum bu konuda sende eğer varsa asasın warriörün ona göre bi pt hazırla kendine sonrada karşımıza geçin. başkada sözüm yoktur

• ShekiLRQGUE

ShekiLRQGUE Yeni Oyuncu

Sizi anlamakta güçlük çekiyorum ben eşit şartlarda ws diyorsunuz iyi hoş bizim clana alınan adam 8 kişi ve bunlar en iyi oynadığı jop oynar waryor oynayan bir adama tp oyna denir mi veya assas oynayan adama heal oyna denilirmi siz kendinize guveniyorsunuz evet bizim parti bu ister full waryor ol. Ister ful BP sana kimse eskit değiliz demez duyacagin tek söz bize fark etmez derler sizinle mage kesmesiz banlanasiya kadar da atarız sorun yok bizde siz neden bu kadar eşit sartlar değil diyorsunuz anlamıyoruz gerçekten sizi
    Tamam kardeşim yarın akşam 7 de Onlineyim pm at bana anlaşalım bakalım o zaman paylaşalım kozlarımızı;)

• ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

Öncelikle videoyu paylaşmaktaki cesaretiniz için tebrik ediyorum, Tutorials clan komutçusu olarak, zevkine ws attırmakla hatayı yapan benim evet, insan yerine koymak benim hatamdı çünkü anlaşmalı bir ws olmadığı bariz belli, ancak pazar günü için anlaşmalı ws teklifine gelemeyecek kadar korkak adamlar olduğunuz için ayrı bi tebrik ediyorum, Öncelikle bu wsde kestiniz evet bu bir bahane değil, fakat benim oğuzla olan konuşmamda 5 ataker diye söylenmişti, 6 atakersiniz ve warrior bp partiye karşı kesme olanağınız % 99 tebrik ederim ben güzel kestiniz, zaten kesemeseydiniz ağır taşşağa alınırdınız :) 2. Her zaman eşit şartlarda wsye açık olduğumuzu biliyorsunuz, Öyle 3 priest alıp tor açtım gir demekle olmaz bu işler :) Çıkar 2 int priest 1 db 1 heal priest 2 warrior 3 asas ya da bunu da geçtim hadi 1 komut 1 heal 1 bp 2 warrior 2 asas 1 mage her zaman bekliyorum sizin de bir teklifiniz varsa bu yorumun altına baz alarak yorum atabilirsiniz, Tebrikler bununla sevinmeye devam edin ^^

• ThePhantomAgony Ayberk

ThePhantomAgony Ayberk Aktif Oyuncu

Şahsen ben adamlarımı tebrik ediyorum böyle bir aciz clan görmedim :D O yorumu videoyu izlemeden önce atmıştım :) 2 priest 3 asas 2 warriora rağmen gayet güzel kesmişiz 6 atakerin avantajıyla kesmişsiniz :D Aslına bakarsanız ciddiye alıncak halde bile değilsiniz de hadi neyse bi movie de bizden size gelir bekleme de kalın :D

• sakarali

sakarali Oyuncu

aq yaş sınırın kaç ya senin :D embessil seni kro kro konuşuyor
    Bu ve bundan önce yazdıklarınızın hepsini, sizi tokatlarken aldığım zevk ve arkasından yaktığım sigarayı içerken unutucam.

• Bu Sayfayı Paylaş