besiktaslove34

Aktif Oyuncu
29 Aralık 2017
110
35
28
22
bakın görün ben aylar öncesinden söyledim size bu gavatın tbl olduğunu ama siz omcye olan düşmanlığınız yüzünden tblci bir orospu evladının tarafında oldunuz çimeranın da anasını sikeyim onu yalayanların da

• Like
Reactions: llpromadell

ECNEBI

Oyuncu
13 Temmuz 2017
78
13
18
23
adana
Ne diyon lan sen değişik,kim taraf tutmuş kim kime yalakalık yapmış siktir git şurdan bebe bize de tbl diyordun unuttunmu

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18

emir siv farkındayım zor bi dönemden geçiyorsun ilk defa bozdurmak kolay değildir eminim şimdi sen bunlarla beni ifşamı etmeye çalıştın kıyamam benimle ilgili ne zaman movie atsan karşılığını misli ile geri aldın doğrudur çok sinirlendirmiş seni buda belli ayrıca bunlara inananlarada birşey demiyorum tbl veya koxp olan biri içten movie destekli ws atmaz atsa bile kesemez iddalı birini.
Artık okadar sinirlenmişki sw deki bazı playerlar kesemedikleri için böyle yollara başvurmaya gerek duymuşlar böyle kişilere itibar etmeyin edersenizde canınız sağolsun sıkıntı yok

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
BEN EMİR. FORUMDA KÜFÜRDEN BANLANDIĞI İÇİN HESABIM BU MEHMETİN HESABI İLE YAZICAM YORUMUMU.

ŞİMDİ ASLANIM SEN ÖNCE OYNAMAYI ÖĞREN BENİM VİDEOLARIMI İZLEYİP SKİL BARIMI VE İNV Mİ ÇALIP BANA ŞEKİL YAPMA 2K 350 DEF BASTIGIN HALDE YARI HP NEREDEYSE FULL HP KESİLİYORSUN BANA ONDAN SONRA SERİ MANA İLE İFŞALANIYORSUN BİDE YÜZSÜZ GİBİ GELMİŞ YORUM YAPIYORSUN İFŞALANDIN KOXPERSİN BİRDAHA KİMSEYE PLAYERİM DİYE ŞEKİL ŞUKUL YAPMA

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
OLUM SEN NE AYAKSIN EMİR SİV ADAMI GÖTÜNDEN SİKERİM BOŞ YAPMİCAN OLUM AMINA KOYİM SENİ PC KLAVYE DELİKANLISI SENİ BENİ JABBAMI SANDIN OLUM SEN LE 2 K 350 VAR DOĞRU BEN SANA SORDUGUMDA SIKINTI YOK DEDİN BU NE DEMEK VAR BENDEDE DEVAM DEMEK SONRA 2. MEVZU BEN SENİ ARENADA YAKALADIMMI ? YAKALADIIM BOŞ CHARLA 5 VS ATTIKMI ? ATTIK İÇİNDEN GEÇTİM PM MOVİE VS. HEPSİ MEVCUT. BANLANMADAN ÖNCEKİ GECE SKİLL BAR DENEDİĞİMİ BİLE BİLE ORDA MOVİE ÇEKİP KESTİĞİN KISIMLARI ATMIŞSIN SENMİSİN PLAYER KORKAK GÖT VEREN SENİ AL BUDA MOVİESİ. OLUM KABULLENCEKSİN KESİLİP KESİLİP BANA PMDEN MOVİE AÇSANA YOK DUR İZLİYORUM DİYİP DURUYORSUN HER DEDİĞİN YERDEDE MOVİE ÇEKTİM ATTIKLARIMDA MOVİE AÇ DEDİĞİN ZAMANLARIN. BÖYLE 3 KURUŞLUK GÖSTERİLERLE BİYERE VARAMAZSIN

AL BOŞ CHARLARLA 5 VS İZLE ÖĞREN

ECNEBI

Oyuncu
13 Temmuz 2017
78
13
18
23
adana
Kardes bu seri mana olayına ne diyosun peki merak ettim
OLUM SEN NE AYAKSIN EMİR SİV ADAMI GÖTÜNDEN SİKERİM BOŞ YAPMİCAN OLUM AMINA KOYİM SENİ PC KLAVYE DELİKANLISI SENİ BENİ JABBAMI SANDIN OLUM SEN LE 2 K 350 VAR DOĞRU BEN SANA SORDUGUMDA SIKINTI YOK DEDİN BU NE DEMEK VAR BENDEDE DEVAM DEMEK SONRA 2. MEVZU BEN SENİ ARENADA YAKALADIMMI ? YAKALADIIM BOŞ CHARLA 5 VS ATTIKMI ? ATTIK İÇİNDEN GEÇTİM PM MOVİE VS. HEPSİ MEVCUT. BANLANMADAN ÖNCEKİ GECE SKİLL BAR DENEDİĞİMİ BİLE BİLE ORDA MOVİE ÇEKİP KESTİĞİN KISIMLARI ATMIŞSIN SENMİSİN PLAYER KORKAK GÖT VEREN SENİ AL BUDA MOVİESİ. OLUM KABULLENCEKSİN KESİLİP KESİLİP BANA PMDEN MOVİE AÇSANA YOK DUR İZLİYORUM DİYİP DURUYORSUN HER DEDİĞİN YERDEDE MOVİE ÇEKTİM ATTIKLARIMDA MOVİE AÇ DEDİĞİN ZAMANLARIN. BÖYLE 3 KURUŞLUK GÖSTERİLERLE BİYERE VARAMAZSIN

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
Kardes bu seri mana olayına ne diyosun peki merak ettim

Bu sütü bozuk bana o 5 vs yi attıgımızdada seri mana dedi bende bi hükmü yok bu kansızın attıgı videonun bak bak

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Ben geçmiş videoları izlemedim buna da vaktim yok ama bu videodaki Chigmera ise kesinlikle TBL dir, DB effect çok kullandım mana'nın bekleme süresi 4 saniyedir arkadaş 3.7 saniyede basıyor tartışmasız TBL var burada. Saydın mı diyecek olan arkadaşlara ZED bot kullanan her bebe bu özelliği aktif ediyor :) Ufak bir araştırmayla öğrenebilirsiniz.

• Like
Reactions: ECNEBI

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29

Bu movie'de de mana seri, dikkatli ve işini bilen asaslar anlar :=)

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
:D allah aşkına şu dikkatli işini bilen asaslar izlesin hele şunu şu dikkatsiz işini bilmeyen arkadaşa anlatsın

ECNEBI

Oyuncu
13 Temmuz 2017
78
13
18
23
adana
Ben geçmiş videoları izlemedim buna da vaktim yok ama bu videodaki Chigmera ise kesinlikle TBL dir, DB effect çok kullandım mana'nın bekleme süresi 4 saniyedir arkadaş 3.7 saniyede basıyor tartışmasız TBL var burada. Saydın mı diyecek olan arkadaşlara ZED bot kullanan her bebe bu özelliği aktif ediyor :) Ufak bir araştırmayla öğrenebilirsiniz.
Aklı olan pcden siler clienti oynamaz bu oyunu zaten artık

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Kankalıkla alakası yok, ben hileciyi uzaktan anlarım movieye baktım kesinlikle ZEDBOT var, tarafsız konuşuyorum EMIR'de eskiden ergen ergen TBL açardı ama çocuk iyi bir oyuncu bunu biliyoruz trolüne açardı. Geçin bunları be kardeşim :)

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
Kankalıkla alakası yok, ben hileciyi uzaktan anlarım movieye baktım kesinlikle ZEDBOT var, tarafsız konuşuyorum EMIR'de eskiden ergen ergen TBL açardı ama çocuk iyi bir oyuncu bunu biliyoruz trolüne açardı. Geçin bunları be kardeşim :)
dostum sen ne anlatıyosun ya şu kelimeyi söylerken az düşünde söyle movie orda isteyen izler 1 tanede değil 3 tane movie var onu keserken

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
29
Ben sizlerin vs movielerini merakla bekleyen bir insan değilim, şuan bu post benim dikkatimi çekti ve inceledim atılan full CHAR ile atılan vs kesinlikle BOT açık, sonra öylesine bakayım dedim yorumlara boş char ile atılan vsye döndüm geldim bi baktım onda da 3.7 saniye. Biraz klişe olacak evet ama siz bu yollara girerken hakikaten biz dönüyorduk. :)

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
kendi azınla söylüyosun tbl açardı diye bide kalkıp bana laf söylüyor göt :)