Resim Beyler Oyunda futbolcu var

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Sercan Uyar tarafından 25 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. Sercan Uyar

Sercan Uyar Yeni Oyuncu

Arkadaslar ImSorry , orc claninda
    ,( Imsorry NEOTURK) İSİMLİ charin sahibi superlig takimlarindan birinin futbolcusu. Geçenlerde bahsi geçen konusmada forma sapka felan istemistim oda gonderdi. İsminin gizli tutulmasını istiyor ama artik ifsa oldu. Benimde aciklamamda sakinca yoktur artik bilginiz olsun diye dedim

Hasanakgn bunu beğendi.
  2. Barancan55

Barancan55 Yeni Oyuncu

Aynen benim eski human clanımdaydı kolluk yakmıştık çıktı clan bozuldu orc oldu ımsorry clanında .. ismi( mim ) di ncs bastı ImsorryNEOTURK sanırsam..

3. Hasanakgn

Hasanakgn Yeni Oyuncu

Aynen taniyoruz☺️

4. Alıdayı

Alıdayı Guest

Bunu Burada Yazmanın Sebebı neydıkı Anlamadım Napalım Bızdemı Adamdan Sapka forma ısteyelım Bırakın Adamı Oyununu Oynasın...

dayakxd bunu beğendi.
  5. Alıdayı

Alıdayı Guest

He Bıde Bu Hesapları Bır gunde Acıp Foruma Yazmak ıcınmı Actınız.....:)

6. Hasanakgn

Hasanakgn Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

He Bıde Bu Hesapları Bır gunde Acıp Foruma Yazmak ıcınmı Actınız.....:)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Dostum bir gunluk degil benim hesap hesap spam yedi. Yeni acmak zorunda kaldım 1 yildir oynuyorum oyunu ikincisi bize ne ama sonucta bu serverde oynamasi göğüs kabartıcı.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2018
  • dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

Göğüs neden kabarsın ne yalaka adamlarsınız ya süper lig futbolcusu dediğin de dandik duyulmamış bir futbolcudur erzurumsporun alt yapısından a takıma yükselmiştir falan. Ne abarttınız aq gören de pepe oynuyor sanacak

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

yalamalar :D

ben sikime bile takmam adamlara bak amk

• Bu Sayfayı Paylaş