Resim Bir ORUSPUCOCUGUNUN SONU HURDACIYA HARD

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 30 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

POLEMİK ŞİMDİ BİTMİŞTİR GERİSİNİ ORDA OLAN ARKADASLAR YORUMLASIN KENDİ NİCKİMLE GİTTİĞİMDE WS ATMADI KENDİMİ FARKLI TANITIP WS ATTIM BEN OLDUGUMU ÖĞRENİNCE TOWN ATTI GİTTİ VE BENLE WS ATMAK İÇİN ARKADASLARINI ARAYIP TBL ÜCRETLİ JERY ARAMAYA BASLAMIS BÖYLE BİR ORUSPUCOCUGU İŞTE

O_H_H_H_____C_I_L_L_I bunu beğendi.
  2. 4maticerol

4maticerol Oyuncu

afern guzel vıdeo anasını sıkmıssın komıkte olmus :)

3. H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

POLEMİK ŞİMDİ BİTMİŞTİR GERİSİNİ ORDA OLAN ARKADASLAR YORUMLASIN KENDİ NİCKİMLE GİTTİĞİMDE WS ATMADI KENDİMİ FARKLI TANITIP WS ATTIM BEN OLDUGUMU ÖĞRENİNCE TOWN ATTI GİTTİ VE BENLE WS ATMAK İÇİN ARKADASLARINI ARAYIP TBL ÜCRETLİ JERY ARAMAYA BASLAMIS BÖYLE BİR ORUSPUCOCUGU İŞTE
    Hepsini görmek için tıklayın...
    1. O hp ile town atamıyorsun oyuncusun ya biliyosun ben senin olduğunu zaten biliyordum uğurda oradaydı toplamda 2 vs attık vs 1-1 kaldı ve uğurda buna şahittir otur kalk gittin ben dc oldum geldiğimde yoktun ayrıca full scliydin ben sıfır sc :) yine kendini rezil etmeyi başarmışsın çomarlarda alkış tutmuş :D:cool:

• H_U_R_D_A_C_I_

afern guzel vıdeo anasını sıkmıssın komıkte olmus :)
    Kuyruk acını anlıyorum evladım ağlamaya devam et emdiği vericem ağzına seninde :)

• H_U_R_D_A_C_I_

Ahahah bide sol tarafı kapatmış kestiğim belli olmasin diye hala jery hala tbl diyosun bende buna bitiyorum o güzel karına sokayım amk hevali 1-1 kaldı vs otur kalk gittin yalansa yalan de uğur da şahittir yine siktim yine siktim ne değiştiki ahahaha :D:D:D

• H_U_R_D_A_C_I_

Ful sc ve red blue basmış ve vs 1-1 otur kalklı bitti ahahah bu kadar mı korkuyosun benden irfancık ezik kürt seni yine sen rezil oldun çomar :D:D:D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Biri bu çocuğun anasını siksin :D ws 1,1 bitti diyor ama orda 2 ws var 2 wsyide ben otur kalk yaparım kesmisim uğur Allah aşkına sen oradaydin gel ve gerçekleri anlatta su onun bunu evladı ben kendi nickimle gittiğimde korkup ws gelmediğini şöyle ve ncs atıp kendimi özgür diye tanıtıp zorla ws attigimi anlat orda dragona lucifere yatalak oluşunu anlat ve ben olduğumu anlayinca nasıl Town attığını oyundan çıktığını anlat :D :D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Bide bu ibne çocuğu 0 scyim diyor videoyu yavaşlatarak izleyin %5 ile ws başladığım 290 vuruyor buda 5800 can yapıyor yani bu oyun ogrettigim kadar dual Sse ep ile ws başlıyor ama yinede 0 sc ile oynuyor he ful SC değil ama ben ful scyim bana 185 190 r vuruyor ben ful SC olsam 350 ve blue potta olucak o 0 sc ile bana 190 r vurucak bu imkansız bişey :D ve gelelim su konuya inkar etme artık bak uğuru şahit diye yazmışsın gelip seni bozar mal olursun oyun öğren oyun o kadar öğrettik sana utandırma bizi tugay ibnesi annesi kaşar

• Skor zaten irfanda hepimiz izledik 1 kill almıssın önemi yok.Biz geldik arena gerçek nicklerle sen ws atmadın adamda fake nickle gelmiş ki bana suan ws atamam kimseyle ekranım bozuk yazmıstın.Arenada boş çarla kestigim lucifere kesildin fll çarla diyceklerim bu kadar :D

irfan12 ve testament23 bunu beğendi.
  • Ya zaten su da ayrı bi konu burda adama o kadar kfr edip ws atmaman hayla anlıyamadım o olayı

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Skor zaten irfanda hepimiz izledik 1 kill almıssın önemi yok.Biz geldik arena gerçek nicklerle sen ws atmadın adamda fake nickle gelmiş ki bana suan ws atamam kimseyle ekranım bozuk yazmıstın.Arenada boş çarla kestigim lucifere kesildin fll çarla diyceklerim bu kadar :D
    Allah'ına kurban ugurum şimdi oyun bilgisi olmadan ne tür yalanlar atacak acaba yazdigi o kadar şey var hepsi alakasız ws1/1 bitti diyor ben 2kil almışım 3.de Town atıp oyundan çıkmış ben geldim sen yoktun diyor ben oyundan çıkana kadar arenaya girmedi gelip kontrol ediyor ben ordaysam kaçıp gidiyor ya bir insan 2yuzlu olmasın gogusluk çıkartıp 4 avans verdim 5 de biter dedim yine kabul etmedi çünkü olacakları biliyor hadi eyvallah bundan sonra saygılı ol herşeyden önce oyun bir yana gerçek hayat bir yana benden küçük abin var saygı farklı mertebe adam ol ilk sonra bana bunun hayatı oyun olmuş dersin hadi eyvallah

• H_U_R_D_A_C_I_

Skor zaten irfanda hepimiz izledik 1 kill almıssın önemi yok.Biz geldik arena gerçek nicklerle sen ws atmadın adamda fake nickle gelmiş ki bana suan ws atamam kimseyle ekranım bozuk yazmıstın.Arenada boş çarla kestigim lucifere kesildin fll çarla diyceklerim bu kadar :D
    Uğur eminmisin 1. Sıfır kardeşim o sıra sana da pm atmadimmi neden yalan konusuyon?

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Uğur eminmisin 1. Sıfır kardeşim o sıra sana da pm atmadimmi neden yalan konusuyon?
    2-1 bitmedimi ws tugay ? ben arenada yokken seni 1 kere daha kesmiş

• H_U_R_D_A_C_I_

Allah'ına kurban ugurum şimdi oyun bilgisi olmadan ne tür yalanlar atacak acaba yazdigi o kadar şey var hepsi alakasız ws1/1 bitti diyor ben 2kil almışım 3.de Town atıp oyundan çıkmış ben geldim sen yoktun diyor ben oyundan çıkana kadar arenaya girmedi gelip kontrol ediyor ben ordaysam kaçıp gidiyor ya bir insan 2yuzlu olmasın gogusluk çıkartıp 4 avans verdim 5 de biter dedim yine kabul etmedi çünkü olacakları biliyor hadi eyvallah bundan sonra saygılı ol herşeyden önce oyun bir yana gerçek hayat bir yana benden küçük abin var saygı farklı mertebe adam ol ilk sonra bana bunun hayatı oyun olmuş dersin hadi eyvallah
    Irfan çoluk çocuğunun üzerine yemin et 2.0 bitti de olum Tamam anlıyorum acın varda nie yalan konusuyosun sol tarafta kapatmaya çalışmışsın ama yine de yaziyo

• H_U_R_D_A_C_I_

2-1 bitmedimi ws tugay ? ben arenada yokken seni 1 kere daha kesmiş
    Hayır kesmedi güzel kardeşim vs yarışında dc oldum car ölmemiş bile

videoda seni 2 kere kesmemişmi benmi yanlış görüyom

• H_U_R_D_A_C_I_

videoda seni 2 kere kesmemişmi benmi yanlış görüyom
    Yanlış görüyosun uğur 2. Vsnin sonunu karartmis dc oldum Z sinden gittim fark ettin mi ?

Yanlış görüyosun uğur 2. Vsnin sonunu karartmis dc oldum Z sinden gittim fark ettin mi ?
    Ws boyunca hiç z den cıkmamıssın karartma olayı 1:03 iyi bak sol altta ismin geçiyo zden cıktıgn saniyeyi at bana

• H_U_R_D_A_C_I_

Luceferde arkadaş oynuyordu sonradan ekran kestiği için öldüm sonradan fx leri yani efektleri kapatıp geldim

Luceferde arkadaş oynuyordu sonradan ekran kestiği için öldüm sonradan fx leri yani efektleri kapatıp geldim
    z den cıktıgın saniyeyi yaz burdan video 1:03 ölüyosun solda gözüküyo ben göremedim z den cıktıgını ws boyunca sen gördüysen yaz

• Bu Sayfayı Paylaş