Video BİZDE SEKİYORUZ DİYENLERE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ysnmaral42 tarafından 19 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. ysnmaral42

ysnmaral42 Yeni Oyuncu

ŞİMDİ ARKADAŞLAR SİZİN SEKİŞİNİZ CS YE İLK KOŞDUGUM KISIMDADIR BENİM SEKİŞİM İSE 2 Cİ KOŞMADADIR EGER SALAK DEİLSENİZ 2 Sİ ARASINDAKİ HIZI GÖRMÜSSÜNÜZDÜR BİLGİSAYARIMDA ÇOK İYİ OLMADIGI İÇİN BİRAZ KASDI AMA GENEDE FARK ORTADA 2 CİSİDE SEKTİGİM SİKİL SEKERKEN SİZDE GÖZÜKMÜYOR NORMAL YÜRÜYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR BUNUDA KENDİ ARANIZDA DENEYE BİLİRSİNİZ

2. IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Peki 1 ve 2 nin arasındaki fark ne kardeşim ? Ögrenmek istedim :) eger sen anlatabilirsen sag skıl faild lere bakılırsa arada oynayan bir fark yok sanırsam

Tolga::KINQQ59 bunu beğendi.
  3. ysnmaral42

ysnmaral42 Yeni Oyuncu

ŞİMDİ DEGERLİ KARDEŞİM BİLGİSAYARIM KÖTÜ OLDUGU İÇİNDE KASMA PROBLEMİ OLDU İSDEDİGİM BİR ŞEKİL VİDİYO ÇEKEMEDİM AMA İSDEYEN VARSA TW VERİP KANITLAYADA BİLİRİM

4. IBeyazAslanTR hasan

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ŞİMDİ DEGERLİ KARDEŞİM BİLGİSAYARIM KÖTÜ OLDUGU İÇİNDE KASMA PROBLEMİ OLDU İSDEDİGİM BİR ŞEKİL VİDİYO ÇEKEMEDİM AMA İSDEYEN VARSA TW VERİP KANITLAYADA BİLİRİM
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kanıtlama degil kardeşim insanları küçümser gibi yazmısın mal olan anlamaz hesabı ama senin attıgın video ikiside aynı kim anlıcak bunu pekala ?

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Kanıtlama degil kardeşim insanları küçümser gibi yazmısın mal olan anlamaz hesabı ama senin attıgın video ikiside aynı kim anlıcak bunu pekala ?
    nedemeye calıstı sence :rolleyes: temıze cıkartabılırım demeyemı calısıolar

• ysnmaral42

ysnmaral42 Yeni Oyuncu

ŞİMDİ DOSTUM MUHABBETİ İYİ ANLA DEATMATCH SİKİLİYLE SEKİYORUM YA CTRL YE BASDIGIN ZAMAN ÇAR ADIM ATMIYOR KAYARAK GİDİYOR İLKİNDE ÇAR SEKİYOR AMA 2 CİSİNDE ÇAR KAYIYOR BUDA ÇOK ÇOK UZAKDAN VURMAYA SEBEBİYET VERİYOR AMA BİLMEYEN GERİZEKALI ARKADAŞLAR TBL DİYE AGLIYOR BUNUN HAKKINDA ÇOK PM GELDİGİ İÇİN BÖYLE BİR VİDİYO ÇEKTİM ANLADINMI?

• IBeyazAslanTR hasan

Kar

ŞİMDİ DOSTUM MUHABBETİ İYİ ANLA DEATMATCH SİKİLİYLE SEKİYORUM YA CTRL YE BASDIGIN ZAMAN ÇAR ADIM ATMIYOR KAYARAK GİDİYOR İLKİNDE ÇAR SEKİYOR AMA 2 CİSİNDE ÇAR KAYIYOR BUDA ÇOK ÇOK UZAKDAN VURMAYA SEBEBİYET VERİYOR AMA BİLMEYEN GERİZEKALI ARKADAŞLAR TBL DİYE AGLIYOR BUNUN HAKKINDA ÇOK PM GELDİGİ İÇİN BÖYLE BİR VİDİYO ÇEKTİM ANLADINMI?
    kardeşim benim demek istedigimde bu videonda alakalı hiç birşey yok onu herkez yapıyo demek istiyorum anlamıcK veya başka yere çekcek biley yok basit bir warior sekmesi

• Grimmjow

Grimmjow Oyuncu

Kar

kardeşim benim demek istedigimde bu videonda alakalı hiç birşey yok onu herkez yapıyo demek istiyorum anlamıcK veya başka yere çekcek biley yok basit bir warior sekmesi
    ben ctrl basılı tutup hayvan gıbı sekıyorum ... fakat ısrail neferıan gibi uzakdan vuruluo gostermıo ve best warrior olarak varım serverde ayık olsunlar :D

• ysnmaral42

ysnmaral42 Yeni Oyuncu

ben ctrl basılı tutup hayvan gıbı sekıyorum ... fakat ısrail neferıan gibi uzakdan vuruluo gostermıo ve best warrior olarak varım serverde ayık olsunlar :D
    ABİSİ ARENADA OTUR KALK LA KESDİM BANA BEST WARİYORUM MUHABBETİ YAPMA BURADA DEMEKKİ TAM SEKEMİYORSUN SİZLERE BÜTÜN ÇARLARDAN KARAKTERLERDEN VİDİYOLAR ATILIYOR AMA SENİN GİBİ YENİLGİYİ KABULLENEMEYEN ARKADAŞLAR AGLIYOR ŞİMDİ BOŞ YAPMA OKEY HADİ KAK SİKTİR GİT ŞİMDİ

• Bu Sayfayı Paylaş