Video Boş Boş konuşmayın Artık

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda bahadrgms54 tarafından 4 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

2. afrazat

afrazat Aktif Oyuncu

Zuhahahahaa ne güldüm ya adam resmen kendi kendini aşağılamış.2. videoda Vs ye başlarken yüzde atmaya çalışıyor otomatik atağa başlıyor yüzeyi daha sonra anca vuruyor.

IErzurumTR bunu beğendi.
  3. IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

:D:D aynen la güzel detay yakalamışsın afrazat ne güldüm ya halen daha kendisini haklı sanıyor hey Allahım hey sen nelere kadirsin

4. bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Zuhahahahaa ne güldüm ya adam resmen kendi kendini aşağılamış.2. videoda Vs ye başlarken yüzde atmaya çalışıyor otomatik atağa başlıyor yüzeyi daha sonra anca vuruyor.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ben senin oyun bilgini skym enayi seni DA:SDASD

• IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

ben senin oyun bilgini skym enayi seni DA:SDASD
    bunu tbl ile oynayan bi oruspu ewladı mı diyor acaba :D amk aptalı birde beni kestiği videoda red ve blue kullanmış mk kolsuzu :D::D REZİL KEPAZE !

Son düzenleme: 13 Şubat 2020
  • bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

bunu tbl ile oynayan bi oruspu ewladı mı diyor acaba :D amk aptalı birde beni kestiği videoda red ve blue kullanmış mk kolsuzu :D::D REZİL KEPAZE !
    Ulan ne Ağlak adam çıktın lan sen hahaha YIRTILLLL

Son düzenleme: 13 Şubat 2020
  • IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

Ulan ne Ağlak adam çıktın lan sen hahaha YIRTILLLL
    :D amk oruspu ewladı bende basılı olmadığı halde ananın amından geçmişim hala laf yapıyor karısını siktiğimin oğlu

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

:D amk oruspu ewladı bende basılı olmadığı halde ananın amından geçmişim hala laf yapıyor karısını siktiğimin oğlu
    Hahaha anca böyle klavye kaşarlığı yaparsın erkek seni kaşar YIRTILLL BAKAYIM NASIŞ YIRTILACAN

• H_U_R_D_A_C_I_

H_U_R_D_A_C_I_ Kral Oyuncu

Şimdi tarafsız olarak söylemek gerekirse erzurumtr elle oynuyan birisi macro vs kullanmıyo buna ben kefilim. Bahadır senide severim bu video da en düsük ihtimalle macro var tbl kopx varmı ? Bilemiyorum emin değilim. Kafama takılan şu minör şelale gibi ama mana nedende hiç kacmıyo ? Kafamda deli sorular :/ neyse elinize sağlık yiyin birbirinizi :)

IErzurumTR bunu beğendi.
  • bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

Şimdi tarafsız olarak söylemek gerekirse erzurumtr elle oynuyan birisi macro vs kullanmıyo buna ben kefilim. Bahadır senide severim bu video da en düsük ihtimalle macro var tbl kopx varmı ? Bilemiyorum emin değilim. Kafama takılan şu minör şelale gibi ama mana nedende hiç kacmıyo ? Kafamda deli sorular :/ neyse elinize sağlık yiyin birbirinizi :)
    Akşam dc de ol anlatırım arkadaşım

• H_U_R_D_A_C_I_

Akşam dc de ol anlatırım arkadaşım
    Bana anlatma la banane amk benlik bisey yok sadece gördüğümü söyledim :)

• irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Adamda hiç bişey yok macroya 7 8 ve r koymuş o başta yüzde atamamasinin sebebide macronun r vururken yüzde atamamasi manası neden bitmiyor sağ tıkla gerekli yerde macroya minör konusunda destek çıkıyor başka hiç bişey de yok

bahadrgms54 bunu beğendi.
  • bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

Adamda hiç bişey yok macroya 7 8 ve r koymuş o başta yüzde atamamasinin sebebide macronun r vururken yüzde atamamasi manası neden bitmiyor sağ tıkla gerekli yerde macroya minör konusunda destek çıkıyor başka hiç bişey de yok
    İşte bunu anlayacak beyin yok bunlardar akşam dış çekim videoda ataçam iyi anlasınlar diye

• H_U_R_D_A_C_I_

Hile demedim bende macro olduğu kesin dedim bende reyiz

• H_U_R_D_A_C_I_

İşte bunu anlayacak beyin yok bunlardar akşam dış çekim videoda ataçam iyi anlasınlar diye
    La olum sen nie kendini kanıtlama çabasına giriyon açık meydan burası herkes gördüğünü yorumluyo herkesin oyun bilgisi farklı macro var dedim hile varmı bilmiyorum dedim

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

La olum sen nie kendini kanıtlama çabasına giriyon açık meydan burası herkes gördüğünü yorumluyo herkesin oyun bilgisi farklı macro var dedim hile varmı bilmiyorum dedim
    Ama manın kaçmaması filan deyince işler değişiyor direk hileye odaklanıyorsun anladın

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Bizim Oyuncumuz

yav bi susun artık aq ben tblyimm xD :p:p:p:p:p:p:p:p:p

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

yav bi susun artık aq ben tblyimm xD :p:p:p:p:p:p:p:p:p
    Hahahahha 3 Spike aynı anda vuran adam
    Ben pot HP aynı anda basan adam

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • IErzurumTR

IErzurumTR Usta Oyuncu

koymuşken skilleride koysaymış baride ellerini yormasaymış macrosuz oynasın bakalım ne kadar player birde öyle görelim. red blue + macro kullanmasına rağmen hpsini o şeklde tutamıyosa k.bakmasında gözümde 5 para etmez

• bahadrgms54

bahadrgms54 Usta Oyuncu

koymuşken skilleride koysaymış baride ellerini yormasaymış macrosuz oynasın bakalım ne kadar player birde öyle görelim. red blue + macro kullanmasına rağmen hpsini o şeklde tutamıyosa k.bakmasında gözümde 5 para etmez
    Hahahah ful HP yendiğinde TBL kopx diye ağlayan sensin ama o nasıl olacak

• Bu Sayfayı Paylaş