Video Bu Adamada Oyunu Bıraktırdılar Ya Amını Izdırabını SİKİYİM

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 29 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

2. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Knight onlinenin gelmiş geçmiş en iyi asası bence ve kimsede onun gibi olamayacak asas karakterinin hakkını veren tek playerdir ben bikmadan internetime acimadqn her gün videolarını tekrar tekrar izlerim yolu açık olsun valla

3. ForzaScarrow

Ban Politikasına uyulmadan adamın hakkını yediler . O gittikten sonrada zaten kimse fazla durmadı

4. testament23

testament23 Usta Oyuncu

İrfan12 başka bi postta macro ile oynayanı player görmüyorum diyosun burda da tam tersi ayrıca bu götlek iyi oynamıyor sadece oyunu iyi okuyor hepsi bu

5. dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

İrfan12 başka bi postta macro ile oynayanı player görmüyorum diyosun burda da tam tersi ayrıca bu götlek iyi oynamıyor sadece oyunu iyi okuyor hepsi bu
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Yav bu adam oyunu okuduğu için iyi oynuyor zaten ayrıca yeteneği ve düşündüğünü çabuk uygulaması da tüm asaslardan yüksek seviyede. Herkesin dilinde bi makro almış başını gidiyor 1299'da makro pedal kullananı ben de ayıplarım eyv ama uskoda asasların en az %98'i kullanıyor. Çöp charlara girip kestiği itemli asaslarda makro yok mu zannediyorsunuz? Neden kimse bu kadar oynayamıyor bu kadar ün yapamıyor? Herkes eliyle oynuyor bir bu adam makro kullanıyor herhalde

F_R_K_N ve irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

hala o lafımın arkasındayım pvpde hersey kolaylastırılmıs extraya gerek yok bunu herzaman savunuyorum ama orası usko ve herkesde macro var minör macrosuz oynarsan en iyi itemlerde sende olsun yinede adın eziğe cıkar bişey yapamazsın usko farklı pvp farklı uskoda herkesde macro var ama herkes bu adam gibi değil bu adam öyle bi asas oynuyorki nezaman ne yapacagını biliyor asas nasıl kacar nasıl tekler nasıl oynar herseyi adam göstere göstere yapıyor kimse onun gibi oyun okuyamaz dediğin gibi en önemli seyde bu andream pklarıda var izle farkı anlayacaksın

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Herzaman derim oyuna müdahale edecek 3.cü parti yazılım-donanım ban sebebidir domelico sadece oyunu iyi okuyor levo ile attıgı vsleri izleyin birde çöp charlar ile makro ile full+full itemli charları keserken izleyin adam 24× minör atıyor millet bu gavada donate atıyor sözde upgrade yapmak için herif upgrade yapmayıp charı diziyor milletle taşak geçer gibi xd (fuat abi hangi servera gitsem kimse vs atmıyoooğğğğssmsikdndnfld Xd)

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Pvp'de kolay iki şey var biri exp digeri item tabi 1299'da ctrl var macroya gerek yok usko dblere bi git bakalım sağ click ile anca worm kesersin :D

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Uskodaki en iyi PK asası FarukUSTA dır tanıyan bilir, 1v1 en iyi asası Fuyii'dir. Domeniconun PK sı gayet iyi 1v1 i TBL si ifşalandı o yüzden sevemedim bi oyununu ayrıca eski hallerini bilirim ben onun az kesmedik gırakonda :)

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Farukusta yı tanıyorum onun üstüne pk atan göremedim

• PowerDamage

PowerDamage Yeni Oyuncu

75 ATMAM LAZIM FUAT ABİ

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Ya kardeşim bu fuatçılar neyin derdinde sırf domenico hasetinden fuat tarafındasınız. Domenico zamanında o adamdan bir şeyler kapmış iyi güzel o da iyi oyuncu ama boynuz kulağı geçti artık bunu fuyi'nin kendisi de biliyor ki domenico kameralı yayında vsye çağırdığında cart curt bahanelerle gelemedi muratın charından daha sağlam bir chara gireceği halde. Adama makrodan dem vurup duruyorsunuz sanırsın uskoda tek makro kullanan player o. Makronun ağası da paşası da fuat aslandır ağzını açıp kelime eden yok.

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Ne haseti amk xd muratın kameralı yayınını da gördük çöp charlarla 100 bin liralık charları kesiyom diye ego kasan adam 7 aylık oyuncuyu götü terleyerek kesebildi Xd

• ForzaScarrow

Ne haseti amk xd muratın kameralı yayınını da gördük çöp charlarla 100 bin liralık charları kesiyom diye ego kasan adam 7 aylık oyuncuyu götü terleyerek kesebildi Xd
    Kim 7 aylık oyuncu

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Ya kardeşim bu fuatçılar neyin derdinde sırf domenico hasetinden fuat tarafındasınız. Domenico zamanında o adamdan bir şeyler kapmış iyi güzel o da iyi oyuncu ama boynuz kulağı geçti artık bunu fuyi'nin kendisi de biliyor ki domenico kameralı yayında vsye çağırdığında cart curt bahanelerle gelemedi muratın charından daha sağlam bir chara gireceği halde. Adama makrodan dem vurup duruyorsunuz sanırsın uskoda tek makro kullanan player o. Makronun ağası da paşası da fuat aslandır ağzını açıp kelime eden yok.
    Mal mısın AMK macrodan dem vurmadim ben olay bilekse ikisininde AMK kesen hangisi dersen Fuat siker atar Murat'ı tabii sen vs oyuncusu olmadığın için detaylardan bihabersin. Murat kim ki kiskanayim onu karaktersiz bir adam kendisi. Pk da iyi vs de idare eder Pk da da bı farukusta değil dedik hepsi bu sen olayı bağladın macroya ne alaka?

• dayakxd

dayakxd Aktif Oyuncu

Mal mısın AMK macrodan dem vurmadim ben olay bilekse ikisininde AMK kesen hangisi dersen Fuat siker atar Murat'ı tabii sen vs oyuncusu olmadığın için detaylardan bihabersin. Murat kim ki kiskanayim onu karaktersiz bir adam kendisi. Pk da iyi vs de idare eder Pk da da bı farukusta değil dedik hepsi bu sen olayı bağladın macroya ne alaka?
    Genel olarak makrosuyla eleştirildiğini söyledim fuat sikip atacak olsa kameralı yayında girerdi keserdi atardı videosunu yeni serverda chips ile fake charla vs atan fuat sence domenicoyla atmamış mıdır? Belli ki tokatı yemiş. Detaylara senden daha çok hakimim vs oyuncusu olduğumu gayet iyi bilirsin pkda da herkesten iddialıyım bunu tüm server da kabul eder. Sadece karaktersiz olduğu konusuna katılıyorum fazla egoist ve kestiği her adama kalk siktir git charı sat vb diyor adam belki sağlam itemli ama iddialı değil veya kendi takipçisi ama bunları düşünmeden her kestiğine sallıyor tek eksisi bu bana göre.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2019
  • testament23

testament23 Usta Oyuncu

Detaylara çok hakimsen örnek vereyim ko ya yeni başlamış 7 aylık oyuncuyla attığı vslere bir bak başka birşey demiyorum Xd 7 aylık dedigim oyuncu levoooo

• ForzaScarrow

Anasını siktigim çocuğu nerde adam 7 aylık oyuncu adam beramusta krallık yapmış birisi bilmeden böyle got got konuşuyorsunuz

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Avradını sırtladıgım adam ara verdi tekrar başladı ko ya 7 ay olmuştu muratla vs attıgı zaman adam duratlamayı bilmedigi halde muratın götünden kan aldı kalk siktir git şurdan salak

• ForzaScarrow

Ya olm çevirme ananı avradını sikerim AMK cahili ömrünü 1299da çürümüş oyundan bir haber parasız pulsuz bir ocsun

• Bu Sayfayı Paylaş