Video Bu gewoonkıjken neden ağlıyor.. CHIMERA babasından dinleyin

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Öncelikle selamun aleyküm direk konuya giricem. Şimdi bildiğiniz gibi gewonkijken diye bir asas var herkezi asarım keserim diye geçinen bir çava uzun süredir kimse kesmemiş bu ağlak playerı tabi benimle ws atarken yerden kalkamadığı için bu aralar ne oyuna giriyor ne ws atıyor öyle fake charlarla geziyor. Şimdi mevzunun başladıgı yere gelelim.

Moviede gördüğünüz üzere gewoon denen asas 2 kere kadraja giriyor ve kesiliyor ama 2 kere değil alta bakarsanız gidip gelip 4 5 kere kesilmiş bu şahıs.. Tabi dururmu arkadaş sonrasında küfürleşmeler filan vs vs.

Daha sonra aradan zaman geçiyor şimdi ismini filan vermicem ayıkıyom alayınızı daha sonra sıkıntı yaşarsak hiç üşenmeden onlarada bi film çekicem. Neyse bu gewoonla öylesine ws atıyoruz filan bana her kesildiğinde movie aç filan diyor arkadaş işte dur movieyi izlicem diyip bi 10 15 dk kayboluyor ruh hastası sonra gelip mor skill kırmızı skill sekmiş falan filan bahaneler uyduruyor aşşağıdaki resimde görüceğiniz gibi [​IMG]

Daha sonra bir movie daha atıyor arkadaş kendini bi sik sanar gibi gidiyor dragonlu charları filan kesiyor içler acısı yaş olmuş 23 24 hala bişeyler kanıtlama peşinde filan neyse movieye benide koymuş saolsun bide özenle seçmiş kim bilir ne deniyodum :D o movieyide editleyip güzelce atmış emir siv sen kurnazsında tatlı su kurnazızın amına koyim. Bende gördüm o kurnaz sanıyoki bana movie çek diyince ben çekmiyorum onuda geçelim alttaki movieyide ona cevap olarak alalım (arada denemeserisi diye bir asas var oda gewoon) :)

Bu movieden bi kaç gün sonra arenada denk geliyoruz kurnaz çavayla gece 2 3 tane asas var ws atıyoruz yine başladı yok normalde son trushda yatman lazımdı niye öyle oldu dur movieyi izleyeyim filan diyor bana daha sonra skill bar deniyelim dedik o arada 2 3 kere kesmiş prof ifşacı kurnaz gewoon ertesi gün ban yemiş 2 gün sonrada o gece kestiği ve diğer movieleri birleştirip ardı ardına moviemi atmış yan taraftada 2k 350 sc filan yazıyor chımerada. Kendinide acındırıyor göt ezik sc filan diye :)) Sonra ben bunu boş charla arenada yakaladım tabi.

Normalde playerlık boş charla bi kaç part atılan wsde anlaşılıyor bizde bununla 5 ws attık yalan olmasın ilk 3 ünü ciddiye almadım bile. Dün seri mana diye iftira atan gewoon kurnazı sende bi sıkıntı gözükmüyor manan skillin normal diyor işine gelince. Tamda üstüne basmış sıkıntı bende gözüküyo diyerek göt lalesi.[​IMG]

Buda işine gelmeyince söylediği laf

Daha kendi arkadaşları buna tbl derken kalkıp bana seri mana iftirası atıyor [​IMG]

Emir siv durduk yere kendini bozdurdun 2 3 aylık asaslarla karıştırıp kelime yaptın ben bu güne kadar benim moviemi atmayan kimsenin moviesini atmadım laf söylemeyen adamada laf söylemedim ŞİMDİ GİT İSTEDİĞİN KADAR CHIMERA TBL SERİ MANA DİYEREK DOLAŞ.

CHIMERA seven sevmeyen Allaha emanet cümleten

Son düzenleme: 23 Ocak 2018
  2. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Öncelikle selamun aleyküm direk konuya giricem. Şimdi bildiğiniz gibi gewonkijken diye bir asas var herkezi asarım keserim diye geçinen bir çava uzun süredir kimse kesmemiş bu ağlak playerı tabi benimle ws atarken yerden kalkamadığı için bu aralar ne oyuna giriyor ne ws atıyor öyle fake charlarla geziyor. Şimdi mevzunun başladıgı yere gelelim.

Moviede gördüğünüz üzere gewoon denen asas 2 kere kadraja giriyor ve kesiliyor ama 2 kere değil alta bakarsanız gidip gelip 4 5 kere kesilmiş bu şahıs.. Tabi dururmu arkadaş sonrasında küfürleşmeler filan vs vs.

Daha sonra aradan zaman geçiyor şimdi ismini filan vermicem ayıkıyom alayınızı daha sonra sıkıntı yaşarsak hiç üşenmeden onlarada bi film çekicem. Neyse bu gewoonla öylesine ws atıyoruz filan bana her kesildiğinde movie aç filan diyor arkadaş işte dur movieyi izlicem diyip bi 10 15 dk kayboluyor ruh hastası sonra gelip mor skill kırmızı skill sekmiş falan filan bahaneler uyduruyor aşşağıdaki resimde görüceğiniz gibi [​IMG]

Daha sonra bir movie daha atıyor arkadaş kendini bi sik sanar gibi gidiyor dragonlu charları filan kesiyor içler acısı yaş olmuş 23 24 hala bişeyler kanıtlama peşinde filan neyse movieye benide koymuş saolsun bide özenle seçmiş kim bilir ne deniyodum :D o movieyide editleyip güzelce atmış emir siv sen kurnazsında tatlı su kurnazızın amına koyim. Bende gördüm o kurnaz sanıyoki bana movie çek diyince ben çekmiyorum onuda geçelim alttaki movieyide ona cevap olarak alalım (arada denemeserisi diye bir asas var oda gewoon) :)

Bu movieden bi kaç gün sonra arenada denk geliyoruz kurnaz çavayla gece 2 3 tane asas var ws atıyoruz yine başladı yok normalde son trushda yatman lazımdı niye öyle oldu dur movieyi izleyeyim filan diyor bana daha sonra skill bar deniyelim dedik o arada 2 3 kere kesmiş prof ifşacı kurnaz gewoon ertesi gün ban yemiş 2 gün sonrada o gece kestiği ve diğer movieleri birleştirip ardı ardına moviemi atmış yan taraftada 2k 350 sc filan yazıyor chımerada. Kendinide acındırıyor göt ezik sc filan diye :)) Sonra ben bunu boş charla arenada yakaladım tabi.

Normalde playerlık boş charla bi kaç part atılan wsde anlaşılıyor bizde bununla 5 ws attık yalan olmasın ilk 3 ünü ciddiye almadım bile. Dün seri mana diye iftira atan gewoon kurnazı sende bi sıkıntı gözükmüyor manan skillin normal diyor işine gelince. Tamda üstüne basmış sıkıntı bende gözüküyo diyerek göt lalesi.[​IMG]

Buda işine gelmeyince söylediği laf

Daha kendi arkadaşları buna tbl derken kalkıp bana seri mana iftirası atıyor [​IMG]

Emir siv durduk yere kendini bozdurdun 2 3 aylık asaslarla karıştırıp kelime yaptın ben bu güne kadar benim moviemi atmayan kimsenin moviesini atmadım laf söylemeyen adamada laf söylemedim ŞİMDİ GİT İSTEDİĞİN KADAR CHIMERA TBL SERİ MANA DİYEREK DOLAŞ.

CHIMERA seven sevmeyen Allaha emanet cümleten
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Destan yazmisin IMronLy hahaha

• Sen full varıoru nasıl kesiyon asasla bekir ıkı movieyi de izledim asas anlamadıgım için onları pek derinden izlemedim ama varıor oynadıgım için kestiğin varıorlara baktım ınw yapmadı mı bu varıorlar

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

ben gewoonKijken bu hesap arkadaşıma aittir. şimdi beni kestiğini idda eden bu velet ifşalarımdan sonra buraya uzunca saçma bir konu açmış hemen kendi attığın videodan 2. ifşanıda atayım şuraya :)

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Emir kalk siktir git şurdan amına koyayım göz var nizam var karşında 13 yaşında çocuklar yok milleti böyle kandırmaya çalışıyon rezilsin olum videoları editleyip iftira atcak kadar düşmüşsün ilerle

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Sen full varıoru nasıl kesiyon asasla bekir ıkı movieyi de izledim asas anlamadıgım için onları pek derinden izlemedim ama varıor oynadıgım için kestiğin varıorlara baktım ınw yapmadı mı bu varıorlar
    inw atmıyor

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Destan yazmisin IMronLy hahaha
    sen bundan sonra iyi izle daha ne filmler çekip neler yazcam trdeyiz artık

• tmm oyle kesersın ama ınw atsa kesemezsın dıye dusunuyom

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

tmm oyle kesersın ama ınw atsa kesemezsın dıye dusunuyom
    aynen boş charla zor

• ful de cok zor elle oynayan kesemez ama tabı pedalı veya mause olan ıcın degısır

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Bu orospu çocukları bilmez yatalak anası sikişmiş piçler cesaretleri yok ws atmaya her geldiklerinde ellerine verdim artık karı gibi burdan konusmaya baslladılar

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

OROSPU ÇOCUKLARI ADAMMISINIZ

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

ben gewoonKijken bu hesap arkadaşıma aittir. şimdi beni kestiğini idda eden bu velet ifşalarımdan sonra buraya uzunca saçma bir konu açmış hemen kendi attığın videodan 2. ifşanıda atayım şuraya :)

LAN YARAK HASTASI GEWOON KALİTELİ OROSPU ÇOCUGU BAK HELE noldu lan amına kodumun oglu daha attıgın movie youtubede yok amına koyim orospu çocugu iftiracı köpek anasını pedal x7 karşılığı siktirmiş piç senin ananın amından kan alcam kan sen bekle bak adam nasıl sikiliyo görceksin KIZ KARDEŞİN VARSA AMINA X7 SOKAYIM OROSPU ÇOCUGU SÜLALENDEKİ KIZLARIN AMINA EVEREST RAMPAGE GİRSİN KALİTELİ ORRROSPU ÇOCUGU SENİ :D

• testament23

orospu evladı video pc' de kayıtlı müziği kaldırırım telif attıramazsın videoya anasını siktiğimin oglu hertürlü ifşanı atarım hepsi kayıtlı merak etme gören gördü zaten seri manayı daha fazla insanın izlemesine gerek duymuyorum netür bir yatalak orospu evladı olduğun ortada seri mana aç oyna koxper seni .)

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

gördü gördü 5 ws de nasıl sikildiğini sonrada böyle yollara başvurdugunu bütün millet gördü avut kendini son yorum bu çoluk çocukla uğraşcak vaktim yok

• testament23

Orospu çocuğu gram playerligin yok sikimi clavyeye koysam senden iyi oynar zırlamaya devam et koxp ifşanınattım hala burdasın yüzsüz orospu cocugu ananı tecavüz edip ertesi gün naber desem iyidir baba diceksin bukadar gurursuz ve yüzsüzsün kancık aq

• YouKeziy

YouKeziy Aktif Oyuncu

Anasını siken yoktur ondan ağlayabilir dostum

• Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Kime diyon ?

• testament23

benim anamı siken yok doğru diyorsun. ama senin ve senin gibilerinin anasını hergün siken var biride benim anan fahişelik yapmasın diye her hafta 5 bin dolar yolluyorum yinede dayanmıyor orospu anana

• Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

benim anamı siken yok doğru diyorsun. ama senin ve senin gibilerinin anasını hergün siken var biride benim anan fahişelik yapmasın diye her hafta 5 bin dolar yolluyorum yinede dayanmıyor orospu anana
    La olm anasi benim altimdan kalkmiyoki orospu agzina aliyo vok vok vok diye kahpe .d

• Bu Sayfayı Paylaş