Bu ne perhiz Bu ne lahan turşusu ?

'Genel Sohbet' forumunda viviVivka tarafından 4 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

?

Yapılan Sizce doğrumu

Bu anket 11 Mayıs 2019 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

0 oy
    0.0%
  2. Hayır

100.0%
  1. viviVivka

viviVivka Oyuncu

yaklaşık 2 seneden beri oynamış olduğum andreamTR sw sinde ne hile hurda nede bir kavganın içinde bulundum.
    bazı sebeplerden dolayı oyuna ara vermek zorunda kaldım en son içinde bulunmuş olduğum erotik clanı ile herhangi bir sw ye geçmemişimdir adminin bu clanla ilgili zaten sıkıntıları var ama şahıslara yansıtması saçmalık beni bilen bilir gören görmüştür akşam işten gelir pk atar kimseye sataşmadan oyunuma bakıp çıkar giderim
    konuya gelirsek Full itemli FS ve bazı dex takıların haricinde Hb sinden tut Stafına kadar herşey vardı onlarıda geçtim 2 milyona yakın np vardı bunların hepsi emektri alın teridir hayatımdan harcadığım zamanımdır
    şimdi admin arkadaşımız sayın ugur keleş benim karakterimi komple silip buda yetmezmiş gibi elinden birşey gelmeyeceğini söylüyor para ile KC de aldım SC dizdim vs kendisi ile konuyu tatlı şekilde ilettim buraya artık son çare olarak sizlerinde görmesini ve fikrinizi beyan etmeniz için konuyu açtım.

Vivi_VivKaa Uğur.

hakankoc02 bunu beğendi.
  2. afrazat

afrazat Oyuncu

Kardeşim geçmiş olsun. Bu uğurun ilk sildigi chat değil. Canı sıkılır siler, tersten kalkar siler, birisi şikayet eder siler, adet olur siler, bu gün kimsenin charini silmedim der siler yani kafasına göre siler. Zaten o yüzden de sw sinek avlamaya başladı. Yaz geldinmi hepten kepenk kapatır gibi. Oyunda TBL den geçilmiyor adamı şikayet ediyorsun ilgilenmiyor ama kendi yalakaları seni şikayet etsin babalar hatta charini siler. Allah ıslah etsin derim ancak.

hakankoc02 bunu beğendi.
  3. mustafa174

mustafa174 Yeni Oyuncu

Pvp server aleminin en gevşek admini bu ugur keles denenen zat. Adam evini almış arabasını yapmış bizim gibi enayilerin sayesinde bu saatten sonrada normal olarak kimseyi sikine takmıyor. Kafasına göre oyun çeviriyor. toplasan 2 parti adam geçmez pk denen birbok yok. Gitsin düşman oldugu adamın serverına bir kere girsin de pk atsın acaba nerde yanlış yapıyorum diye düşünsün. AndreamTR de oynamak rezillikten öte birşey değil. Hala neden olan 2 particik adam orada pk atmaya çalışır anlamış degilim.

hakankoc02 ve F_R_K_N bunu beğendi.
  4. F_R_K_N

F_R_K_N Oyuncu

SLAYTI İLK FİXLEDİĞİ HAFTAYDI SANIRIM. SLAYTI FİXLEDİ İLK BİR KAÇ GÜN EKRAN BUGU OLMUYORDU KİMSE ARKADAN SEKERKEN UZAKTAN VURUYOMUŞ GİBİ GÖZÜKMÜYORDU BİR KAÇ GÜN SONRA EKRAN BUGU OLMAYA BAŞLADI SANIRIM. BANA PM ATTI UZAKTAN VURUYOSUN BAN ATICAM FELAN DEDİ BENDE ATARLANDIM BAĞLAN BİLGİSAYARIMA HİÇ BİŞEY YOK BENDE BAK İSTEĞİN YERE NİYE BAKICAKMIŞIM DEDİ BANLADI...
    ARADAN BİRAZ ZAMAN GEÇTİKTEN SONRA HERKESİN UZAKTAN VURDUĞUNU FARK ETTİ BANA DA ATAR YAPTI GERİ DÖNEMEDİ.
    BÖYLE BİR ADMİN.
    ŞİMDİ ARA SIRA GİRİP OYNUYORUM OYUNDA 1 PARTİ HUMAN 1 PARTİ KARUS, ARADADA 2 3 SOLO ATAN ADAMLA PK DÖNÜYOR :D SERVER BİTMİŞ :)

EN YAKIN RAKİBİNİN SERVERİNE GİRSİN DE USER GÖRSÜN. BOŞUNA VAKİT KAYBETMEYİN BURADA...

hakankoc02 bunu beğendi.
  5. viviVivka

viviVivka Oyuncu

Tamamda bu adam haramdir haktir hic mi bilmez evini arabasini aldi okey şimdi bu oyuna para verdim ama ortada hiç bişey yok bu hirsizlik gasp degilmi neyin dogrd neyin yanlış olduğunu insanlardan helallik alinmasi gerektiğinin hiç mi farkında değil

hakankoc02 bunu beğendi.
  6. hakankoc02

hakankoc02 Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

yaklaşık 2 seneden beri oynamış olduğum andreamTR sw sinde ne hile hurda nede bir kavganın içinde bulundum.
    bazı sebeplerden dolayı oyuna ara vermek zorunda kaldım en son içinde bulunmuş olduğum erotik clanı ile herhangi bir sw ye geçmemişimdir adminin bu clanla ilgili zaten sıkıntıları var ama şahıslara yansıtması saçmalık beni bilen bilir gören görmüştür akşam işten gelir pk atar kimseye sataşmadan oyunuma bakıp çıkar giderim
    konuya gelirsek Full itemli FS ve bazı dex takıların haricinde Hb sinden tut Stafına kadar herşey vardı onlarıda geçtim 2 milyona yakın np vardı bunların hepsi emektri alın teridir hayatımdan harcadığım zamanımdır
    şimdi admin arkadaşımız sayın ugur keleş benim karakterimi komple silip buda yetmezmiş gibi elinden birşey gelmeyeceğini söylüyor para ile KC de aldım SC dizdim vs kendisi ile konuyu tatlı şekilde ilettim buraya artık son çare olarak sizlerinde görmesini ve fikrinizi beyan etmeniz için konuyu açtım.

Vivi_VivKaa Uğur.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun maalesef bu durumlardan hepimizin canı sıkılmış bulunmakta işten sonra kafamız dağılsın diye pk çıkıyoruz ortalıkta adam kalamamış her yer tbl dolu admine ısrarla pm atıp tbl kullanan adamların nickini verip şikayet ediyoruz ama adam cevaplarmıza bile bakmıyor bu durumdada millet swyi bırakıp başka serverlere geçiyor ben şahsi fikrim artık bu şwde oynanmayacağı üzerine yukarıda Furkan kardeşiminde dediği gibi se bitik durumda ve hepsinin sorumlusunun kesinlikle admin olduğunun bilincindeyiz inşallah swyi düzeltir umarım yoksa sonu kötü görünüyor hayırlı günler diliyorum herkeze

F_R_K_N ve viviVivka bunu beğendi.
  • viviVivka

viviVivka Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun maalesef bu durumlardan hepimizin canı sıkılmış bulunmakta işten sonra kafamız dağılsın diye pk çıkıyoruz ortalıkta adam kalamamış her yer tbl dolu admine ısrarla pm atıp tbl kullanan adamların nickini verip şikayet ediyoruz ama adam cevaplarmıza bile bakmıyor bu durumdada millet swyi bırakıp başka serverlere geçiyor ben şahsi fikrim artık bu şwde oynanmayacağı üzerine yukarıda Furkan kardeşiminde dediği gibi se bitik durumda ve hepsinin sorumlusunun kesinlikle admin olduğunun bilincindeyiz inşallah swyi düzeltir umarım yoksa sonu kötü görünüyor hayırlı günler diliyorum herkeze
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Ya reis hic umrumda değil batarsin batsin swsi de hırsızlık var burda adam çarımi ne hakla silebiliyor sw kapansa car gitse amenna tutunamadik der çıkar isin icinden ama yaptigi durum cok farkli karakterimi alip baskasina satacak bu boyle bi adam işte ilk defa ağır konusuyorum yani

hakankoc02 bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş