Resim Çakallar içeri

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda FxxxxxxxxxxK tarafından 7 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Server sahibi murat ile yapmış olduğumuz tartışma sonrası patoswarda oynamaya başladık bunu farklı yorumlayan makrosu çalışmıyor tblsi bitmiş tblsi çalışmıyor gibi sikko sikko konuşan engin ve hasan gibi çakallar yarın saat 10 gibi gelicem sizin söylemlerinize göre biz tamamen o
    serverde oynayamayacak durumdayız az şerefiniz varsa atrye bir daha girmemek üzere server bırakmasına 1v1 8v8 gelirsiniz

2. ISquRaLI

ISquRaLI Oyuncu

I S q u R a L I Bunu Beğendi *_*

Son düzenleme: 7 Nisan 2020
    ERSOY, Rosso, T__O__M__A ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. System0fCombo1ATA2

System0fCombo1ATA2 Yeni Oyuncu

bize makro diyenler tblden defalarca ban yediler yeenim :) hatta wsye serverdeki istediğiniz adamıda çağırabilirsiniz sıkıntı yok

4. DOOOOOZEEEEER

DOOOOOZEEEEER Oyuncu

İLLA BİZİ ORAYA GERİ GETİRCEKSINİZ BEN SIZIN GIBILERI KESMEYE BIKTIM AMA İLLA GEL BİZİ SİK DIYOSUNUZ BAŞKA BİŞEY SOYLEYIN ONU DEFALARCA YAPTIK SİZ GİDİN

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

DA OYUN OYNAYIN BOŞ YAPMAYIN KALKAN SİKİNİZİ İNDİRİRİM ...

5. ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Cümleten s.aleyküm öncelikle ben Tolga:K1NQQ59 sizinle çok eskiden beri tanışırız sizinle attığımız son vs de heal priestiniz olan (KoronaMaradona) ban yemişti İ M A M O G L U denen warioru zaten serverda herkes bilir hatta sizin clandaki Manager nickli arkadaş adı Anıldı sanırım imamoğlunun uzaktan vurduğunu sürekli söylediğini bize söyledi bizim clanda evet geçmişte TBL kullananlar oldu ama suan 1 kişide bile TBL olmadığını biliyorum her neyse muhabet uzamasın kimseyle oyun için tartışıcak değilim başımızda bir sürü dert varken oyunda ben seni kestim sen beni kestim muhabetine hiç gerek yok Engin adınada ben özür dilerim ama ille vs atmak istiyorsanız atarız hiç sorun yok ama kesiliriz ama keseriz şimdi hepinize iyi günler ....

fetihan acar bunu beğendi.
  6. FxxxxxxxxxxK

FxxxxxxxxxxK Usta Oyuncu

Bak tolga seninle hiç bir zaman sıkıntım olmadı çünkü ben bana karışmayan oyununa bakan adama saygı gösterir hiç bir şekildede laf atıp tartışma çıkarmam sen ban yendiğinde bile o adam küfürden yemiştir diyip seni savundum sonra yönetimle konuştum hile dedi ben yine o oynamıyordur ıcblerden başkası yüzündendir dedim fakat benim ayar olduğum nokta defalarca tblden ban yemiş bir insanın benim makroma laf atmasıdır ben kimseyle kötü olmak istemiyorum ama kavga isteyen olursa geri yapanın anasını sikeyim herkese atarım var bak aşağıdaki ban listesinden sizden tam 8 kişi var hepsi tekrardan hilesini hurdasını açsın gelsin akşam 10da moradonda bekliyor olacam beni soran arkamdan konuşan kim varsa geçsin karşıma kimsede gelmezse ben çıktıktan sonra aynı şeyler tekrar yaşanırsa bu kadar sakin konuşmam hayırlı kandiller .)

Son düzenleme: 7 Nisan 2020
    GreenDragon ve H0LYD3V1LMYC4SH bunu beğendi.
  7. ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Furkan benim ban yeme olayım ben işteyken townda kaldırıp kaldırıp kestikleri için Engin beni buglu yere çekmesi sonucu banlandım zaten 20 gün sonra diğer herkes banlıyken benim banım açıldı her neyse mevzu o değil sıkıntı yok akşam vs atarız dediğim gibi altı üstü bir oyun bir birimizle kötü olmaya gerek yok

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  8. oguz1453

oguz1453 Aktif Oyuncu

Hahaha enginin yazdigina bakale yav :D:D:D gecen ts de tbl kullananin anasini sikim dedim bende dedi 5 dk sonra bende kullaniyom diyip guldu :D:D:D ulan arkadas kesmek kesilmek neyse de omurgasizlik ayri biseh :D:D:D

9. Rosso

Rosso Oyuncu

Çakallar meydanı boş bulduğunda şehire inerlermiş Kurtlar'ın Ulumasını Duyana Kadar NFR SAYGILAR...

GreenDragon ve FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  10. esco

esco Yeni Oyuncu

Hodri meydan bıçakları bileyin akşama atr ye kulak ısırmaya gidiyoz

11. Hekim

Hekim Yeni Oyuncu

2 gün girmedik şımarmış geri dönersek erkekliğiniz biter lan

12. Hay macronun amk ya :D Üzmeyin la bu adamı

FxxxxxxxxxxK bunu beğendi.
  13. Titrettin16

Titrettin16 Yeni Oyuncu

Ne yalan söyleyeyim bende yokum oyunda. Neler dönüyor acaba

GreenDragon bunu beğendi.
  14. jessica765

jessica765 Oyuncu

BENDE NE VARMIŞ BİLADER SÖYLE BAKIYIM.

GreenDragon bunu beğendi.
  15. ImChaws

ImChaws Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

BENDE NE VARMIŞ BİLADER SÖYLE BAKIYIM.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Sende ne olduğunu herkes biliyor kardeşim senin clanındaki adam bile imamoğlunda uzaktan vurma olduğunu biliyoruz diye bize söyledi her neyse kimse TBL olduğunu kabul etmez andreamtr de insanlar macro kullanıyorum demeye korkuyordu Furkan gibi Mert insanlar sayesinde o tabu yıkıldı ama senin TBL olduğunu ve bir çok kez ban yediğini herkes biliyor zaten..... Sizin gibilere göre banlanan herkes ya küfürden ya çok adam kesmekten ban yemiş

Bu Sayfayı Paylaş