Video Çekemeyenler Anten Taksın dasdasd

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda bahadrgms54 tarafından 6 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

“Oyundaki bilgisiz user ve yöneticinin bu videoyu TBL olarak yorumlamasından dolayı ban yedim”

Şimdi sizlere YONETIM’e ve ICB clanındaki bilgisiz arkadaşlara bunun tbl olmadığını iç ve dış videolarla gösterelim.

Serverdaki user kalitesizliği ve yönetici bilgisizliğini ekip olarak çok net biliyoruz.Uzun yıllardır oynadığım andreamtryi rakip kalmadığından dolayı ekibimle bırakıyorum.

Siz de sizin rakipleriniz olan Atross ve Riotelerle kapışırsınız.

BERG

2. FUUUUUUUUUUUUUUU

FUUUUUUUUUUUUUUU Yeni Oyuncu

5dkkaya konu kapatılır

Berg bunu beğendi.
  3. Berg

Berg Oyuncu

Kaldırma YONETIM bilgisizlik ayıp değil öğreteceğim ben sana...

H0LYD3V1LMYC4SH ve FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  4. bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hepsini görmek için tıklayın...
    hahahahhahaha :D

Berg ve FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  • FUUUUUUUUUUUUUUU

Zamanla inşallah kardeşim benim zamanla :)

Berg bunu beğendi.
  • 4maticerol

4maticerol Oyuncu

sıktır gıt ıbnee sıms oyna orda tbl kullan artık ahahah :))))

• ALPER

ALPER Yeni Oyuncu

Geç kalınmış bir ban asası elle oynuyanlara selam olsun böle ezikler r yi bile pvpde mouse attırır

FUUUUUUUUUUUUUUU bunu beğendi.
  • KeleshMACHNE

KeleshMACHNE Aktif Oyuncu

Banlik bı durum yok

Berg bunu beğendi.
  • FUUUUUUUUUUUUUUU

Geç kalınmış bir ban asası elle oynuyanlara selam olsun böle ezikler r yi bile pvpde mouse attırır
    Keyfi pk sırasında çekilen bir video ws muhabbeti flan değil burdaki kimse macrosuz oynuyoruz demesin warinin tek skilini macroya vurduranlar varken. Herneyse oyunda nick Verde bilelim senide :)

• sidarwer2

sidarwer2 Yeni Oyuncu

Berk burda tebrik ediyorum gercekte guzel arkadas kackere oyandim onunla tbl veya hile gormendim kardesim bence andream bilgisiolan bir asa ben bugun kadar hep oynadim yonetim murat bey tbl bildliyorum ama.bir sonuc yok oyundaki sorunlar icin kendine pm atıyorum olum veya olumsuz geri dönüş yapmıyor
    TomveJerrySov

Berg bunu beğendi.
  • Berg

Berg Oyuncu

Ben kanıtlarla konuşurum,varsa tblsin bu da videon diyen gelsin,ICB gibi rezil edeyim.
    Hayal ürünü suçlamalarla kendini haklı çıkarmaya çalışan YONETIM’de serverda atross kovalatsın.

bahadrgms54 bunu beğendi.
  • bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

• ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

• wazzquezz

wazzquezz Yeni Oyuncu

Sonunda oyundan götü kalkık annesiz sidarda amk tblci asaslarıda siktir olup gitti çoktan yemeliydiniz o banı yönetim işini başarıyla yapmaya başladı

• sidarwer2

sidarwer2 Yeni Oyuncu

Sonunda oyundan götü kalkık annesiz sidarda amk tblci asaslarıda siktir olup gitti çoktan yemeliydiniz o banı yönetim işini başarıyla yapmaya başladı
    Simdi sw 3 tane sidar var yanlis olmasin oyundaki nick.sidar ben degilim yanlis olmasin dostum

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Bak bak amın oğluna bak hayla TBL diyo lan oyun bileğisin sıfır insan sen oyuna hiç girme öteki videolarıda izle sonra konuş

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Bak bak amın oğluna bak hayla TBL diyo lan oyun bileğisin sıfır insan sen oyuna hiç girme öteki videolarıda izle sonra konuş
    +1

• wazzquezz

wazzquezz Yeni Oyuncu

Simdi sw 3 tane sidar var yanlis olmasin oyundaki nick.sidar ben degilim yanlis olmasin dostum
    seni kastetmiyorum hocam o sidar kendini biliyo

• wazzquezz

wazzquezz Yeni Oyuncu

Oyun bilgisindan bahseden adamlara bak pvp de bile makro tbl kullanan vasıfsız insansınız. Cooldown yok hayla makro, tbl acizsiniz siktirin gidin metin 2 oynayın asas sizin neyinize.Asası bileğiyle oynayan adamlara burdan selam olsun ^^

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

Oyun bilgisindan bahseden adamlara bak pvp de bile makro tbl kullanan vasıfsız insansınız. Cooldown yok hayla makro, tbl acizsiniz siktirin gidin metin 2 oynayın asas sizin neyinize.Asası bileğiyle oynayan adamlara burdan selam olsun ^^
    Hahahah irfanında dediği gibi 50 tl git al kullan burda kullanmıyomuş gibi konuşma

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş