Video chımera 2. ifşa seri mana

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

öncelikle selamun aleykum forumda küfürden dolayı kendi hesabım banlandı o yüzden bu hesap ile giriş yaptım arkadaşımın hesabı bu. ben GewoonKijken
    CHIMERA BENİ KESİP MOVİE ATTI AMA MOVİESİNDE SERİ MANA VAR KOXP İLE BENİ KESİP VİDEO CEKMİŞ BENDE BU VİDEODA BUNUN İFŞASINI SİZLERLE PAYLAŞTIM.
    bu arada şunuda söylemeden geçemeyeceğim beni kestiğini düşünen bu velet seri mana ile 5-4 vs kazanıyor ? seri mana ile zor kesiyorsun eşit şartlarda yarı hp öldüğün movielerin elimde pardon en az yarı hp olucaktı o aa pardon eşit dedim sende 2k hp ile 350 defin basılı olduğu ve sana %80 hp atıp kestiğim movieler :) aklını alırım aklını asas oynamayı öğren ondan sonra gel karşıma okey ?

Son düzenleme: 26 Ocak 2018
  2. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Hahaha amına koyim rezil orospu çocuğu ya attığı movieyi de hızlandırmış seri mana olduğu anlaşılmasın diye tam zavallı kodumun çimerası arena orospusu

testament23 ve llpromadell bunu beğendi.
  3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

sdflksdşlkfdşslkfs :D ben sana demiştim Emir, bir hileciyi her türlü anlarım ben ^^

testament23 bunu beğendi.
  4. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

sdflksdşlkfdşslkfs :D ben sana demiştim Emir, bir hileciyi her türlü anlarım ben ^^
    Hepsini görmek için tıklayın...
    aylık 30 tl satimmi kardeş :D

testament23 bunu beğendi.
  • testament23

Hahahah Öyle bir sikmişimki elemanı koxpa para verip saklamanın yollarını aramış lan çimeraaaa çubuh kraker çimeraaa yatlan yere totoşşşşşş skil barımı inv mi felanda çalmış videolarımdan amına kodumun ezmesi senii böyle ağlayacaksın legal vs atamayaksın ben baban yani gewoonkijken öptüm

• testament23

Kaçmıyor kardeş senden :D

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Ne kadar siktiğim orospu çocugu varsa toplanmış gewoon senin gibi bi oropu çocugu daha dünyaya gelmez sıçhzo seninde ananı sikerim sende adam değilsin amını ırzını siktimin yalancı iftiracı köpeği. beşiktaş sana dicek bişeyim yok avut kendini gülüm aklın ermiyo daha

• besiktaslove34

çimeranın kocası OMC::B_E_S_I_K_T_A_S hahahah

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

burda sizden başka ağlayan göremiyorum amına koyim :)

• testament23

ÇİMERA ANANIN ATAR DAMARINI SİKERİM SENİN OROSPU EVLADI İFŞALANDIN YÜZSÜZ GİBİ YORUM YAPIYON HALA SEN GİT ABİLERİN GELSİN. NASIL SİKTİYSEM SENİ KOXPA PARA VERMENE YETMİŞ :D YÜZSÜZ OROSPU ÇOCUĞU BİRDAHA BURALARDA GÖRMİYİM SENİ

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Beşiktaş dün bize tbl bot diyodun ana avrad sövüyordun amk oglu siktir git şurdan

• besiktaslove34

benim yorumlarım sana niye batıyor amını ırzını siktiğimin ecnebisi?

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Yüzsüz olma yeterli söylediklerinin arkasında dur yarın chimera bi başkasını bu şekilde ifşalarsa konu altına chimera kanki helal mi diceksin o küfürleri yediririm sana

• besiktaslove34

ben gewoona helal kanki mi dedim dün oyundan konuştuk sor ne demişim çimeranın hile olduğunu bilmeyen mi vardı adam skill barını kapatarak kendini ifşa etmişti zaten

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Lan amin oglu chigmera senin doğacak cocuklarini sikerim amina kodumun tipsiz barzoosu seni. Tanima etmem siktigim diyowun nerde kestin de beni aikiyosun amina kodumun piçi beni kesen adamlar madem varlar servera geldiğim zamanlarda neden arenada kimseyi goremiyorum e amk evladi. Senin feriştahini sikerim baslan mana ortada kime aklamaya calisiyorsun sen kendini forumda anca bilmeyen asaslari kandirrsin oç

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Boş yapma sıçizo bozma kendini seni kesen kimse yokmu şimdi ? lan sen kimsin amına koyim :D aslan parçası :D sikerim götünden aklın gider yerinden benim konularıma yorum yapma uzaklaş ne sikim oldunu gördük seninde

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Yüzsüz olma yeterli söylediklerinin arkasında dur yarın chimera bi başkasını bu şekilde ifşalarsa konu altına chimera kanki helal mi diceksin o küfürleri yediririm sana
    Bugün bana bunu diyen yarın herkeze aynısını der yeterki işine öyle gelsin bu orospu çocuklarının

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Bugün bana bunu diyen yarın herkeze aynısını der yeterki işine öyle gelsin bu orospu çocuklarının
    Hem fikiriz bu konuda

CHIMERA bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

ben gewoona helal kanki mi dedim dün oyundan konuştuk sor ne demişim çimeranın hile olduğunu bilmeyen mi vardı adam skill barını kapatarak kendini ifşa etmişti zaten
    Banada TBL olduğumu itiraf etmiştin dedin nerden anladın tbl olduğumu?

• testament23

Gecen gun hdd ban yiyen chimera aldigi koxp ile hdd ban kaldir ozelligini kullanarak sw de oynamaya devam ediyor guzel playerlik didnfjjffkgkgk sulalesindeki tum kizlarin kadinlarin amini gotunu sikeyim senin anana stipriz yaptirtayim. Optum by

• Bu Sayfayı Paylaş