Video CHİMERA EN AĞIR İFŞA MOVİE GAME OVER !

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda m5lm5l tarafından 3 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

İFŞA

1. İFŞA

0 oy
    0.0%
  2. İFŞA

0 oy
    0.0%
  1. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

2. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

VİDEO ÇEKMEYE BAŞLADIĞI ZAMANDAN BERİ YANİ 7 8 AYDIR HİÇ BİR VİDEOSUNDA VS MOVİESİNDE LEGAL Bİ ŞEKİLDE OYNAMAMIŞ HERZAMAN İLLEGAL Bİ ŞEKİLDE OYNAMIŞ GÖRÜYORSUNUZ ANLATMAYA GEREK YOK :)

3. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Bu yüzsüz orospu çocuğunu kankisi bile allah kitap sövüp seri manasını ifşaladı gitti tekrar kanki oldular birbirlerinin götünü yalıyorlar iki tblci forum ifşalarıyla dolu amını tekmelediğimin yatalak şizofren orospu çocukları:D:D:D

4. IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu yüzsüz orospu çocuğunu kankisi bile allah kitap sövüp seri manasını ifşaladı gitti tekrar kanki oldular birbirlerinin götünü yalıyorlar iki tblci forum ifşalarıyla dolu amını tekmelediğimin yatalak şizofren orospu çocukları:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Aynen öyle dostum nasıl bir oç bunlar bende çözemedim :)

besiktaslove34 bunu beğendi.
  • CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

Bumu ifşa movie videonun ilk açıldıgında ağlıyor sandım orospu çocugu yunusu :D şimdi sana bi combo tarzı söyleyemde burdakilerde öğrensin bu amına kodumun kolsuzları hiç dikkat ettinmi senin konularının altına nerde götü sikilmiş oynayamayan kesilip kesilip ağlayan adamlar yorum atıyor sende en öndesin bayrak sallayanısın amına kodumun ses tonuna soktumun vitaminsiz buton seni.

COMBO TARZINI DENEMEK İSTEYEN ALTTAKİ GİBİ ATAK VERSİN SONRA BU OROSPU ÇOCUGUNUN GELİP YÜZSÜZ YÜZÜNE TÜKÜRSÜN :D

ŞİMDİ 1.Sİ KOXPA R ATTIRARAK WS ATAN SENSİN ÖLÜYE R LERİ GÖRDÜK ADMİNİN SANA KOXPER DEDİĞİNİDE GÖRDÜK İFŞA MOVİENİDE İZLEDİK SEN BU MOVİEYLE ANCA OYUN BİLMEYENLERİ KANDIRIRSIN.

2.Sİ COMBO ŞU ŞEKİLDE ÖĞREN SENDE. W W BAS ÇEK DİYE Bİ COMBO TARZI YOK İSTEYEN DENESİN W BASILI TUTULUR KLAVYEDEN R BASILMAYA DEVAM EDİLİR CHARIN O ŞEKİLDE ZIPLAMA SEBEBİDE MOUSENİN SOL TIKINDAN R DESTEKLEMEKTİR W BASILIYKEN MOUSE SOL TIK A BASTIGINDA CHAR BÖYLE GÖZÜKÜR

ANASINI SİKTİMİN OGLU ŞUNA BAK OMC BEŞİKTAŞ YORUM ATIYOR HAHAHAH :d OYUN BİLMEYEN ADAM ASAS BİLE OYNAMIYOR AQ HADİ DENEYİNDE UTANIN DİĞER KONULARA DEĞİNMİCEM.

HERCAİ YUNUSUN ANASI SİKİLMİŞTİR NOKTA

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

he bide benim gibi filan demişsin o top ses tonunla ben önce ananı tanıdım senin bu arada BOŞ CHARLA 7-3 FULL CHARLA 5-1 KESTİĞİM MAL ÖRNEK AL ABİNİ HADİ ŞİMDİ AĞLAMAYA DEVAM EDİN

• By_SeCurity

By_SeCurity Oyuncu

bikeğinr güvenmeyen zaten hileye güvenir kardeşim oynayamıyosanız gidin cs go gt5 felan oynayın böyle düzenbazlık yapmayın bide formda atar gider yaparsınız anlayamıyorum yaş sınırlaması ufak sanırım.

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

bunların hayatı bu iş varsa iş işten sonra oyun o oyundada kendini kral sanıp böyle sikilince yediremiyolar emir sivdende bendende şaplağı yiyip oturdunuz kimin ne yaladıgı yorumlarda belli yukardaki şizofren orospu çocugu bile kendini efsane sanıyor şu hareketlere tavırlara bi bak hele daha yoruma gerek yok

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

Yav siktir git hayla yüzsüz gibi cevap yazmaya calisiyor yok a destekliyo mal hahah BÜTÜN ATTIĞIN VİDEOLAR TBL İLE ATMİSSİN hayla inkar ediyon be yüzsüz orospu çocuğu

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

SOL TİK R DESTEKLİYOR A BASİLİNCA OYLE Gôzükuyor ne demek lan hahaha siktir git kaybol surdan

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

char zıplatmayı bilmeyen noob a combosunu anlatıyoz asas bilip bunu okuyan anlar bu 2 yorumuda silme dursun

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

ve ban yedin hala serverın forumundasın kötü söze gerek yok kimin ne mal oldugu ortada

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

YARRAĞIM ZIPLAMA DEDİĞİN OLAY SENİN EKRANINDA Bİ DEĞİŞİKLİK OLMAZ ADAMLAR ÖYLE GÖRÜR MOVİEYİ ÇEKEN SENSİN NE KONUŞUYON SOL TIK BASINCA SÜREKLİ W BASIYOMŞ GİBİ GÖRÜnÜR YAV HEHEEE GEL 2VS2 ATILIR OÇ SENİ

• CiG4

CiG4 Usta Oyuncu

TBL AÇ GEL 2VS2 TBL DE KURTARMAZ SENİ SALAKSIN DİYE ELİNDEKİ MOVİENİ SİLDİM OÇ SENİ WS GELİRMİ DAHA

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

• T0R00

T0R00 Yeni Oyuncu

Chimera char ziplatmasini bilmeyen demissin kardeşim char ziplamasi kendine gozukmez baskasinda gozukur A combo demissin iyice sıcmıssın yazık olmuş yunus sikmis belani gene

• CHIMERA

CHIMERA Kral Oyuncu

pff forum gene noob dolmuş.

charı w ile atak verebilceniz yere sabitleyin A combo diye birşey yok kafasını siktiklerim ben öyle bişey yazmadım bu yunus malı combo bilmediği için a combo diye bişey çıkarmış yazdıgımdan

charı w ile atak verebilceniz biyere sabitledikten sonra mouse sol tık bas çek yapın charın aldığı şekli kendiniz görün BU HERCAİ MALIDA COMBO ÖĞRENSİN BABASINDAN

• 23explict

23explict Aktif Oyuncu

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

ulan hayla bişeyler yazma cabasında ya helal olsun birader harbi senin kadar yüzüsüz yok .D
    w

• 23explict

23explict Aktif Oyuncu

Hercai yavaş .

• Bu Sayfayı Paylaş