Video CriminaLFrantic kimdir 77 uzun yıllar sonra geri döndü

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda criminalfrantic tarafından 8 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. 1 yıl aradan sonra andreamtr başlama kararı aldım ve başladım
    kullandıgım nickler: 77 criminalfrantic TunahanDİKİSCİ
    bu şimdilik tanıma acısından video yeterli youtube bir cok movie mevcut
    yakın zamanda andreamtr de güzel bi movie cekicem beklemede kalın.

2. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

ulannnnnnnnn :D
    tunahannnnnn :D yıllar sonra knighta başlıyorsun oda benim oynadıgım sw ye denk gelmiş adamım ya :D gel kankam yazdım faceden. oyundaki nick gewoonkijken
    dur bi nostalji videosu gömem şuraya

3. testament23

lan kanka ts gel

4. testament23

mrdabege.turkts3.org
    serverin ölümsüz asasıyla takılıcaksın işin yok sağda solda gel :D

5. solo kanka :) eyv

6. testament23

tamam kankacım işe kaçtım ben yarın öğlen oyunda olursan arena gel :D

7. gelirim yine kesilmek istiyorsun anlaşıldı ;)

8. testament23

Rakip yok kanka usko pvp değil burası burda sanmıyorum kesebilceni usko pvp olsa olabilirdi su gibi minör atıyodun 2011 de valla yiğidi öldür hakkını yeme sikiyodun serveri

9. sagolasın kardeşim kanka geldik işte bişeyler ypamaya calısıcaz burdada :D

10. testament23

Kanka burda serverin 1v1 olayına ben bakıyom kesiyom herkesi knight59 a giricem orda saglam adamlar var oradada herkesi kesmeyi planlıyorum

11. kes kanka tabi be oyun bu ben artık kesilmeyi planlıyorum zevk almak icin sevinsinler biraz :D

12. testament23

Tamam kanki ama cok kesilme adamlar sonra susmaz bak

13. bu sw de tüm humanlar bana dalıyor db atıyor anlamadım kestikleri zaman t yapıp yürüyorlar beni kesince arada gaza geliyorlar galiba :D

14. testament23

np açı çok kanka :D

15. dostum geldiğin gibi ban yemişin erkekliğin arkasında yoksa gine bi tbl vakasımı var :) yazık oldu sana emir gibi canım ya az kalsaydın swde

16. oyundan anlamayan adamlar gelmiş burada konusuyor kesilen herkes tbl der herkese bu pvp aleminin acı ve gercegi ugur keles denen kahpe pc girip bakmasını söyledim bakmadı baksaydı anlardı zaten olmadıgını movie cekip götde ederdim ama orospu cocukları var işte bir cok kişiyide bırakmasını sagladım oyunu tbl denen şahızlar pm atabilir bana başka sw de moviesine atarız sıkıntı yok bizi bilen bilir hadi şimdi yoluna bak :)

17. testament23

zazaco arkamdan atıp tutma sülalendeki tüm kızları üst üste koyar sikerim senin kardeş yeğen kuzen yaparım sana. adamada tbl diyosun varmı video elinde varmı kanıtın kanıtın yoksa konusma orospu evladi oyun bilgisi sıfır velet. oynamayı bilmezsin adam ananı sikip geçti geldin burda ağlıyosun

18. BİZ OYUNU BIRAKALI ÇOK OLDU BE ADAMIM YOKSA FORUMDA BÖYLE YAZILAR YAZAMAZDINIZ BİZİM VARLIĞIMIZDA AĞLIYAN BEBELER ŞİMDİ YOKLUĞUMUZDA ADAM OLMAYA ÇALIŞIYO...

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

-BiKucukEylulMESELESİ

Bu Sayfayı Paylaş