DarKimmortaL

Yeni Oyuncu
11 Şubat 2018
3
2
3
29
Clan falan farketmez. Biz burdayız herzaman. ekibini toplasın gelsin herkes...

(WS DEDİĞİN MAGE KESMESİZ OLUR ÖĞRENİN ARTIK ŞUNU BE KARDEŞ)

_A_S_L_İ_O_N_

Yeni Oyuncu
21 Ocak 2018
2
1
3
24
En yakin zamanda bizim attigimiz movieyi izleyin :)
ILøvéThîsGâme Fena geliyor pkyı canlı izlemiştim bp farkı büyüktü f9dewill asliona ne db attırdı ne atak
kardesim guldurdun beni bizim cektigimiz movie yakinda forumda olcak onu izlersiniz kim kimi kesmis gorursunuz kesildiginiz yerleri kesip bicmekle olmuyor bu isler bu arada cristianaronaldo bizim ts deydi 100 kere sorduk mage kesmelimi diye o anlatamamis size bizim ona anlattiklarimizi galiba bos bos muhabbet yapiyorsunuz

• Like
Reactions: Okkeserdgn

doblader

Yeni Oyuncu
29 Ocak 2018
19
5
3
25
En yakin zamanda bizim attigimiz movieyi izleyin :)

kardesim guldurdun beni bizim cektigimiz movie yakinda forumda olcak onu izlersiniz kim kimi kesmis gorursunuz kesildiginiz yerleri kesip bicmekle olmuyor bu isler bu arada cristianaronaldo bizim ts deydi 100 kere sorduk mage kesmelimi diye o anlatamamis size bizim ona anlattiklarimizi galiba bos bos muhabbet yapiyorsunuz
olm ne salak adamlarmışınız bireysel de hiç biriniz bir bok değilsiniz pt kuruyonuz gene aynı :) videoda tek değişiklik gördüm videonun yeri değişmiş :) lan 1 asasın dc yiyor 3 saniye sonra magen düşüyor aptal gibi dc ydik diye millete atınuz ne aptalmıısnız onu atarken kafanızdamı çalışmıyor :) cr7 her zaman burda

DarKimmortaL

Yeni Oyuncu
11 Şubat 2018
3
2
3
29
yav bizim ilk videoyu koymamışlar ? üstünden geçtiğimiz, kaçarak yatalak oldukları. bizim videoyu iyi izleyememişler belli ki. ayrıca ökkeş kendini rezil etmiş. aşağıda f9devil gheorge ve mustafabey in isminden başka isim görünmüyordu. ayrıca onların videoda 6.35 de adamları düşüyor 6.38 de magesi düşüyor. 3 saniyeyle o mageyi kesme kararı alıp 3 saniyede o asas mı kurtarıcaktı o mageyi ??? videoyu iyi izleseydi o asas düşmeden mageyi kesme kararı alınıyor. 10 saniyede tüm parti towna şutlanıyor. ayrıca şunu da söylemek isterim ki, kabul eden değil teklif edenin bilgisizliğidir... yani mage kesmesiz olsun mu diye sormak bile hatadır. ws dediğin zaten mage kesmesiz oynanır. öğrenirsiniz zamanla yatalak ola ola. mageye oynatılmaz hiçbi zaman. eğer kesebiliyorsan, npt yaparsın. mageye 3 defa oynatmazsın. 1 defa oynatırsın ws biter... :)

• Like
Reactions: doblader

Quagirella

Yeni Oyuncu
13 Şubat 2018
5
1
3
25
yav bizim ilk videoyu koymamışlar ? üstünden geçtiğimiz, kaçarak yatalak oldukları. bizim videoyu iyi izleyememişler belli ki. ayrıca ökkeş kendini rezil etmiş. aşağıda f9devil gheorge ve mustafabey in isminden başka isim görünmüyordu. ayrıca onların videoda 6.35 de adamları düşüyor 6.38 de magesi düşüyor. 3 saniyeyle o mageyi kesme kararı alıp 3 saniyede o asas mı kurtarıcaktı o mageyi ??? videoyu iyi izleseydi o asas düşmeden mageyi kesme kararı alınıyor. 10 saniyede tüm parti towna şutlanıyor. ayrıca şunu da söylemek isterim ki, kabul eden değil teklif edenin bilgisizliğidir... yani mage kesmesiz olsun mu diye sormak bile hatadır. ws dediğin zaten mage kesmesiz oynanır. öğrenirsiniz zamanla yatalak ola ola. mageye oynatılmaz hiçbi zaman. eğer kesebiliyorsan, npt yaparsın. mageye 3 defa oynatmazsın. 1 defa oynatırsın ws biter... :)
Canımın içi biz ne zaman ne istersek o olur :D bunu arkadaşlara öğrettt vs yi bitirmek de devam ettirmek te 2 kelimeye bakar ;))

yldry76

Yeni Oyuncu
17 Şubat 2018
1
0
1
22
valla onu bunu bilmem o cristianoronaldoo mudur nedir arkadan yemiyor başka da bişey bilmiyorum