Video CristianoRONALDOOO ÈñdLèssBrøtherhøod ezme video girin :)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda doblader tarafından 11 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. doblader

doblader Oyuncu

2. cerberus1

cerberus1 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Fena geliyor pkyı canlı izlemiştim bp farkı büyüktü f9dewill asliona ne db attırdı ne atak

3. yunus

yunus Yeni Oyuncu

Kaşınan Kaşınır.

4. Hayatında Değişiklilik İsteyen Arasın ;)

5. G_U_L_A_Y_H_A_N_I_M

G_U_L_A_Y_H_A_N_I_M Yeni Oyuncu

vS vS Var dediniz bumuydu iyiki misafirim vardıda gelmedim benim mustafam yeter tek lazım olursam seslenir o bana .. [ BİR ADAM VARMIŞ BİZE KAFA TUTMUŞ HARBİ NE OLDU O ADAMA :) ]

6. doblader

doblader Oyuncu

Hayatında Değişiklilik İsteyen Arasın ;)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    yıkıldım abi ya gülmekten :)

cerberus1 bunu beğendi.
  • doblader

doblader Oyuncu

Kaşınan Kaşınır.
    yapcak bişi yok :)

• doblader

doblader Oyuncu

Fena geliyor pkyı canlı izlemiştim bp farkı büyüktü f9dewill asliona ne db attırdı ne atak
    tabiki playerlik farkı dostum o :) ne sandın

cerberus1 bunu beğendi.
  • öLe kardeşim :) gelip mustafabey kimmiş uleeen diye maradonda bağıranlar varmış [ AÇIK ADRES BELLİ ARDREAM ]

doblader bunu beğendi.
  • DarKimmortaL

DarKimmortaL Yeni Oyuncu

Clan falan farketmez. Biz burdayız herzaman. ekibini toplasın gelsin herkes...

(WS DEDİĞİN MAGE KESMESİZ OLUR ÖĞRENİN ARTIK ŞUNU BE KARDEŞ)

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Anlaşmamızda Mage kesilmicekti adamlar mage kesiyor . biz mage kestimmide oturup kalkıyorlar oturtup kaldırttıklarım :)

doblader bunu beğendi.
  • doblader

doblader Oyuncu

:) olm adam kesemeyince direk mage :)

• _A_S_L_İ_O_N_

_A_S_L_İ_O_N_ Yeni Oyuncu

En yakin zamanda bizim attigimiz movieyi izleyin :)

kardesim guldurdun beni bizim cektigimiz movie yakinda forumda olcak onu izlersiniz kim kimi kesmis gorursunuz kesildiginiz yerleri kesip bicmekle olmuyor bu isler bu arada cristianaronaldo bizim ts deydi 100 kere sorduk mage kesmelimi diye o anlatamamis size bizim ona anlattiklarimizi galiba bos bos muhabbet yapiyorsunuz

Okkeserdgn bunu beğendi.
  • doblader

doblader Oyuncu

En yakin zamanda bizim attigimiz movieyi izleyin :)

kardesim guldurdun beni bizim cektigimiz movie yakinda forumda olcak onu izlersiniz kim kimi kesmis gorursunuz kesildiginiz yerleri kesip bicmekle olmuyor bu isler bu arada cristianaronaldo bizim ts deydi 100 kere sorduk mage kesmelimi diye o anlatamamis size bizim ona anlattiklarimizi galiba bos bos muhabbet yapiyorsunuz
    olm ne salak adamlarmışınız bireysel de hiç biriniz bir bok değilsiniz pt kuruyonuz gene aynı :) videoda tek değişiklik gördüm videonun yeri değişmiş :) lan 1 asasın dc yiyor 3 saniye sonra magen düşüyor aptal gibi dc ydik diye millete atınuz ne aptalmıısnız onu atarken kafanızdamı çalışmıyor :) cr7 her zaman burda

• DarKimmortaL

DarKimmortaL Yeni Oyuncu

yav bizim ilk videoyu koymamışlar ? üstünden geçtiğimiz, kaçarak yatalak oldukları. bizim videoyu iyi izleyememişler belli ki. ayrıca ökkeş kendini rezil etmiş. aşağıda f9devil gheorge ve mustafabey in isminden başka isim görünmüyordu. ayrıca onların videoda 6.35 de adamları düşüyor 6.38 de magesi düşüyor. 3 saniyeyle o mageyi kesme kararı alıp 3 saniyede o asas mı kurtarıcaktı o mageyi ??? videoyu iyi izleseydi o asas düşmeden mageyi kesme kararı alınıyor. 10 saniyede tüm parti towna şutlanıyor. ayrıca şunu da söylemek isterim ki, kabul eden değil teklif edenin bilgisizliğidir... yani mage kesmesiz olsun mu diye sormak bile hatadır. ws dediğin zaten mage kesmesiz oynanır. öğrenirsiniz zamanla yatalak ola ola. mageye oynatılmaz hiçbi zaman. eğer kesebiliyorsan, npt yaparsın. mageye 3 defa oynatmazsın. 1 defa oynatırsın ws biter... :)

doblader bunu beğendi.
  • Quagirella

Quagirella Yeni Oyuncu

yav bizim ilk videoyu koymamışlar ? üstünden geçtiğimiz, kaçarak yatalak oldukları. bizim videoyu iyi izleyememişler belli ki. ayrıca ökkeş kendini rezil etmiş. aşağıda f9devil gheorge ve mustafabey in isminden başka isim görünmüyordu. ayrıca onların videoda 6.35 de adamları düşüyor 6.38 de magesi düşüyor. 3 saniyeyle o mageyi kesme kararı alıp 3 saniyede o asas mı kurtarıcaktı o mageyi ??? videoyu iyi izleseydi o asas düşmeden mageyi kesme kararı alınıyor. 10 saniyede tüm parti towna şutlanıyor. ayrıca şunu da söylemek isterim ki, kabul eden değil teklif edenin bilgisizliğidir... yani mage kesmesiz olsun mu diye sormak bile hatadır. ws dediğin zaten mage kesmesiz oynanır. öğrenirsiniz zamanla yatalak ola ola. mageye oynatılmaz hiçbi zaman. eğer kesebiliyorsan, npt yaparsın. mageye 3 defa oynatmazsın. 1 defa oynatırsın ws biter... :)
    Canımın içi biz ne zaman ne istersek o olur :D bunu arkadaşlara öğrettt vs yi bitirmek de devam ettirmek te 2 kelimeye bakar ;))

• yldry76

yldry76 Yeni Oyuncu

valla onu bunu bilmem o cristianoronaldoo mudur nedir arkadan yemiyor başka da bişey bilmiyorum

• DarKimmortaL

DarKimmortaL Yeni Oyuncu

makro mausu olan herkes yemiyor be kardeş ? hile değil o mausun özelliği.

doblader bunu beğendi.
  • naugtyassasıan

naugtyassasıan Yeni Oyuncu

ronaldo açmış macro mousedan arkadan vurmama.elalemin akıllıları bi bunlar gm görmüyo bunları

• zeoken

zeoken Yeni Oyuncu

makro mausu olan herkes yemiyor be kardeş ? hile değil o mausun özelliği.[/QUOT ne mausu dostum saçm

Cristianoronaldo hilemi bilmem ama adam pk da ya da vslerde fena asas oynuyor ama clani ezik dolu (Illcbown)

doblader bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş