Okkeserdgn

Oyuncu
5 Aralık 2017
55
4
8
28
Benim anlamadm neyi kanıtlamaya ve ne anlatmaya calıstıgını anlamadm ve bu movie endlesse geldiğini sayaraktan bizden gelecek movieyi beklemenizi isterm. İYİ GECELER.

Son düzenleme:

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Benim anlamadm neyi kanıtlamaya ve ne anlatmaya calıstıgını anlamadm ve bu movie endlesse geldiğini sayaraktan bizden gelecek movieyi beklemenizi isterm. İYİ GECELER.
sırf şu yorumundan dolayı attığım video vardı ya onu kaldırdım saygı çerçevesinde ulaşamayacağın yer yok ökkeş imza en iyi asas mı desem yoksa sizin tabirinizle tbl asası mı desem bilemedim sen cevabında söylersin

Okkeserdgn

Oyuncu
5 Aralık 2017
55
4
8
28
sırf şu yorumundan dolayı attığım video vardı ya onu kaldırdım saygı çerçevesinde ulaşamayacağın yer yok ökkeş imza en iyi asas mı desem yoksa sizin tabirinizle tbl asası mı desem bilemedim sen cevabında söylersin
Biz sana tblyi movielere bakaraktan dedik tek biz değil birçok kişinin dediğini dedik bide o bnim kisiligime attigin movieye gelince kaldırıp kaldırmamak o senin düşüncen kalkıpta teşekkür edeceğimi bekleme simdi o moviede benim fotomu koymuşsun lafım yok ama emin olki senin bende albümün var tek,ailenle,arkadaşlarınla snn yaptığın gibi öyle bi movie yapsak kimse bizi durduramazdı ama biz buyuz buda zevk aldığımız oyun şimdi büyüklüğü kim yapmış sen karar ver. Iyi günler.

Son düzenleme:

Okkeserdgn

Oyuncu
5 Aralık 2017
55
4
8
28
YATALAK TEAM BUNLAR BUNLARI KAİLE ALMANA BILE DEGMEZ KENDIN OL OKESS :DDDWQD wq:DWQDWQ
YARAGIN TADINA VARINCA ANLIYORLAR:D:D:D:D O KDAR TS GIRERIM SU OYUNDA OKESIN ANASINA BI KEREDE SOVMESİNLER :D:D ZAVALI ACİZ MİLETİN ARKASNDAN KONUSAN BI KERE KENDIN OL BANA DIYON YA:D MALA VURDUM ZEVK GELDİ ELİNE SAGLIK CRİS :D
iBOŞ iBOŞ YINE herzamanki gibi BIRININ YALTAKLIGINI yapma peşindesin :D :D şu yazdıklarını okuyunca benim sana söylediğim lafların aynısı olduğunu fark etmemek elde değil iBOŞ adsfded:D:D ama güzel aklında kalmış ezberinde güzelmiş taktir ettim :D :D

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Biz sana tblyi movielere bakaraktan dedik tek biz değil birçok kişinin dediğini dedik bide o bnim kisiligime attigin movieye gelince kaldırıp kaldırmamak o senin düşüncen kalkıpta teşekkür edeceğimi bekleme simdi o moviede benim fotomu koymuşsun lafım yok ama emin olki senin bende albümün var tek,ailenle,arkadaşlarınla snn yaptığın gibi öyle bi movie yapsak kimse bizi durduramazdı ama biz buyuz buda zevk aldığımız oyun şimdi büyüklüğü kim yapmış sen karar ver. Iyi günler.
doğru diyorsun video atılacak olsa atılırdı neyse ne doğru yanlış hepimizin var hataları sadece şu adama saygılı bir şekilde yorum atmandan dolayı kaldırdığımı söylemek istedim

malice

Yeni Oyuncu
23 Ocak 2017
3
0
1
27
Hergun online olup oynayan birinin oyundan hicbir jobu oynayamamasi cok garip daha garip olan ise kendi kesemedigi halde baskalarinin kesmesine sevinen yalaka acizlerin burda millete kufur etmesi

IAusar

Oyuncu
28 Kasım 2017
79
6
8
28
TBL DEN ATILAN BANN LARINIZ AÇILDI video çekmeye bile başlamışlar ben senin videoda yaptıklarını bu sw de 2 yıldır yapıyorum kendini bi bok sanma ws istiyosan 1ws1 den 8ws8 e kadar hiç fark etmez clandan birine pm atman yeterli :) :)

doblader

Yeni Oyuncu
29 Ocak 2018
19
5
3
25
TBL DEN ATILAN BANN LARINIZ AÇILDI video çekmeye bile başlamışlar ben senin videoda yaptıklarını bu sw de 2 yıldır yapıyorum kendini bi bok sanma ws istiyosan 1ws1 den 8ws8 e kadar hiç fark etmez clandan birine pm atman yeterli :) :)
yalnız ben seni hiç görmedim klanın bile dikkatimi çekmiyor o derece yani :) Laf

doblader

Yeni Oyuncu
29 Ocak 2018
19
5
3
25
doğru diyorsun video atılacak olsa atılırdı neyse ne doğru yanlış hepimizin var hataları sadece şu adama saygılı bir şekilde yorum atmandan dolayı kaldırdığımı söylemek istedim
şu bi gerçek ki asas pt olarak kendinizi geliştirmeniz lazım :) TBL diyenler bir tane moviemi alsın atsın