Video CristianoRONALDOOO movie

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda doblader tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. doblader

doblader Oyuncu

2. Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

Benim anlamadm neyi kanıtlamaya ve ne anlatmaya calıstıgını anlamadm ve bu movie endlesse geldiğini sayaraktan bizden gelecek movieyi beklemenizi isterm. İYİ GECELER.

Son düzenleme: 31 Ocak 2018
  3. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Benim anlamadm neyi kanıtlamaya ve ne anlatmaya calıstıgını anlamadm ve bu movie endlesse geldiğini sayaraktan bizden gelecek movieyi beklemenizi isterm. İYİ GECELER.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    sırf şu yorumundan dolayı attığım video vardı ya onu kaldırdım saygı çerçevesinde ulaşamayacağın yer yok ökkeş imza en iyi asas mı desem yoksa sizin tabirinizle tbl asası mı desem bilemedim sen cevabında söylersin

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

ronaldo seninlede 2w2 atmak isterim hayırlı geceler

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

sırf şu yorumundan dolayı attığım video vardı ya onu kaldırdım saygı çerçevesinde ulaşamayacağın yer yok ökkeş imza en iyi asas mı desem yoksa sizin tabirinizle tbl asası mı desem bilemedim sen cevabında söylersin
    Biz sana tblyi movielere bakaraktan dedik tek biz değil birçok kişinin dediğini dedik bide o bnim kisiligime attigin movieye gelince kaldırıp kaldırmamak o senin düşüncen kalkıpta teşekkür edeceğimi bekleme simdi o moviede benim fotomu koymuşsun lafım yok ama emin olki senin bende albümün var tek,ailenle,arkadaşlarınla snn yaptığın gibi öyle bi movie yapsak kimse bizi durduramazdı ama biz buyuz buda zevk aldığımız oyun şimdi büyüklüğü kim yapmış sen karar ver. Iyi günler.

Son düzenleme: 31 Ocak 2018
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

YATALAK TEAM BUNLAR BUNLARI KAİLE ALMANA BILE DEGMEZ KENDIN OL OKESS :DDDWQD wq:DWQDWQ
    YARAGIN TADINA VARINCA ANLIYORLAR:D:D:D:D O KDAR TS GIRERIM SU OYUNDA OKESIN ANASINA BI KEREDE SOVMESİNLER :D:D ZAVALI ACİZ MİLETİN ARKASNDAN KONUSAN BI KERE KENDIN OL BANA DIYON YA:D MALA VURDUM ZEVK GELDİ ELİNE SAGLIK CRİS :D

• BUNLAR NE ZAMAN ADAM OLACAK :D

• ESEGE HERGUN SEMER VUR GINE AYNIDIR:D:D

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

YATALAK TEAM BUNLAR BUNLARI KAİLE ALMANA BILE DEGMEZ KENDIN OL OKESS :DDDWQD wq:DWQDWQ
    YARAGIN TADINA VARINCA ANLIYORLAR:D:D:D:D O KDAR TS GIRERIM SU OYUNDA OKESIN ANASINA BI KEREDE SOVMESİNLER :D:D ZAVALI ACİZ MİLETİN ARKASNDAN KONUSAN BI KERE KENDIN OL BANA DIYON YA:D MALA VURDUM ZEVK GELDİ ELİNE SAGLIK CRİS :D
    iBOŞ iBOŞ YINE herzamanki gibi BIRININ YALTAKLIGINI yapma peşindesin :D :D şu yazdıklarını okuyunca benim sana söylediğim lafların aynısı olduğunu fark etmemek elde değil iBOŞ adsfded:D:D ama güzel aklında kalmış ezberinde güzelmiş taktir ettim :D :D

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Biz sana tblyi movielere bakaraktan dedik tek biz değil birçok kişinin dediğini dedik bide o bnim kisiligime attigin movieye gelince kaldırıp kaldırmamak o senin düşüncen kalkıpta teşekkür edeceğimi bekleme simdi o moviede benim fotomu koymuşsun lafım yok ama emin olki senin bende albümün var tek,ailenle,arkadaşlarınla snn yaptığın gibi öyle bi movie yapsak kimse bizi durduramazdı ama biz buyuz buda zevk aldığımız oyun şimdi büyüklüğü kim yapmış sen karar ver. Iyi günler.
    doğru diyorsun video atılacak olsa atılırdı neyse ne doğru yanlış hepimizin var hataları sadece şu adama saygılı bir şekilde yorum atmandan dolayı kaldırdığımı söylemek istedim

iBOŞ iBOŞ YINE herzamanki gibi BIRININ YALTAKLIGINI yapma peşindesin :D :D şu yazdıklarını okuyunca benim sana söylediğim lafların aynısı olduğunu fark etmemek elde değil iBOŞ adsfded:D:D ama güzel aklında kalmış ezberinde güzelmiş taktir ettim :D :D
    COK HAVLAMA TASMAN HAZIRDA BEKLIYOR SENİ YENİ YETME:D

• malice

malice Yeni Oyuncu

Hergun online olup oynayan birinin oyundan hicbir jobu oynayamamasi cok garip daha garip olan ise kendi kesemedigi halde baskalarinin kesmesine sevinen yalaka acizlerin burda millete kufur etmesi

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

COK HAVLAMA TASMAN HAZIRDA BEKLIYOR SENİ YENİ YETME:D
    Yeni yetme he komik :D :D Herkes bilirkii ökkeş seni cebinden cıkarır ve buda acımasız bi gercektir :D :D

Yeni yetme he komik :D :D Herkes bilirkii ökkeş seni cebinden cıkarır ve buda acımasız bi gercektir :D :D
    lafta anca icat gosterde gorek kuş beyinli :D:D:D

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

TBL DEN ATILAN BANN LARINIZ AÇILDI video çekmeye bile başlamışlar ben senin videoda yaptıklarını bu sw de 2 yıldır yapıyorum kendini bi bok sanma ws istiyosan 1ws1 den 8ws8 e kadar hiç fark etmez clandan birine pm atman yeterli :) :)

• Okkeserdgn

Okkeserdgn Usta Oyuncu

lafta anca icat gosterde gorek kuş beyinli :D:D:D
    Lan utan ya daha icraat dio utan mk bunu yazarken yüzün kızarmadımı .??

• doblader

doblader Oyuncu

TBL DEN ATILAN BANN LARINIZ AÇILDI video çekmeye bile başlamışlar ben senin videoda yaptıklarını bu sw de 2 yıldır yapıyorum kendini bi bok sanma ws istiyosan 1ws1 den 8ws8 e kadar hiç fark etmez clandan birine pm atman yeterli :) :)
    yalnız ben seni hiç görmedim klanın bile dikkatimi çekmiyor o derece yani :) Laf

• doblader

doblader Oyuncu

doğru diyorsun video atılacak olsa atılırdı neyse ne doğru yanlış hepimizin var hataları sadece şu adama saygılı bir şekilde yorum atmandan dolayı kaldırdığımı söylemek istedim
    şu bi gerçek ki asas pt olarak kendinizi geliştirmeniz lazım :) TBL diyenler bir tane moviemi alsın atsın

• doblader

doblader Oyuncu

en kısa zamanda bekliyorum atın ama artık bekletmeyin fazla :)

• doblader

doblader Oyuncu

ronaldo seninlede 2w2 atmak isterim hayırlı geceler
    Herkes istiyor be kardeş sıraya geçmen lazım :)

• Bu Sayfayı Paylaş