xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
adminden para ile item/sc aldığına dair çekilmiş bir movie. ama merak etme yakında sana ban atar. verdiğinle kalırsın.

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
Kardeş anlamadığım niye bu kadar boş yorumlarda bulunuyorsunuz
Adamlar video ceker atar pedal dersiniz pedal kullanmayız para ile yapılmış dersiniz hile koxp kullanmadan bi movie oluşturduk ellerinize sağlık diceğinize yok para yok item bu serverde 80 kişi varsa 65 item var zaten benim item takıp aç basmammı progblem oldu kardeş

xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
Kardeş anlamadığım niye bu kadar boş yorumlarda bulunuyorsunuz
yoo boş yorum felan yok kardeş. gayet mantıklı doğru düzgün bir yazı yazdım. yalanda değil üstelik.
ardreamda seni bir kaç kez gördüm. nasıl oynadığını bilmem. benide tanımazsın pek.
sadece bu serverda player oyuncular hile olarak görülüyor. yerinde bir yorum yaptım ben
yani boşa para vermişsin

xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
Adamlar video ceker atar pedal dersiniz pedal kullanmayız para ile yapılmış dersiniz hile koxp kullanmadan bi movie oluşturduk ellerinize sağlık diceğinize yok para yok item bu serverde 80 kişi varsa 65 item var zaten benim item takıp aç basmammı progblem oldu kardeş
bak kardeşim yazdığımı önce bir daha okuyup anla ilk önce.
demek istediğim iyi oynayabilirsin. ama iyi oynayan yakında ban yer o serverda.
diyorum ki boşa para vermişsin. az adam kesmen lazım. fazla 2 vs 1 e girme. hile derler.

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
bak kardeşim yazdığımı önce bir daha okuyup anla ilk önce.
demek istediğim iyi oynayabilirsin. ama iyi oynayan yakında ban yer o serverda.
diyorum ki boşa para vermişsin. az adam kesmen lazım. fazla 2 vs 1 e girme. hile derler.
Desinler movie burda ugurkeles gelsin baksın böyle dandik videoyu bilerek koydum

CHIMERA

Oyuncu
11 Eylül 2017
169
18
18
Movie güzel movavi tam sürüm olsaymış iyiymiş mertin demek istediği burda hakkınla bile oynasan ban yersin eninde sonunda yeni başlamış zaten öğrenir yalnız kolay kolay ban yemez bu çocuk çok düz oynuyor birine dönerken charı kitleyemiyor yolcu otobüsü gibi sağa sola savruluyor hp bar yok ama canını kontrol etmiyor lost diye bi asas ezik skill attı mananın hepsini çekti dönüp 2 tane vursa ölürdün (oyun bilen bi asas olsa). bu arada ugurkeles movieye bakarak karar vermez ona göre son olarak burdan ulan cihan ulan cihan demek istiyorum :D hadi iyi şanslar

xxscorp

Oyuncu
18 Mart 2017
67
26
18
31
Desinler movie burda ugurkeles gelsin baksın böyle dandik videoyu bilerek koydum
kardeşim ya. adam ne videoya bakıyor. ne başka birşeye.
adam bilgisayarıma bağlandı. birşey bulamadı.
Movie güzel movavi tam sürüm olsaymış iyiymiş mertin demek istediği burda hakkınla bile oynasan ban yersin eninde sonunda yeni başlamış zaten öğrenir yalnız kolay kolay ban yemez bu çocuk çok düz oynuyor birine dönerken charı kitleyemiyor yolcu otobüsü gibi sağa sola savruluyor hp bar yok ama canını kontrol etmiyor lost diye bi asas ezik skill attı mananın hepsini çekti dönüp 2 tane vursa ölürdün (oyun bilen bi asas olsa). bu arada ugurkeles movieye bakarak karar vermez ona göre son olarak burdan ulan cihan ulan cihan demek istiyorum :D hadi iyi şanslar
Bekir kardeşim :D cihana tutuldum şuanda yazmadım ama görmüşsün teşekkür ettim :D

• Like
Reactions: CHIMERA

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
Kardeş o video kesilmiş tamamının istersen atarım sana lostla neden öyle bir dava döndüğünü 2 kişilerdi ilk hpm çok azdı onyüzden abandım manaya anılacağın kesilmiş bir video zaten amaç bişey kanıtlamak da değil pedal koxp olmadığını belli etmek.

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
2 tane cekip vurmak peh be dostum çok eminsin ben orda 2 tane cekip vursa ölmiceğimede çok eminim yanlış yoruma gerek yok.

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
videoda afq insanlar nasıl kesilir onu izliyoruz başarıların devamımı dilerim
hahahha şakamısın yav arkadaş deneme yazdık koxp pedal olmadığını göstermek amaclı yaptık diyorum ki şöyle bişeyde var sen benim yaptığımın hiç birini yapamazsın tabi tbl pedal kullanmadıysan çekememezliği bi köşeye bırak kardeş

Son düzenleme:

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
hahahha şakamısın yav arkadaş deneme yazdık koxp pedal olmadığını göstermek amaclı yaptık diyorum ki şöyle bişeyde var sen benim yaptığımın hiç birini yapamazsın tabi tbl pedal kullanmadıysan çekememezliği bi köşeye bırak kardeş
ben sana kötü bir şey demedim kardeşim başarıların devamını dilerim dedim ayriyetten 5 yıldır sürekli içten video atan birisiyim niye senin yaptıklarını yapamıyım?

dodofix1

Yeni Oyuncu
6 Nisan 2018
12
0
1
ben sana kötü bir şey demedim kardeşim başarıların devamını dilerim dedim ayriyetten 5 yıldır sürekli içten video atan birisiyim niye senin yaptıklarını yapamıyım?
Kardeş attığın yorumun adabı yanlış bi küçük düşürme çabaları ben en iyisiyim demiyorum ufak ilk denemem sadece bilgilendirme olsun amaçlı