oguz1453

Aktif Oyuncu
12 Ağustos 2019
450
128
43
29
Okculari hic sevmem hatta aha suriyeliler toplanmis derim gorunce de ama bu adam oynuyo harbi bu jobu tebrikler :):)

Dadaloglu

• Like
Reactions: Rosso

Yavrusu

Oyuncu
28 Mart 2020
36
6
8
31
yaw amına kodumun çomarı seni sen red değil git uyding al priestten yinede senden bir bok olmaz

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Bu swde okçu ile warrior, asas, partlerin tpmagesini kesebilen gördüğüm tek insansın ve son 1yıl için de millete ilham olup okçu sayısını arttıran bir adamsın çok güzel warriorda oynuyorsun burak kardeş sen adamsın eline sağlık.

• Like

Rosso

Oyuncu
6 Kasım 2019
81
34
18
İSTANBUL KASIMPAŞA
Bu swde okçu ile warrior, asas, partlerin tpmagesini kesebilen gördüğüm tek insansın ve son 1yıl için de millete ilham olup okçu sayısını arttıran bir adamsın çok güzel warriorda oynuyorsun burak kardeş sen adamsın eline sağlık.

Eyvallah kral seviliyorsun baş tacisin güzel Aksiyonlar yaşadık 30 vs 8 gibi hahaha kralsın efsaneler ölmez
FxxxxxxxxxzxK Saygılar dostum işin gücün rast gitsin Eyvallah

• Like
Reactions: FxxxxxxxxxxK

muallim

Yeni Oyuncu
3 Haziran 2020
2
1
1
61
Küfür etmiyim diyorum zorla ettireceksin oğlum bak dalgana Sahte hesaplar arkasına saklanma Göt Lalesi ...
Kanka o orospunun evladı anasının biricik "Yavrusu" karı gibi havlıyor herkese sorsan en iyisi odur yavşak oçnun teki hayırlı tek bir post u yok anasını sen sikesin sıkma canını gayet başarılısın kaile alma böyle orospu çocuklarını anası sikişmişleri. Seviliyorsun :D:D:D:D

• Like

Yavrusu

Oyuncu
28 Mart 2020
36
6
8
31
Amına kodumun oglu adam kaçmayıp olduğu yerde 3-5 kombo atarken de sen kaçıyorsun dursana olduğun yerde
ulan anasının amını götünden siktiğim evladı. adam okcu diye neden öyle bir güzellik yapayım ? açmasın bende ileri geri kesiyorum. karı gibi kaçıyor. amcık hoşafı seni. senden az orospu çocugu değil merak etme. amına kodumun kaşarı.

EmirKijken

Aktif Oyuncu
9 Mart 2020
111
62
28
ulan anasının amını götünden siktiğim evladı. adam okcu diye neden öyle bir güzellik yapayım ? açmasın bende ileri geri kesiyorum. karı gibi kaçıyor. amcık hoşafı seni. senden az orospu çocugu değil merak etme. amına kodumun kaşarı.
Annen sikişiyor sen hala burada dır dır yapıyon git ananı kurtar penis boy

• Like