Video DANIELROSSOO SINIRLARI ZORLAMAK =) NEW

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Rosso tarafından 4 Nisan 2020 tarihinde açılan konu

1. Rosso

Rosso Oyuncu

2. Rosso

Rosso Oyuncu

S.a Dostlar Sadece Zevkine Polomik Yapan Yol alsın...!!! SAYGILAR

3. HASTALa_VisTa

HASTALa_VisTa Yeni Oyuncu

kardeşim yanlış anlama. seni görünce bir üzülüyorum ben ya. çok vakit kaybediyorsun 2 tane adam kesip movieye eklemek için. peki neden okçu ve teksin ?

4. HASTALa_VisTa

sana biraz np kassam senin için iyi olur mu ? yardım amaçlı. yanlış anlama lütfen. np mi lazım. ne lazım söyle bana

5. HASTALa_VisTa

alta yazmışsın ama inan birinin polemik ya da her ne diyorsan işte yapacağını sanmıyorum. adam kesildiğinin bile farkında değildir. birinin bunu önemseyeceğini sanmıyorum :(

6. HASTALa_VisTa

:(:(:(:(:(:( senin için üzgünüm kardeşim. allah yardımcın olsun.

7. Rosso

Rosso Oyuncu

Bana Np kasmadan önce git götüne bir don Al Np ye Geliceksek Bende 5-Milyon Np Var bütün charlar Ful 3 senedir bu Server dayım Boş konuşuyorsun Götünü kaşıyorsun Gereksiz konuşma Paşam daha dün başlamışşsın Servere ...!!!

8. 4maticerol

4maticerol Oyuncu

9. Rosso

Rosso Oyuncu

Kimseye bir yanlışım yok tek tabanca zevkine stres atıyoruz okçu da oynarım Warior da burda ne abiler geziyordu kurabiye oldu ama onlar burda ego savaşı kral biziz gibi takılıyordu ben video atmayim diye foruma bu oyunda kaç kişi PM attı bana sırf millete rezil etme diye bizi anladın mı paşam beni zevkine makarasina takılıyoruz Warior da oynarsın mage de okçu da np kasalim sana diyorsun daşak geçecek kendi branşında bebekler bul kendine tamam mı abisi he yok ciddiyim diyorsan Allah razı olsun Gardaşim benim derim Eyvallah✍️✍️

JOHNWALKERR
    DANİELLROSSOO
    ROLEXX

10. Yavrusu

Yavrusu Oyuncu

11. berkcannnnnn2121

berkcannnnnn2121 Yeni Oyuncu

CC alsana amk rahatsız :))

Rosso bunu beğendi.
  12. Rosso

Rosso Oyuncu

hassiiiiiiiiiiiiiiiii :D