Video DAYAK NEDİR NEDEN ATILIR ? ŞAMAR TO SERBELA !

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda hurdacı tarafından 8 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

1. hurdacı

hurdacı Yeni Oyuncu

DAYAK NEDİR NEDEN ATILIR ?
    ŞAMAR TO SERBELA !

ILisaCastro_ bunu beğendi.
  2. ILisaCastro_

ILisaCastro_ Aktif Oyuncu

Olum su adami kesmeyin artik oyunu birakicak kodugumun tipsizi sonra kimi sikicez biz amk :p:p:p:p

hurdacı ve HAZIMMMMMM bunu beğendi.
  3. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

Aq Rezil salagı bos car la ws atıyon 6 k Hp ile 2k sc 350 ac basılı utanmaz rezil Bekle Kesildiklerini Koymamısın bide foruma annasını sıktıgım al ben atım barı

4. s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

HEMDE DUZ İNV SİZ SİKİLDİGİN ANI ATIM OTUR KALK YAPARAK OLDUYON AQ Nobu

5. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

HEMDE DUZ İNV SİZ SİKİLDİGİN ANI ATIM OTUR KALK YAPARAK OLDUYON AQ Nobu
    Hepsini görmek için tıklayın...
    La gerizekali senin o boş car dediğin sadece eline takmissin serionlari takıların full red blue da basmissin hala konusuyon adam sikip atmış 2. Videoya bak ful soyunuk 700e yakın defansla kesmiş seni

• s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

• s3z3rr21

s3z3rr21 Oyuncu

6k hp ni sikm senın orospu evladı 4 Parca bide inv yapıyo aq cocugu kesıldıklerini neden cekmedın ?

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Yılmaz gel boş carlarla ws atalım sana 4 avans 5de biter

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Geliyonmu arenaya ???? Cevap ver videolu ???

• HAZIMMMMMM

HAZIMMMMMM Oyuncu

Adam Yılmazın Ananısı bile sikmiş O.ç Nobb boş Car diyor ful takı war sadece sherion Takmışssın mk oglu

hurdacı ve irfan12 bunu beğendi.
  • irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Evet arkadaşlar şuan çalıştığım için bu hurdacı arkadaş bunla idare etsin serbela yılmaz arenada yatalak ettiği için beni arayıp Carina sokmuş ve yılmazla ws attirip kendi kesmiş gibi foruma atmıştır kendisi jery pedalla oynayan kolsuzun tekidir akşam bunların kanitiyla beraber video gelecektir

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Olum su adami kesmeyin artik oyunu birakicak kodugumun tipsizi sonra kimi sikicez biz amk :p:p:p:p
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Kardeşim ben emir gewoonkijken bu gökhanın hesabı kendi hesabım yok diye buna giriyom sana yardımcı olacaktım forumdan banlandım diye yardımcı olamadım msj at numaramı verim

• Bu Sayfayı Paylaş