DAYAK YEMEK ISTEYEN ULASSIN

'Genel Sohbet' forumunda Kral720 tarafından 21 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Merhaba arkadaslar swye dun basladim. Nickim MassaiMara tbl diyenlere aldiris etmiyorum karsilikli movie cekilecek sekilde her turlu vs atarım. Aksam pm atmaniz yeterlidir. Iyi forumlar DP= FS CIKAR CHARIN FULL GIBI MUHABBETLERLE GELMEYIN

2. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

Dün açtığın charda fsmi var :D

3. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Evet tl ile satin aldim

4. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

MassaiMara TBL İFŞA diye konu açmışlar gördün mü onu?

5. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Evet az önce gördüm o yüzden bu konuyu açtım. Tbl diyenler icin karsilikli movie atacagim

6. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

Videoyu izledim. Legal görünmüyor. Yıllardır vs atarım o kadar seri vurduğunda işlememesi lazım. Ama r bile kaçmamış. Kimseninde hakkını yemek istemem.
    Videoları bekleyeceğim (senin çektiğin ve karşıdaki adamın çektiği) 2 sinide aynı anda görmek lazım

7. Kral720

Kral720 Aktif Oyuncu

Aynen arkadasa msj attim kabul ederse karsilikli movie olacak sekilse atacagiz keyfi bilir ister atar vs ister atmaz :)

8. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

selam kardeş bugün arenadaydım inanmak istemedim ama. Seri skill olduğunu gördüm ve bunu yaparken de göğsünü gere gere övgüyle yazıyordun chatte
    6 saniyede 7 saniyede bir seri spike thrust attın ve chatten birşey yok bende siz oynamasını bilmiyorsunuz anlamına gelen yazılar yazdın. Zaten video atmıslar görmüşsündür
    hayatta başarılar umarım bileğinle oynarsın bir gün

9. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

yazık vallahi billahi yazık böyle rezil bir insan utanmadan kendini öve öve böyle bir videoyu buraya atmış ve bizlere profesyonelliğini göstermiş oldu. Bu kadar gerzek ve salak bir Playerki birde utanmadan yaz siz bilmiyorsunuz oynamayı gibi yorumda yapmayı kendine şart koyuyor senin ben taa amına koyim emii karaktersiz pislik seni tüü sıfatına...

Bu Sayfayı Paylaş